בעיות מהירות, תקיעות וסוג של העלמות כונן, לאחר התקונה חדשה של xp(בניגוד ללינוקס) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות מהירות, תקיעות וסוג של העלמות כונן, לאחר התקונה חדשה של xp(בניגוד ללינוקס)

andav

Recommended Posts

אז ככה, בימים האחרונים, המחשב שלי הדרדר לעברי פי פחת.

הכל התחיל לקרטע והיום זה כבר עבר כל גבול.

פשוט אי אפשר היה לעשות כלום.

עד שכל דבר נפתח, נולד לי ילד חדש, זה ממש כמו לחכות למשיח.

הקיצר, אין לי מושג למה זה קרה, אבל החלטתי שאני צריך לפרמט ולהתקין מחדש.

לאחר שהכל גובה למקום המתאים, הפעלתי דיסק התקנה של .

זה pro sp3.

ההתקנה עברה כמו שצריך, אך עדיין, לאחר שההתקנה נגמרה, נשארה תקיעות כל כמה שניות.

הכוונה היא שהעכבר לא זז ושום דבר בעצם לא פועל למשך כמה שניות, לפעמים יותר, ולפעמים פחות ואז חוזר למצב סביר וחוזר חלילה.

הקיצר, מעצבן ביותר.

כמו כן, ניסיתי להחזיר את התיקיות של ה- outlook express שגיביתי מבעוד מועד, אך עד שהייתי מצליח להעביר את הכל(4 ג'יגה) היה לוקח לי יותר משעה לפי הזמנים שהוא נתן לי.

הוא לוקח את הזמן כאילו אין מחר.

זה כמובן גם לא בסדר ואין לי מושג למה זה קורה.

ראוי לציין שאני מעביר ממחיצה אחת, לשניה, כאשר שתיהן נמצאות על אותו כונן פיזי, אך כמובן מחיצות שונות(ֻc ו- d).

בנוסף, יש לי כונן נוסף(פיזי) בבפנוכו של המחשב(סה"כ שניים) שהוא לא מזוהה כמו שצריך, כלומר רואים שיש עוד אות, אך כאשר אני מנסה להכנס אליה, הוא אומר לי שהכונן לא מפורמט ושואל אם אני רוצה לפרמט.

כמובן שאני לא רוצה מפני שיש לי עליו הרבה חומר.

בנוסף, ממש לפני תחילת ההתקנה של , כאשר תוכנת ההתקנה סוקרת את הכוננים הנמצאים, ואומרת לי מה יש לי במחשב ומה הגודל של כל כונן, הכונן הפיזי הזה זוהה ככונן עם 185 ג'יגה, כאשר יש לו בפועל, 1 טרה.

כל הדברים האלו ממש מוזרים ועוד לאחר התקנה חדשה שהכל אמור לעבוד כמו שצריך.

מה שעוד מעניין זה שכאשר אני מפעיל את המחשב מ- Live CD של Ubuntu(גרסת סוף 2010. לא יודע אם יצאה חדשה יותר) הכל עובד מדליק.

העברתי את כל ה- 4 ג'יגה של ספריות הדוא"ל, ממש בדקות ספורות.

כמו כן, אין תקיעות(יחסית לכך שזה live cd, זה עובד חלק).

ולא רק זה, אלא שהדיסק הקשיח שלא מזוהה ב- , כאן מזוהה עם התווית המתאימה ואפשר להכנס ולראות את כל החומר.

ממש לא ברור לי מה קורה למחשב שלי.

זה דבר חדש העניינים האלו.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בעניין הזה.

אין לי בעיה להתקין את הווינדווס מחדש, אבל לא ניראה לי שזה יעזור.

תודה רבה לכולם ויום נעים :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...