המלצה למסך 24" או 27" - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 24" או 27"

benbmx666

Recommended Posts

^

+1 כמובן (כי הסכמת איתי קודם :lol: )

מארז, ספק, UPS, מסך וציוד היקפי (כולל סביבת עבודה) מהווים מרכיב מכריע וקריטי בחוויית השומוש במחשב ומתיישנים לאט מאוד בהשוואה לשאר הרכיבים. אלו בדיוק המקומות לא לחסוך.

בקצב הזה גם אני אקנה את הU2711... (מפתה) :) . חבל רק שהמחיר שלו הוא כלכך מחיר נישה, זה כבר עצר אותי פעם אחת מקנייה שלו.

אני את ה- 2407WFP שלי קניתי ב-4200 ש"ח לפני יותר מ-4 שנים (היום אני עובד איתו ועם 2007FP במקביל).

זה המפרט השלישי שהוא "עובר" והרביעי (SB-2500K) מתקרב בצעדי ענק.

המטרה הבאה שלי זה בשלב ראשון להוסיף עוד מסך 20' 1600X1200 מהצד השני או ישר ללכת על 2xU2711.

שטח התצוגה אף פעם לא מספיק לי... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מותר בהחלט לבכות על מצב מסויים, זה לא אומר שמתלוננים על משהו ;). לDELL יש מספיק משאבים וצוותים אסטרטגים בשביל לדעת לתמחר נכון מוצר, או יותר מדויק, לבנות ROADMAP שיכתיב מתי אנחנו נהנה מכל טכנולוגיה וכמה נשלם עליה כתלות במיקסום הרווחים שלהם לאורך זמן. הם עושים את זה כי הם חברה שיש לה כוח ויכולת להשפיע על השוק. כשאני מדבר על השוק אני מכליל בעיקר את השוק שלנו, תמיד קורצת לשוק הפרטי במסכים שלה. השוק המקצועי מאמץ דברים הרבה יותר בקלות (לקנות מחשב ב750K $ זה לא משהו נדיר בשוק המקצועי).

מה שיכול לערער מצב מוכתב מראש כזה הוא תחרות בשוק הגדלים האלה מה שכרגע אין ואת המצב הזה ידעה לחזות ולהעריך מספיק זמן מראש (כי ככה עובדת חברה מקצועית בעלת יכולות). כמובן תמיד יש הפתעות אבל סביר להניח שייצור מסכים בגדלים האלה שקורצים גם לשוק הרחב תורם למותג של בטווח הארוך הרבה יותר מאשר לחברות אחרות.

ואני חייב להסכים עם שטח התצוגה שאף פעם לא מספיק. עם תקדמות המעבר לחיים טכנולוגיים אנחנו הולכים בעתיד הרחוק יותר לגחך איך דיברנו על מסכים של 24 או 27 או אפילו שניים כאלה, כל הקירות יהיו מצופים פאנלים ענקיים של מסכים שגם הם בטח יתבלגנו עם הזמן עם כמות המידע האין סופית שיהיה ניתן לקבל. מי שיודע להסתכל קדימה מהר מאוד יבין כמה אנחנו מוגבלים היום ביכולת לקבל המון מידע בו זמנית בעידן שמתחילה מהפכת המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,אני הייתי ממליץ לך על מסך 240B1CB

הוא מתאים לדרישות שלך מבחינתך שינוי גובה,החברה היא חברה טובה,המחיר נחמד,יש לו תכונות מעל הרגיל-

178 מעלות זוית צפייה,16X10. המחיר הוא כ1400 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההגיון לקנות מסך מבוסס TN במחיר כמעט כפול מה-2333T שעולה עליו כמעט בכל פרמטר?

לשימושים שהוא ציין (טקסט וסרטים) ה-TN עוד נחות במיוחד - רק לגיימינג טהור ההבדלים חסרי משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן. נעלמתי למילואים... :s07:

חיפשתי ולא הצלחתי להבין אם הדל יתאים לכרטיס מסך שלי? (GeForce GT220)

ורציתי לדעת אם אתם יודעים על חנות שבה ניתן להתרשם מהמסך בתצוגה?

תודה!

עזרתם לי עד כה, עד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו מדברים עדיין על ה-U2711, אז התשובה היא כן, אבל זה תלוי שימוש.

הכרטיס מסוגל להציג רזולוציה שכזאת לצורך עבודה רגילה ומדיה, אך לדעתי (ופה יש לקחת את הדברים שלי קצת בערבון מוגבל כי אני ממש לא בקיא במיוחד בתחום הכרטיסים הגרפיים) לא יאפשר לך לשחק ברזולוציה הטבעית של המסך שהיא 2560x1440.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא צריך את הרזולוציה של ה שקול לקנות LCD 32. אפשר לקנות LG LD460 FHD עם פאנל IPS (צריך לבדוק את סוג הפאנל אבל זה פשוט) באיזור ה 2500 (ייבוא רשמי ח.י.). משחקים וסרטים נראים נהדר ולא פחות חשוב אפשר להתרווח גם רחוק יותר. יש יתרון ברזולוציה הזאת מהמרחק הזה שבו הכל ברור וקריא וגדול, וכמובן שזה יתן לך יתרון שכן הוא גם כולל טלוויזיה.

אם אינך צריך את הרזולוציה של ה זה הרבה יותר כלכלי וגם הרבה יותר נוח לעבודה ממרחק של מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבין שהרזולוציה של ה DELL27 היא כזאת שהפונטים יהיו קטנים מאוד (לטעמי) ממרחק של מטר. אז מה אנשים עושים, מגדילים את הפונטים מה שהורג חלק לא קטן מהיתרון של הרזולוציה. החיסרון של טלוויזיה 32" היא שממרחק קטן מדי הכל יהיה גדול מדי אבל מרחק של מטר מצויין לדעתי לצורך העניין.

מציע לך לקחת מחשב לחנות ולראות איך נראית טלוויזיה של 32 ממרחק של מטר. אני הופתעתי לטובה.

שוב, היתרון ב 32 " הוא פאנל ומסך גדול יותר עם פונקציונליות רבה יותר במחיר משמעותית זול יותר. שווה בדיקה לדעתי. אנחנו מאוד נהנים מזה פה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טלוויזיית LCD יכולה להתחבר למחשב?

וכשאתה אומר שממרחק קרוב הכל יהיה גדול מדי זה בגלל הרזולוציה, או בגלל גודל הפיקסל?

אני מפחד שזה יהיה קרוב מדי ויעשה כאב ראש או לחילופים שיראו פיקסלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית כל יכולה, רק שבחלק יראו נורא. ספציפית בדגם הזה בהגדרות הנכונות רואים אחלה.

אני לא רואה פיקסליזציה ממרחק של כ 80 ס"מ (בין היתר בגלל שהטלוויזיה FHD).

ממרחק קרוב מדי תראה כמובן פיקסלים ויהיה לך קשה להכיל את כל המסך בגלל הגודל.

אבל, ממליץ לך ללכת לראות בעיניים ולהתרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- LD460 מיבוא מקבילי (שנה אחת מלאה + שנתיים שלא כוללות את הספק) עולה 400 ש"ח פחות ומגיע עם טיונר לקליטת שידורי עידן, אשר לא נמצא אצל היבואן הרישמי

- ה 530 של סמסונג בעל סטנד פחות יציב מה אך מציג תמונה טובה יותר

- integral אני עדיין ממתין לתמונה (המסך מיועד לאימי אשר זקוקה לתצוגה גדולה וברורה, הזמנתי את ה2770HD של אבל אז נתקלתי בהודעה שלך

הלכתי לראות את המסכים המדוברים בלייב, אך קשה להתרשם מהגודל בחלל גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...