קראקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קראקים

jj516

Recommended Posts

אני משתמש ב - ויש לי בעיה עם המשחקים max payne & sims hot date אני יודע שיש להם קראקים באינטרנט אבל אני לא מוצא שני המשחקים לא עובדים ב מישהוא יכול להביא לי לינקים????

ובנוסף עם יש לכם את הקובץ comm2.exe מהמשחק commandos 2 שיפתור את הבעיה שהמשחק יוצא לבדו בבקשה גם לשלוח לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני מאמין שהוא מתכוון לפיקסים בשביל שהמשחקים יעבדו באקס-פי

נכון ג'יי ג'יי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב - ויש לי בעיה עם המשחקים max payne & sims hot date אני יודע שיש להם קראקים באינטרנט אבל אני לא מוצא שני המשחקים לא עובדים ב מישהוא יכול להביא לי לינקים????

ובנוסף עם יש לכם את הקובץ comm2.exe מהמשחק commandos 2 שיפתור את הבעיה שהמשחק יוצא לבדו בבקשה גם לשלוח לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעעע....

יש הבדל גדול בין קראק לפיקס, בין השאר שפיקס הוא רשמי וניתן למצאו באתר החברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

commandos 2 עובד ב אבל יש לו את הבעיה שהוא יוצא לבד וצריך להחליץ ארת קובץ ה exe ובקשר ל max payne לא כול גרסאות המשחק עובדות ב לכן צריך להוריד patch ואני מחפש את הלינקים ל patch הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...