שכן טוען שנכנסתי לו ברכב למרות שלא, אבל הסימן על שני הרכבים תואמים. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכן טוען שנכנסתי לו ברכב למרות שלא, אבל הסימן על שני הרכבים תואמים.

liav12

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקדימה מימין אצלו הוא אומר שעשיתי רוורס לחניה שלו ואז שפשפתי לו תרכב...הבעיה שאם היתי משפשף לו תרכב אז בכלל היתי מוריד לדודה שלי שצמודה אליו (המרווח לרוורס יענו ביניהם) חצי טמבון- ויש להם את אותו הרכב בדיוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בדיוק ... מה שהוא טוען שאני כביכול עשיתי גם אני יכול לטעון עליו.

במיוחד שהרכב שלי "פגע" לו באוטו יומיים קודם..כשהיתי בדימונה שבת וחזרתי ישירות לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בדיוק ... מה שהוא טוען שאני כביכול עשיתי גם אני יכול לטעון עליו.

אתה לא יכול - זה מה שאתה צריך לטעון. אתה צריך לטעון כי הוא גרם למכה, ואם הוא כבר רוצה להגיש תלונה ולפתוח תיק של תביעה, שבית המשפט יטפל בזה, ובסוף הוא זה שישלם גם לך, וגם לבית המשפט.

בפעם הבאה שהוא ידבר איתך, תטען בדיוק ההפך, תטען שהוא זה שנכנס בך, ותסביר לו בדיוק למה אתה בטוח בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שמי שיתבע ראשון ככל הנראה ינצח, מה שכן הוא לא יכול להפעיל את הביטוח שלו אלא אם הביטוח שלך הופעל, הדבר היחידי שהוא יכול זה להגיש תביע בבית משפט. מה שכן כיוון שמדובר בכלי ככל הנראה הוא יצתרך להגיש תלונה במשטרה על תאונה פגע וברח(אני לא יודע אם זה רלוונטי רק למקרים שהיה מישהו ברכב או לא) מה שכן אם הוא עושה את זה אתה יכול להיות בצרות לא קטנות, כולל שלילת הרשיון עד למשפט, אבל אם הוא מפסיד ככל הנראה הוא יהיה בצרות גדולות יותר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כדי כך?

איזה כאב ראש. עד עכשיו הוא לא דיבר ולא אמר שום דבר לא לי ולא לדודה שלי, שבכלל הלכה לדבר איתו ואמרה לו שיגיד לה מה הנזק...

בכל מקרה האוטו אצלי מלא בשריטות, זה שיש עוד אחת על הרכב לא ממש מזיזה לי ואני אפילו לא שמתי לב לשריטה אצלי באוטו עד שהוא בא אלי!

האוטו שלי ישן גם ככה...אני יודע שמבחינת בתי המשפט אין הגיון במדינה, אבל בתאכלס זה לא משהו שהפריע לי, זה עד כדי כך יכול להזיק לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה עדיין לא הסתיים? גם ב-cars forum אתה עדיין מתברבר שם הלוך ושוב?

אני לא מבין מה הבעיה,

יש לך אליבי מוכח שבכלל לא הייתי באיזור ביום שבו הוא טוען (תנסה להשיג את הטענה הזאת שלו עם התאריך הספציפי בצורה מוקלטת/חתומה) שפגעת בו? אם כן, תתעלם ממנו לחלוטין. אם יתבע, אתה תצא זכאי והוא ישלם לך פיצויים.

לא רק שאין לו שום הוכחה (הסימון על הרכב יכול להיות גם הפוך, "הוכחה" כביכול שהוא זה שפגע בך..), אלא שלך יש הוכחה שבכלל לא היית במקום.

אז מה הבעיה?

לא צריך לסבך את העניינים, הכל נורא פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבחינתי הסתיים, אבל שאלו אותי פה אם זה באיזור של המכה הרדיאטור וכו' אז עניתי.

מה שכן ברגע שאמרו לי מה שאמרו כמה הודעות לפנייך זה שוב הבהיל אותי, כבר אמרתי שאין לי נסיון עם דברים כאלה (ומקווה בע"ה שגם לא יהיו), אז מקצת נסיון אישי של אחרים ותשובות טובות רציתי לקחת קצת מידע.

מבחינתי אפשר לסגור את הדיון כאן, או להשאיר פתוח במקרה של התקדמות כלשהי אם זה לא מפריע.

בברכת חג שמח כמובן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...