מה אני יעשה בנוגע למקלדת שקניתי? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יעשה בנוגע למקלדת שקניתי?

omerbar

Recommended Posts

קניתי לפני 11 יום את המקלדת Arctosa Black on Black הבעיה שהכתב על המקשים הוא שחור ולכן אני לא יכול לקרוא אותו

יש לי את כל מה שהביאו לי בKSP את הקופסא ועד הניירת האם כדאי לי להחזיר את המקלדת לחנות לקבל זיכוי או החזר של כסף להוסיף 200 שקל ולקנות את הלייקוסה שעולה 400 שקל או שכדאי לי להחליף לרייזר ארקטוסה הסילבר ככה שאני יוכל לקרוא את המקשים ולא להקליד על עיוור

או שאולי ללכת לאיש מקצוע שיצבע לי את האותיות והסמלים בכסוף משהו שכנראה יעלה לי פחות מ200 שקל אבל יהיה פחות מקצועי

אז שלוש אפשרויות

איש מקצוע

זיכוי ולהחליף למקלדת סילבר

החזר ולהוסיף 200 שקל ולקנות את הלייקוסה המוארת בלדים מאחורי כל מקש ומקש כולל מקשי המולטימדיה

תודה לעוזרים

רק רציתי להוסיף שאני לא מציע לאף אחד לקנות את המקלדת כשהיא בגירסא השחורה סך הכל כשהמקלדת מוארת היא מעולה בין הטובות ביותר שראיתי אבל כשאין אור אני טועה המון בהקלדה למזלי אני יודע הקלדה עיוורת כבר לפחו שנתיים זה עוזר לי

ורציתי עוד להוסיף שלפי מה שראיתי הלייקוסה לא עולה 400 שקל אלה 350 והבלאק ווידו דווקא עולה 385 שזה מעולה כי אז אני יוסיף 200 שקל ויקנה את המקלדת הכי טובה של רייזר השאלה אם זה שווה לי היא כן במלאי דווקא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להקפיץ דיון בטרם עברה יממה מהפתיחה שלו (או מההודעה האחרונה בו של פותח הדיון) אלא אם מדובר בתוספת של מידע חדש ורלוונטי.

אנא קרא את חוקי הפורום והימנע מלעבור עליהם שוב בעתיד.

משמעות המושג "הקפצה" היא פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הדיון במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה).

לחילופין אם ברצונך להוסיף מידע חדש ורלוונטי לנושא, עשה שימוש בכפתור העריכה שמעל להודעה שלך.

שאלות/טענות או כל דבר אחר בעניין יש לעשות בהודעות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...