לא מצליח להתקין WIN XP במחשב חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין WIN XP במחשב חדש

sharonp

Recommended Posts

בוקר טוב אנשים טובים!

קבלתי מחשב חדש אתמול וניסיתי עם חבר להתקין את WIN SP3 עליו, וקבלנו הודעת שגיאה אחרי שהופיעה השורה

setup is starting windows

והיה כתוב שזוהתה בעיה וההתקנה הופסקה כדי לא לגרום לנזק ... והודעת שגיאה מתחת של STOP:0X0000007B

חיברנו את המחשב הישן לבדוק שזה לא בעיה בדיסק התקנה והישן העלה את ההתקנה של הווינדוס כלומר עבד.

כשלא הכנסו את הדיסק התקנה וסתם נתנו למחשב לעלות ולראות מה הוא יכתוב הוא כתב:

PXE-E61: Media test failure check cable

פתחנו גם את המארז לראות שהכל נמצא במקום וזה נראה שכן, ושהוא זיהה את ההארדיסק מהפישפושים שעשינו כשהמחשב עולה.

יש למישהו רעיון למה זה קורה? עד שסוף סוף יש לי מחשב חדש (5 שנים ארוכות..) משהו חייב לא ללכת חלק :(

תודה ושבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שקראתי את ההודעה נכנסתי לביוס ושיניתי באחד המקומות שראיתי שקשורים ל SATA מ ACHI ל IDE. אני לא יודע אם זה בדיוק מה שאתה כתבת, ואז זה באמת עבר את השלב שנתקעתי בו למסך התקנה אבל כשהתבקשתי ללחות הנטר כדי להתחיל אותה פתאם שום כפתור במקלדת לא עובד! יכול להיות שהייתי צריך לשנות עוד דברים לפני שהתחלתי את ההתקנה? כי המקלדת דווקא עובדת בהתחלה כשצריך ללחוץ על כל מקש שהוא כדי להפעיל את הבוט מהדיסק ובביוס זה גם עבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון צריך היה לבטל AHCI

או לחילופין אתה יכול לייצור גירסת דיסק התקנה שיש בתוכו דרייבר AHCI ואז אין צורך לבטל אותו בביוס

או האלטרנטיבה הכי טובה זה להתקין 7, בכל זאת מדובר במחשב חדש, למה להתקין עליו מלפני 300 שנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין את הצורך ב- XP, גם אין כבר תמיכה של מייקרוסופט למערכת הזאת - לא יוצאים עידכונים

משחקים עובדים מעולה בווינדוס 7

לגבי העכבר והמקלדת כנס לביוס ויש שם הגדרות של אז תדליק את כל מה שקשור ל- USB

שזה כולל תמיכה בעכבר ומקלדת USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות בביוס הגדרה משהו עם אופטימלי, כלומר שהביוס יוגדר לפי הגדרות אופטימליות.

אולי זה יפתור לך את הבעיה.

גם אני קניתי מחשב לפני מספר חודשים והעברתי דיסק קשיח ממחשב ישן לחדש וכשרציתי לפרמט ולהתקין מחדש את מערכת ההפעלה קיבלתי מסך כחול.

כשהגדרתי בביוס הגדרות אופטימליות הכל הסתדר ויכולתי להתקין .

במידה ותנסה את מה שהמלצתי לך כאן וזה לא יפתור לך את הבעיה, אני מציע שתחפש את ספר הביוס שלך באינטרנט , תעלה לכאן קישור אליו ובכך יוכלו לומר לך פה בדיוק איזה הגדרות עליך לשנות.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...