לפי פרסומים זרים - תלונה באונס נגד כתב ערוץ 2 יואב אבן - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי פרסומים זרים - תלונה באונס נגד כתב ערוץ 2 יואב אבן

qwerty1987

Recommended Posts

http://www.richardsilverstein.com/tikun_olam/2011/04/24/israeli-tv-reporter-accused-of-rape-alleged-crime-and-identity-under-gag-till-now/

לפי אותם מקורות, ישנו צו איסור פרסום בארץ בנושא.

למיטב הבנתי אינני עובר על שום חוק בציטוט מקורות זרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שהאתר הזה הוא אתר שמאל קיצוני, שלא מהסס להשחיר את פניה של בכל דרך אפשרית. יותר מכך, הוא מופעל מארה"ב, כך שרבים מהאייטמים שקשורים לישראל ישירות סובלים משגיאות הנובעות מחוסר ידע... למשל, בכתבה הזו יש רמיזה עבה לכך שהממשלה הימנית הפשיסטית שלנו וזרועותיה השונות מנצלים לרעה את כוחם ואת יכולתם להצניע דברים תחת מעטה של סודיות, בשביל להגן על אדם חזק שהמערכת חפצה ביקרו, מבלי להבין שהממשלה אמנם ימנית אך הן התקשורת והן בתי המשפט הם שמאלנים, כך שלמעשה הכותב יורה לעצמו ברגל עם הטיעון הזה.

בקיצור, כרגע זה בגדר בולשיט גמור מבחינתי, עד לפרסום במקורות אמינים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כמו בפרשת ענת קם, כשגם בעיתונים ובאתרי ישראליים פשוט כתבו דברים בסגנון של:

"אסור לנו לכתוב כלום על פרשה ביטחונית חדשה כלשהי, אבל בבלוג האמריקאי של X הוא מדבר על כך נרחבות..."

אני באמת לא חושב מה המשטרה/פרקליטות חושבים לעצמם. ברגע שהמידע מופץ לתקשורת, אפילו תחת

צו איסור פרסום, הוא יגיע (אפילו אם זה ייקח קצת זמן) לכל מקום. הדרך היחידה לשמור על מידע סודי זה

אך ורק על ידי שהוא יהיה ידוע למעגל מצומצם ככל הניתן של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כמו בפרשת ענת קם, כשגם בעיתונים ובאתרי ישראליים פשוט כתבו דברים בסגנון של:

"אסור לנו לכתוב כלום על פרשה ביטחונית חדשה כלשהי, אבל בבלוג האמריקאי של X הוא מדבר על כך נרחבות..."

האמת שענק קם היתה במעצר בית הרבה מאוד זמן לפני שהתחילו הפרסומים האלה.. היא נעצרה בדצמבר 2009 והצו איסור פרסום הורד 5 חודשים אחר כך באפריל 2010 ורק שבועות ספורים לפני זה זה התחיל לבעבע מתחת לפני השטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שהאתר הזה הוא אתר שמאל קיצוני...

בקיצור, כרגע זה בגדר בולשיט גמור מבחינתי, עד לפרסום במקורות אמינים יותר.

מי שעוקב אחרי האתר הזה יודע שהאתר אמין מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שצו איסור פרסום נועד לעשות.

לא בדיוק, ברגע שיוצא צו איסור פרסום בעצם כן מספרים להרבה אנשים על הפרשה - אחרי הכל כדי שעיתונאי ידע שיש צו איסור פרסום הוא אמור לדעת את המידע על הפרשה - בעצם ברגע שהוצאת צו איסור פרסום שולחים למערכות העיתונים הודעה שאסור לפרסם על כך שX מואשם בY ובפעולה הזאת בעצם הודעת להרבה מאוד אנשים שX מואשם בY, אין ממש דרך במדינה דמוקרטית לשמור משהו באמת סודי... הכל בסוף יוצא. אם כבר אתה רוצה לשמור על משהו סודי באמת זה לא ע"י צו איסור פרסום אלה באמת על שתיקה של כל הגורמים המעורבים, אבל זה לא משהו אפשרי כשמדובר על משפט וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צו איסור פרסום הוא חסר ערך לחלוטין, ברגע שהמידע מתפרסם באינטרנט בכל שאר העולם. כך היה בפרשת ענת קם, פרשת רצח הילדה ששכחתי את שמה (זו שנזרקה במזוודה לירקון), בפרשת אבו-סיסי שנחטף מאוקראינה, ובפרשות נוספות שכרגע אינן עולות לי לראש.

הצנזורה אף אוסרת על העיתונות לעיתים (למשל בפרשת ענת קם), לצטט מקורות זרים בנושא.

לא צריך להיות גאון גדול, על מנת להבין שבמקרים מעין אלו, אין כל משמעות לבטחון המדינה, שיבוש הליכי חקירה, או כל דבר בסגנון. עם זאת, עדיין ישנה התעקשות שלא לפרסם את הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחליא אותי.

אתה באמת ובתמים מאמין שכל זה הוא הנפצה גדולה? שסתם נשים רוצות שיטרידו אותן ויאנסו אותן?

נכון,יש נשים שיוצרות פרובקציות ומתלבשות פרובקטיבי ואף מפלרטטות, אבל מכאן ועד הקלטת תמלילים? אולי פשוט תהיה בן אדם וג'נטלמן ותדע את הגבול בין רצון של הגברת לבין כפייה,לא נראה לי שזה כזה מסובך לבן אדם מתורבת.

וממש לא מפליא שאנשים במעמד X נופלים לזה,יש כאלה שחושבים שעם המעמד בא כוח ויכולת להכפיף הכל לרצונך. טוב מאוד שחלאות חוטפות,ואתה אדוני לא צריך לעודד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחליא אותי.

אתה באמת ובתמים מאמין שכל זה הוא הנפצה גדולה? שסתם נשים רוצות שיטרידו אותן ויאנסו אותן?

נכון,יש נשים שיוצרות פרובקציות ומתלבשות פרובקטיבי ואף מפלרטטות, אבל מכאן ועד הקלטת תמלילים? אולי פשוט תהיה בן אדם וג'נטלמן ותדע את הגבול בין רצון של הגברת לבין כפייה,לא נראה לי שזה כזה מסובך לבן אדם מתורבת.

וממש לא מפליא שאנשים במעמד X נופלים לזה,יש כאלה שחושבים שעם המעמד בא כוח ויכולת להכפיף הכל לרצונך. טוב מאוד שחלאות חוטפות,ואתה אדוני לא צריך לעודד אותם.

עם כל הכבוד אינך מכיר אותי ואינך יודע איך אני מתנהג בחברת בחורות. ואתה חושב שאם תהיה ג'נטלמן והבחורה פתאום תתחרט ותאשים אותך במשהו אתה תצעק "אני ג'נטלמן, אני ג'נטלמן" והשופט לא ירשיע אותך?

אמרתי ואני אדגיש כי כנראה יש אנשים שקשה להם לקרוא משפטים ארוכים חלאות אדם שאונסות מקומן מול כיתת יורים. לא קרו מקרים עם עלילות שווא?

אם תשיב לב החוק במדינת נורא חמור ומנגד אם בחורה נתפסת כמשקרת לא מגיע לה כלום. לעומת זאת האדם, החיים שלו נהרסוג ם אם הרשיעו וגם אם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישום באונס הוא בין האישומים היחידים בישראל שבהם (פרקטית) אדם אשם עד שהוכחה חפותו, ולא להיפך.

מספיקה תלונה אחת, בעדות אישית וללא שום הוכחות, כדי להכניס אדם למעצר (בית כלא) באופן מיידי.

מספיק שתחליט להיפרד מחברה שלך, זה יגמר רע והיא תהיה קצת חולת נפש, בשביל שהיא תחליט להעליל עליך עלילה שיקרית ולהכניס אותך לכלא על כלום.

מאוד מסוכן להיות גבר במדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...