איזה יום זבל אני לא מאמין..!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה יום זבל אני לא מאמין..!!!

MishaK

Recommended Posts

אני קם ב6:45 כרגיל, עולה לקומה השנייה להתרחץ, פיתאום אני נזכר בלי שום קשר שיש לי היום מבחן בספרות ולא התכוננתי, וזה אחד המיקצואות שאני צריך לשפר כדאי לעלות למוגבר...אררר!!!!מזל שהצלחתי להזכור את כול החומר באוטובוס... :P

הצהריים עוד היה בסדר..

הערב(עכשיו!)בכלל הרס את כול הפאקינג יום!!!

אני מנהל לי שיחה נחמדה עם שותפי לאתר אסף (גוסט דוג), פיתאום אני מסתובב שנייה אחת למצוא דיסק, ובום המסך מתמלא קקה צהובה, לא הבנתי מאיפה זה היגיע, עשיתי ריסטרט, עדיין שם, ישר הבנתי שחייו של הוודו 3 שמילא את תפקידו בצורה יוצאת מין הכלל במשך השלוש שנים הללו מת...יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אבל בכול זאת אין ולא יהיה לי מחשב נורמאלי עוד הרבה זמן.... >:(

אני עכשיו כותב לכם מהלאפטופ דרעק שלי...

יש רעיונות מה עוד יכול להשתבש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע...

תשמע על יום שישי שלי...

בבוקר היה לי מבחן במחשבים (סתם חרא) - ואחה"צ הלכתי לקובי...

צבענו עם ספריי איזה מארז אחד שלו ושיחקתי לו עם המחשב (כפי שראיתם כבר אז)

שאפתי כמויות של ספריי אבל רק עכשיו מתחיל הכיף:

אני חזרתי לי הביתה במהירות על אופניים שהשאלתי ;D מחבר, לפני שבוע....

פניתי לאיזה רחוב שנמצא קרוב לתחנת דלק ופתאום התחילו לרדת לי דמעות מהעיניים והרגשתי צריבות בפרצוף ונעשה לי חם....

התחלתי כבר לחשוב מחשבות לא טובות במיוחד על גורלי, וחשבתי שהורעלתי ממשהו או שיש גז אמוניה באוויר - אז דפקתי על הדלת הראשונה שהצלחתי לראות (מיד אחרי שהתמוטטתי עם האופניים - כי בקושי ראיתי משהו).

אמרתי למי שפתח לי את הדלת שאני חושב שיש גז מחוץ לבית שלהם ושאלתי אם אני יכול לשטוף פנים - זאת היתה משפחה נחמדה למזלי. האבא יצא לבדוק על מה אני מדבר וחזר בטענה שצורבות לו העיניים.

אני רק רוצה להזכיר בשלב זה - שהבית היה רחוק מהתחנה ביותר מ200 מטר ושזה רחוב גדול מאוד ויחסית ראשי!!!

הם (האנשים הנחמדים) צילצלו 100 וענו להם במשטרה שכבר דיווחו להם, והם בודקים...

כאן זה נגמר, אחרי חצי שעה הרגשתי יותר טוב (במשך חצי שעה דמעו לי העיניים, צרבו לי הפנים והאישונים שלי היו מורחבים - כנראה מהלחץ - זה היה ממש פיתאומי ומבהיל!!!) ואבא שלי בא לאסוף אותי ואת האופניים...

מתברר שאחרי זה, במשך כל הלילה, היו בסביבה מכוניות משטרה ורכבי כיבוי אש - אני לא יודע מה היה שם בדיוק...

זאת חוויה מדהימה!!!

זה פשוט הרגשת פחד יוצאת מן הכלל, כשמתחילות לך כל הצריבות האלה במכה אחת (גם נסעתי מהר והתנשפתי, אז בלעתי די הרבה גז - יחסית מהר - ובקושי יכולתי לראות משהו). מדהים!!! אבל מפחיד...

זה נקרא יום מגניב ורע... (לא כמו שלך :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...

תשמע על יום שישי שלי...

בבוקר היה לי מבחן במחשבים (סתם חרא) - ואחה"צ הלכתי לקובי...

צבענו עם ספריי איזה מארז אחד שלו ושיחקתי לו עם המחשב (כפי שראיתם כבר אז)

שאפתי כמויות של ספריי אבל רק עכשיו מתחיל הכיף:

אני חזרתי לי הביתה במהירות על אופניים שהשאלתי ;D מחבר, לפני שבוע....

פניתי לאיזה רחוב שנמצא קרוב לתחנת דלק ופתאום התחילו לרדת לי דמעות מהעיניים והרגשתי צריבות בפרצוף ונעשה לי חם....

התחלתי כבר לחשוב מחשבות לא טובות במיוחד על גורלי, וחשבתי שהורעלתי ממשהו או שיש גז אמוניה באוויר - אז דפקתי על הדלת הראשונה שהצלחתי לראות (מיד אחרי שהתמוטטתי עם האופניים - כי בקושי ראיתי משהו).

אמרתי למי שפתח לי את הדלת שאני חושב שיש גז מחוץ לבית שלהם ושאלתי אם אני יכול לשטוף פנים - זאת היתה משפחה נחמדה למזלי. האבא יצא לבדוק על מה אני מדבר וחזר בטענה שצורבות לו העיניים.

אני רק רוצה להזכיר בשלב זה - שהבית היה רחוק מהתחנה ביותר מ200 מטר ושזה רחוב גדול מאוד ויחסית ראשי!!!

הם (האנשים הנחמדים) צילצלו 100 וענו להם במשטרה שכבר דיווחו להם, והם בודקים...

כאן זה נגמר, אחרי חצי שעה הרגשתי יותר טוב (במשך חצי שעה דמעו לי העיניים, צרבו לי הפנים והאישונים שלי היו מורחבים - כנראה מהלחץ - זה היה ממש פיתאומי ומבהיל!!!) ואבא שלי בא לאסוף אותי ואת האופניים...

מתברר שאחרי זה, במשך כל הלילה, היו בסביבה מכוניות משטרה ורכבי כיבוי אש - אני לא יודע מה היה שם בדיוק...

זאת חוויה מדהימה!!!

זה פשוט הרגשת פחד יוצאת מן הכלל, כשמתחילות לך כל הצריבות האלה במכה אחת (גם נסעתי מהר והתנשפתי, אז בלעתי די הרבה גז - יחסית מהר - ובקושי יכולתי לראות משהו). מדהים!!! אבל מפחיד...

זה נקרא יום מגניב ורע... (לא כמו שלך :P )

תיארת נאד של ילד מהכיתה שלי.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הדאגה...

אבל זה עבר כל כך מהר ומאז הספקתי לעשות כל כך הרבה דברים (ריצות וכאלה בין היתר) ואני מרגיש ממש ממש טוב - אז קשה לי שלא להרגיש בזבוז זמן בללכת להבדק...

זה גם היה יחסית מהר.... (עבר תוך חצי שעה - שעה)

אבל תודה בכל מקרה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על ימים גרועים הא? טוב אז אני אוסיף קצת מעצמי...

אתמול הגעתי לבית ספר (באיחור ובלי ספר היסטוריה שעם המורה שלנו זה לא הכי מומלץ). מאוחר יותר גיליתי שבנוסף יש עבודה בתנ"ך בהיינו אמורים להגיש ואני (כמובן) לא הכנתי.אז אני וחברה שלי החלטנו להבריז מהשיעור...אבל בזמן שישבנו בחוץ עבר מנהל בית הספר בדיוק ברגע שאמרתי לחברה שלי שאני כנראה אבריז גם משיעור הבא (ספורט). אז הוא שאל אותנומה אנחנו עושות כאן והחברה החכמה שלי סיפרה לו שאנחנו מאיזושהי כיתה אחרת שאין להם שיעור (למרות שבאמת כן יש להם). המנהל לא הכי האמין ואז החלטנו לעוף משם. מצאנו מקום אחר לשבת שם ואז עברה שם המורה שלי למחשבים שגם היא שאלה מה אני עושה שם...ושוב חברה חמודה שלי סירה לה שאין לנו שיעור ...מה שהכי מצחיק זה שבדיוק אחרי זה המורהלמחשבי ראתה את המורה לספורט אז כנראה שהיא הבינה שלא כל כך לא היה לנו שיעור...

בקיצור הסתבכתי עם כל המורים ומכאן ניתן ללמוד שלהבריז זה לא טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על ימים גרועים הא? טוב אז אני אוסיף קצת מעצמי...

אתמול הגעתי לבית ספר (באיחור ובלי ספר היסטוריה שעם המורה שלנו זה לא הכי מומלץ). מאוחר יותר גיליתי שבנוסף יש עבודה בתנ"ך בהיינו אמורים להגיש ואני (כמובן) לא הכנתי.אז אני וחברה שלי החלטנו להבריז מהשיעור...אבל בזמן שישבנו בחוץ עבר מנהל בית הספר בדיוק ברגע שאמרתי לחברה שלי שאני כנראה אבריז גם משיעור הבא (ספורט). אז הוא שאל אותנומה אנחנו עושות כאן והחברה החכמה שלי סיפרה לו שאנחנו מאיזושהי כיתה אחרת שאין להם שיעור (למרות שבאמת כן יש להם). המנהל לא הכי האמין ואז החלטנו לעוף משם. מצאנו מקום אחר לשבת שם ואז עברה שם המורה שלי למחשבים שגם היא שאלה מה אני עושה שם...ושוב חברה חמודה שלי סירה לה שאין לנו שיעור ...מה שהכי מצחיק זה שבדיוק אחרי זה המורהלמחשבי ראתה את המורה לספורט אז כנראה שהיא הבינה שלא כל כך לא היה לנו שיעור...

בקיצור הסתבכתי עם כל המורים ומכאן ניתן ללמוד שלהבריז זה לא טוב!

להבריז זה טוב, להתפס זה לא טוב... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...