מצלמה לצילום וידאו באיכות גבוהה, תקציב של 600-650 דולר. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה לצילום וידאו באיכות גבוהה, תקציב של 600-650 דולר.

Jonnyboy

Recommended Posts

• מה התקציב הכולל למצלמה, וכרטיס זכרון? 600-650$
  • אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? צילום בכל תנאי התאורה, גם בתנאי תאורה חלשים
  • האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא , צילום עם ישיר וצילום עם חיצוני (ישיר ומוקפץ). אני מתכוון לצלם באור חלש, לגבי הפלאש, אני לא מודע להבדלים, אתם המומחים ;)
  • האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. לא צריך חצובה
  • האם יש לך נכונות לצלם עם חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. לא צריך פלאש
  • האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? כן. אך לא לעיתים קרובות
  • האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? אני כרגע מצלם בNIKON COOLPIX S6000 ומה שחסר לי בה זה שצילום באור חלש יוצא באיכות מחרידה, אין אפשרות לצילום ב60 פריימים לשנייה (הכרחי לסלוו מושן) ואני צריך צילום של 1080P ולא 720P.
  • האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? לא צריך
  • מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת מצלמה. הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. צריך זום, לא יותר מדי, לא קצת מדי. אני לא יודע את הפרטים הטכניים

• כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור מצלמה שנכנסת לכיס? האם מצלמה עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? אני רוצה מצלמת , לא להתפשר בשביל שנכנסת לכיס
  • האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא

שאלות אופציונליות (מומלץ למלא כדי לקבל המלצה מדוייקת)

• אילו מן התכונות הבאות קריטיות לך, אילו חשובות ועל אילו אתה יכול לוותר:
  • מהירות תגובה (השהייה בין , מהירות פוקוס) וידאו. לא צריך
  • מקרו - מה גודל האובייקט המינימלי שאיתו חשוב למלא את התמונה - זבוב? פרח? מספר פרחים? לא צריך
  • תמיכה בפורמט RAWלא צריך
  • מצבי חשיפה ידניים (M מלא) או חצי ידניים (A ו-S). שים לב שהתועלת של מצבים כאלה במצלמות קומפקטיות מוגבלת מאוד, במיוחד לאלה שלא מתכוונים להשתמש במצלמה עם חצובה לא צריך
  • אפשרות לפוקוס ידני. גם כאן מדובר בתכונה בעלת תועלת מוגבלת מאוד במצלמות קומפקטיות, כי ברובן קשה לפקס ידנית צריך, לא חובה.
  • היסטוגרמה - היסטוגרמה חיה, והיסטוגרמה לאחר הצילום (ב-post-view)‏ אני לא יודע מה זה
  • תושבת לפלאש חיצוני‏לא צריך
  • מסך מפרקי לא חובה
  • עינית אופטית או אלקטרונית. שים לב שברוב המצלמות הקומפקטיות לא קיימת עינית, ויש לכך סיבות טובות צריך, לא חובה
  • מצב צילום ווידאו. אלו מהתכונות הבאות חשובות לך (אם בכלל) - מייצב; אפשרות לשינוי הזום האופטי בזמן ההסרטה; רזולוציה גבוהה במיוחד (HD)‏‏ 1080P, 60 פריימים לשנייה, המצלמה בעיקרון תשמש לצילום בלבד, כך שצילום לא אמור להוות בעיה.
  • כמות פיקסלים. שים לב שהתכונה הזו לא מעידה על איכות תמונה ולכן עדיף להתעלם ממנה 1980 על 1080
  • יצרן. גם התכונה הזו לא מעידה על איכות המצלמה. ישנן לפחות 10 חברות שלא כדאי לפסול על הסף - פנסוניק, פוג'י, קנון, ניקון, ריקו, פנטקס, , אולימפוס, קסיו וסמסונג לא משנה
  • כמה חשוב לך שהעדשה תהיה חדה גם בפינות? ומה לגבי purple-fringing? ‏לא יודע מה זה, אתם המומחים
  • האם אתה מתכוון לצלם הרבה עם הפלאש הפנימי? כמה חשוב לך שהחשיפות עם הפלאש תהיינה מדוייקות ללא שינויי הגדרות? לא צריך.
  • סוג סוללות - פאק ליתיום נטען מול סוללות AA. עבור רוב המשתמשים פאק ליתיום עדיף לא מבין בזה
  • אחריות יבואן רשמי מול יבואן אפור צריך אחריות, לא משנה ממי.
  • תכונות אחרות לא משנה החנות, אני במילא אקנה את זה בB&H בארה"ב (חנות מצלמות מקצועית, בארה"ב, מחירים הרבה יותר טובים, תסתכלו באתר החברה על מנת לראות את מאגר המצלמות והעדשות שיש להם ועל מנת להתאים את המצלמה לצרכיי) ורצוי שיהיה מכווץ אני לא רוצה שצילום של כמה דקות יעלה לי ב50 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=WishList.jsp&A=details&Q=&sku=731617&is=REG

או זה

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=WishList.jsp&A=details&Q=&sku=731660&is=REG

אבל זה עולה 600 דולר בלי עדשה, ואני לא מבין בעדשות.

אם אפשר להשיג עדשה טובה יחסית אבל לא יקרה מדי (לא לעבור את התקציב) זה יהיה מעולה.

אבל אז גם תהיה התלבטות איזה מן השתיים לקחת (הם דיי זהים, לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רשמת שאתה רוצה אותה לצילום ווידאו ואתה מקשר מצלמות DSLR אתה יכול להסביר למה?

אם אלה המצלמות שאתה רוצה כנראה שווידאו זה לא הדבר הכי חשוב לך בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...