התעייצות מה לעשות עם המחשב הישן - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התעייצות מה לעשות עם המחשב הישן

Balaganim

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש, ואני לא יודע מה לעשות עם המחשב הישן, המפרט שלו הוא INTEL E8400

KINGSTON 4X1GB RAM

GIGABYTE DS3L P35

500GB WD

GEFORCE 8800GTS

CM590

וספק ג'נרי

חשבתי לקחת ממנו את ה500GB שיהיה כעוד מקום לאחסון קבצים במחשב חדש בנוסף ל 1TB שקניתי עם המחשב החדש, ולקחת את הכרטיס מסך שישמש ככרטיס PHYSX במחשב החדש, מכיוון שהמחשב החדש הוא עם HD6870 CF, או שאני יכול למכור אותו לחבר ב 1100 שקל, לקנות 80GB ועוד ישאר לי כ 300-400 שקל בצד.

מה אתם הייתם עושים במקומי? כל אחד מציע לי משהו אחר, אני כבר לא יודע מה לעשות. הבעיה זה שיש כולה 3 משחקים כרגע עם PHYSX שאני מתכוון לשחק בהם בכלל, אם היה תמיכה יותר גדולה לפיזיקס הייתי הולך על האפשרות הזאת בלי לחשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הישן שלך עדיין מעולה ומריץ משחקים. למה קנית חדש?

אתה יכול להשתמש בו בתור , או למכור אותו כמו שאמרת.

הרזולוציה הטבעית של המסך גבוהה [1920X1080] ומשחקים כמו קרייסיס 2 לדוגמה בקטעים עם פיצוצים וכאלה על הזרולוציה הזו גם עם ההגדרות הנמוכות ביותר המחשב מריץ עם תקיעות, והגיע הזמן להשתדרג, רוב המשחקים החדשים אני לא יכול להריץ על הגדרות של יותר ממדיום והרזולוציה הזאת בצורה חלקה לגמרי.

ואגב האם זה סכום בסדר למכור אותו? חוץ מהדיסק קשיח והמארז כל החלקים נקנו לפני כ 3.5 שנים..

ואם כבר אני מוכר אותו אני מעדיף לשדרג משהו במחשב עם הכסף, כי כסף לדברים אחרים זה לא בעיה לעשות, קיצר מה עדיף כרטיס מיועד לפיזיקס או SSD 80-120GB?

וגם ההצעה להשתמש בו בתור לא רלוונטית לגבי, יש לי דיסק קשיח חיצוני בנפח של 2TB והטלוויזיה מחוברת למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משדרג רק כרטיס מסך. אם יש לך CF איפה בדיוק תשים כרטיס לפיסיקס?

יש שיטה לגרום לפיסיקס לעבוד גם אם הכרטיס הראשי שלך הוא של ATI, כך שהמערך הראשי הוא ה CF והכרטיס הזה יקח על עצמו רק את עיבוד ה PHYSX במשחקים שתומכים בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אם קנית כבר 2 6870 אני לא מבין איפה הג'יפורס יכנס...

כן גם אני לא הבנתי בהתחלה

http://www.gpforums.co.nz/thread/419820/?s=

http://www.gamephys.com/2010/02/11/ati-radeon-hd-5870s-in-crossfire-with-xfx-9500gt-dedicated-physx-card/

בכל מקרה כשחושבים על זה, זה לא נראה משתלם, כרגע יש רק ארבע משחקים טובים שנתמכים ע"י זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...