צריך עזרה, שמעתי שיש ביקוש לצבא של (קאדפי) מישהו יודע על כך ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה, שמעתי שיש ביקוש לצבא של (קאדפי) מישהו יודע על כך ?

theone89

Recommended Posts

כמו שכתוב בכותרת, שמעתי שיש ביקוש גדול מי כל העולם להתגייס לצבא של קדאפי, כמובן מדובר בכסף ובהרבה. עכשיו אני רוצה להצטרף, האם מישהו מכיר או שמע על כך ? לפי מה ששמעתי יש ביקוש לאנשים ששירתו ביחידות קרביות, אני מבין שיש סיכון נורא גדול בדבר הזה, אבל עם מישהו יכול לעזור זה יהיה ניפלא.

כמו כן מעניין אותי גם משהו אחר, עם אני התגייסתי לצבא הזה שלו ואחרי נגיד שנתיים, אני רוצה לחזור לארץ יכולים לעשות לי בעיות ?

הצבא של קדאפי נילחם נגד (בריטניה - ארצות הברית), האם אחרי זה שאני ירצה לטוס לשהם לא יתנו לי מעבר למדינות האלו ?

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע ששירתת בצבא בארץ לא תוכל לשרת בצבא אחר כי זה נגד החוק בארץ וכשתחזור לארץ תישפט ותצפה לעונש המקסימאלי הקבוע בחוק במיוחד שאתה תצטרף לצבא שמבצע פשעים נגד האנושות וטובח בילדים ונשים כמו כן תהיה מבוקש ע"י בערך כל סוכנות אכיפת חוק בעולם...

ובלי קשר לכל האמור למעלה אם הייתה לך כוונה אפילו חצי רצינית להצטרף לצבא של קדאפי אז אתה פשוט אידיוט.

-דרך אגב אם אתה מעוניין להצטרף לצבא זר מבלי להסתבך - יש את לגיון הזרים הצרפתי שהשירות שם הוא ממש מענין ויש להם שלוחות בכל העולם ונמצאים בהמון מקומות ולאחר 5 שנות שירות אתה גם מקבל אזרחות צרפתית והם גם נותנים לך זהות בדויה חדשה אם תהיה מעוניין רק שתדע שהשירות שם קשה במיוחד.

-קישור לאתר שלהם יש שם הסבר מדויק איך להתגייס רק תצטרך להגיע לצרפת ללשכת גיוס שלהם כי הגיוס עצמו מתבצע רק בצרפת.

http://www.legion-etrangere.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תרגיע. לא כולם אנשי הייטק מפוצצים בכסף, אפשר לחשוב שזה מה שמעניין את רוב העולם, תלמד כי לא צריך להיות לך אכפת מי אף אחד חוץ מי המשפחה שלך, כן ככה שורדים בעולם. אולי אתה מפונק ואבא עשיר, אבל לא כולם כאלו לרגע עוד האמנתי שחיי האדם שווים משהו, אז הם לא!!!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה לא אמיתי, ולא ישאר פתוח כשהפותח שלו רוצה להצטרף לצבא של מנהיג שרוצה שאנחנו נהיה החניה של המזרח התיכון

אני עד עכשיו לא יודע אם אלו גלי החום שגורמים לאזרח מדינת לפתוח דיון כזה או פשוט תקלה ב-CPU.

ברור שננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...