איזה צורב דיוידי לרכוש? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה צורב דיוידי לרכוש?

sariti

Recommended Posts

Plextor the one and the only :D

הבעיה אם ה פלקסטור שהוא עולה באיזי 500-1000 שקל יותר מצורב של teac או של LG

שדרך אגב ה תומך ביותר פורמטים

חפש גם מידע על צורבים של Liteon כי בתור צורב של דיסקים רגילים הוא בין הכי טובים אולי אפילו הכי טוב לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי המלצות:

1. לחכות חודש - כל המחירים יירדו דרסטית - ב 30-40 אחוז - כי כל החברות מוציאות עכשיו DUAL WRITERS ( גם כאלה שבתוקף טענו שלא יעשו כך ) - וכל החברות כבר אוטוטו ( חלק כבר הוציאו - כמו , LITEON ועוד ) - מוציאות צורבים במהירות X8

לפי הקצב של שנים קודמות והתפתחות הצורבים ה"רגילים" - ההתקדמות תהיה הפעם עוד יותר מהירה ( כי הביקוש והתחרות עצומים - והרבה יותר גדולי מהשוק של הצורבים בעבר ) - יהיו צורבים של X16 כבר בינואר - DUAL - לאחר כל שיפורים והמסקנות מהדגמים הראשונים של רוב החברות - והעלות ( להערכתי ) - תרד מה 500-600 ליחידה טובה...

2. לחכות למרץ - אפריל - כונני ה DUAL LAYER הראשונים ( הביתיים ) ייצאו באופן רשמי ( האמת היא שלדעתי לפני כן - כי הטכנולוגייה קיימת והכל מוכן - אבל זו תהיה ירייה ברגל של החברה שתוציא אותם - כי כל ה צורבים שלה עצמה יהיו אבסולוטיים , אך באותו אופן גם של שאר החברות ) - עד אז המהירות של צורבי ה כבר תגיע לרוויה מסויימת + מחירי המדיה יגיעו לתחום ה 3-4 שקלים ביחידות של 100

- ואז הם יעלו ( להערכתי - קצת פחות מכמה שצורבי DVDים ראשונים היו לפני שנה וחצי - פחות 20-30 %

שלא לדבר על הצורבים ה "מיושנים" - שכבר יעלו כמו קומבואים או TOP MODELS של CDRW כיום...

זהו...

אני אישית - לא מרגיש עדיין את הצורך הבוער בקניית - SINGLE LAYER - X4

מה שכן - ישנם המון צורבים כיום באיכות טובה - ולהזכירכם - מהירות צריבה של X4 או X8 אינה מקבילה למהירות X4 של CDRW או משהו כזה - אם כבר זה מקביל ל X32/40 - ומדובר כיום על צריבת 4.7 GB בזמן הנמוך מ 9 דקות ( לפי פירסום של ו LITEONIT )

אז זהו...

בהצלחה בכל מקרה...

מה שכן - זה בהחלט אחת מפיסות החומרה המדוברות והנצרכות ביותר ב4 חודשים האחרונים בארץ לפי דעתי ( חוץ ממצלמות דיגיטליות שנמכרות בארץ כאילו הם מסטיקים או משהו כזה :) ) - וטוב שכך - בקרוב ( וכבר עכשיו ) נראה טלויזיות עם INTEGRATED -RW/+RW - ושאר מוצרים - מה שדי נחמד לדעתי...

MEK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כסף תקנה את הפלקסטור PX708A הוא ממש מעולה מאפשר OVERBURN ופשוט סוס עבודה אני מרוצה ממנו.

אם אתה רוצה צורב פחות טוב אבל גם שצורב על רוב המדיות וזול שמהתרשמותי האישית אני ממליץ עליו זה ה NEC1300A שאחרי שידרוג לFIRMWARE האחרון שלו הוא מזהה את כל המדיות וצורב מצויין ועולה מאוד זול אפשר להשיג ב 720ש"ח ואפילו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיק מלא של דיוידי ב X8 אני צורב ב קרוב ל 8 דקות אם לדייק אז בדרך כלל 7:40.

פעם אחרונה שקניתי מדיות (+) אלו היו PHILIPS(עלות שלהן הייתה 10 שקלים למדיה זו עלות דילר כך שאל תתבסס על הנתון הזה) שבעיקרון לא כתוב אליהן שהן תומכות ב X8 אלה רק ב X4 אבל הצורב מזהה אותן ב X8 שהן עובדות מצויין כשצורבים ב X8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתם אומרים

המחיר של הפלקסטור ירד בקרוב?

כל העסק של הצורבי עדיין קצת יקר, יהיה מבאס לקנות ועוד חודשיים הוא ירד בחצי מחיר וכל זה..

ברור שזה תמיד ככה אני לא מתכוון לחכות שהוא יעלה 300 שקל אבל אתם יודעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההתבוננות שלי אני חושב שבטוח להניח ששחיקת המחיר במוצרים של פלקסטור איטית מאוד.

מסכים ב 100% משום מה פלקסטור זו החברה היחידה שמוריד מחיר פעם ב תקופה מאוד גדולה אתם יכולים לשים לב לזה בצורב ה CDR/W שלהם שעכשיו הוא עולה בסביבות ה 650 ש"ח כשצורבים אחרים עולים 200+.

בכפול 4 לוקח לצרוב 14 דקות בערך דיסק שלם

הפלקסטור צורב DVD+RW ב X2.4 ו RW- ב X2

לפי מה ששמעתי שאחת הסיבות שלפלקסטור כל כך יקרים זה שהעיינית שלהם היא מזכוכית ושאר החברות משתמשים בדמוי זכוכית שזה פחות איכותי ונשחק הרבה יותר מהר.

לNOVA שנראה לי הכי מבין בנושא זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...