גיבוי מיילים אונליין ללא exchange server - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבוי מיילים אונליין ללא exchange server

Vatos-Locos

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין שתיבות המייל (דואר נכנס וכל התיקיות שיצרו מתחתיו זה בעדיפות עליונה, דואר יוצא גם כן חשוב אך פחות, ואנשי קשר גם נחמד מאוד אם יהיה), יגובו אונליין קבוע.

משתמשי וינדוס מייל העברתי באופן זמני את קובץ הדטאבייס לתיקיית , זה לא יוצר שום בעיות טכניות שאני רואה, וככה לפחות זה מגובה בצורה כלשהי.

משתמשי אופיס אוטלוק (שזה בעצם הרוב) לצערי לא יכולים להשתמש בפתרון הזה, זה גורם לתוכנה לא להפתח כלל מסיבה כלשהי...

חשבתי על פתרונות עקומים כמו להפוך את כל תיבות הדואר מ-inbox לסתם forward לתיבת ולהגדיר את הקליינטים כ-imap לגימייל. אבל אני מאמין שיש פתרונות הגיוניים יותר.

מכוון שהמחלקה שחשובה לי היא קטנה מאוד (15 משתמשים) אני לא רואה סיבה לקנות רישיון וינדוס סרבר ו-exchange. ופתרונות למשתמשים ביתיים ל-imap (כמו mobile me) מאוד לא ישתלמו בהכפלה ל-15.

השרת דואר הנוכחי הוא Courier (מנוהל מ-CPanel).

תודה מראש (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, זה פתרון, אבל לא מושלם מבחינתי.

האמת שהייתי ממש שמח אם היה משהו יעודי למייל, בכדי שאם עובד יתחבר ממשרד אחר/מהבית/מהלפטופ לתיבת המייל שלו, עדיין יהיו לו את כל האנשי קשר, דואר נכנס ודואר יוצא שלו. כמו שאני רגיל מה-exchange.

השרת שרץ אצלנו (רשמתי בהודעה הקודמת) תומך ב-imap, אבל משום מה לא קיבלתי ממנו סנכרון להכל, נדמה לי שרק לתיבת דואר נכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

מכוון שהמחלקה שחשובה לי היא קטנה מאוד (15 משתמשים) אני לא רואה סיבה לקנות רישיון וינדוס סרבר ו-exchange. ופתרונות למשתמשים ביתיים ל-imap (כמו mobile me) מאוד לא ישתלמו בהכפלה ל-15.

לא בדיוק זול (75$ לחודש) - אבל עונה בדיוק לצרכים שלך

http://www.microsoft.com/online/business-productivity.aspx

וזה ממש EXCHANGE משלך בעננה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...