כרטיס SDHC עובד כ Read Only ולא ניתן לפרמט, מדוע? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס SDHC עובד כ Read Only ולא ניתן לפרמט, מדוע?

liav12

Recommended Posts

אהלן..

הכרטיס של הטלפון שלי עושה בעיות כבר הרבה זמן, בכל פעם שאני מחבר אותו למכשיר הוא מראה לי READ ONLY.

לא ניתן להעביר אליו דברים וכל מה שמותקן במכשיר דרך ה SDHC לא עובד או שתוקע את המכשיר לגמרי.

שמתי כרטיס אחר והוא עובד מצויין.

שמתי לב שחיברתי את הכרטיס למחשב הנייד, גם שם הוא עושה בעיות, ברגע שאני נכנס לכרטיס כמה שניות אחרי זה הוא מתנתק אוטומטית, אני מנסה להעתיק ואז הוא פשוט מתנתק.

ניסיתי לעשות פורמט, לא עובד בכלל גם מתנתק מהמחשב.

מה עושים?

יש לומר שהכרטיס יש לו איזה שנתיים, מהמכשיר הקודם שלי 8 GB, כשאני משתמש בחדש שקיבלתי עם המכשיר הוא עובד תקין.

SANDISK 8GB SDHC MICRO.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה אומר שהכרטיס מת? אגב זה קרה בזמן שהוא בטלפון שלי, ייתכן מזה שניתקתי וחיברתי אותו ללא הוצאה בטוחה?

ועכישו בשביל לעשות פורמט אני צריך לקנות את המתאם הזה..חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתאם חוסם את האפשרות לכתוב.

לא חושב שזה משנה את הSDHC עצמו באיזו שהיא צורה.

יכול להיות שמשהו נדפק בזיכרון.

אם אתה יכול לקרוא מזה ויש לזה אחריות אז הפיתרון הוא לגבות ולנסות לפרמט.

ואם זה לא עובד אז להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע..אי אפשר לגבות או לפרמט

ברגע שאני מחבר את הכרטיס למחשב הכל בסדר, אני נכנס לתיקייה כלשהי ומנסה להעתיק זה אחרי כמה שניות כאילו מנתק את הכרטיס מהמחשב. כאילו שהוא לא מחובר בכלל. אז לדעתי משהו נדפק בו, אחריות לא חושב שיש הכרטיס הזה אצלי כבר שנתיים + בערך והוא מאז ה HD1 שהיה לי

פשוט העברתי אותו ל HD2 שלי בגלל שלא היה לי כוח להעתיק הכל לכרטיס חדש :P

עד עכשיו הוא עבד בסדר פתאום זה קרה, יש מצב בגלל שנפל לי הטלפון כמה פעמים? למרות שאף פעם לא קרה שהוא נפל והתנתק לי מהמכשיר, בכל זאת זה בעזרת לחיצה על הכרטיס עצמו.

אולי בגלל שהוצאתי את הכרטיס כמה פעמים בלי לעשות SAFE REMOVE.

תודה על התשובות חברים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה קשור ל-Safe Remove, אני אף פעם לא עושה את זה לכרטיסי זיכרון ולא קרה כלום.

בכל אופן - לדעתי כדאי לפנות בכל זאת לבנדא למימוש אחריות. הם יבקשו שתשלח להם בדואר רשום את הכרטיס.

מדובר בכרטיס 8GB ? או שלא הבנתי את מה שרשמת קודם.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=677578

ע"פ מרבית החנויות, האחריות על כרטיס כזה היא 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...