פיגוע בדרום - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בדרום

JohnnyBravo

Recommended Posts

זה היה קורנט,אם יהיה יהיה אסון לכוחות השריון :nixweiss:

שטויות. קורנט רלוונטי רק לשטחי הכניסה,ולא רלוונטי בכניסה של כוחות גדולים לרצועה. זה לא אומר שצריך לזלזל,אבל אל תחשוב שצה"ל יתמוטט בגלל כמה קורנטים.

לגבי מה שקורה,אני על הגדר,צו 8 לא מתאים בכלל,וגם לא פגיעה בישובי הדרום.

חוץ מזה אני חושב שמגיע שאפו גדול לתעשיית ההנדסה הישראלית. לפני חודש וחצי הגנה אקטיבית אפקטיבית לטנק,היום הגנה אפקטיבית מטילי רק"ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא יודע מה איתך אבל יש כאן בארץ מלא ערבים ואיכשהו הם עוד לא שרפו את כל היהודים. אני חיפאי, לכן אני יכול להגיד לך בוודאות שערבים יכולים להיות אנשים טובים מאוד, בדיוק כמוני וכמוך (WELL... אולי לא בדיוק כמוך, אם אתה רוצה להרוג כל אחד ואחת מהם ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים טובים כשהם יחידים ,

כשהם עם חברים ההתנהגות שלהם ברברית כמו אנ'לא יודע מה ...

יש לי מספיק נסיון עם ערבים

אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם אוהדי בית"ר (שאינם ערבים כלל)...?

חארות יש משני צידי הסכסוך, לא רק בצד השני.

ולכל התגובות המתלהמות שבטוח יבואו בקרוב, אני לא שמאלני יפה נפש שתומך בהחזרת כל ה"שטחים" (+כל מה שאינם "שטחים")

בשביל להקים מדינה פלסטינאית, אבל אני כן מודע לכך שרוב האנשים בצד השני הם סתם אנשים שרוצים לחיות

את חייהם בשלום ושהפוליטיקה לא מעניינת להם את הביצה השמאלית (בדיוק כמו רוב האנשים בצד הישראלי).

ולמקרה שזה עדיין לא מספיק ברור שאני לא שמאלני יפה נפש, אני גם תומך במדיניות חיסולים נרחבת וכן בהעמדה לדין וגזירת

עונשי מוות על מחבלים (למשל הצמד חמד מהכפר עוורתא שביצעו את הפיגוע באיתמר) וכן בהפסקת הזרמת חשמל, סחורות, מים, גז וכד' לרצועת עזה במקרה של שיגורי קסאם או ירי טילי קורנט על רכבים אזרחיים, למשל.

(זה מספיק ברור בשביל שכולם יבינו שאני לא שמאלני יפה נפש או שיש עדיין כמה סתומים שלא הבינו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מזרימים להם חשמל מים וכד' והם רוצים למחוק אותנו מהמפה ?

זה כמו שתרצה להרוג את ההורים שלך , שנותנים לך בית אוכל וכד' ...

צריך לעצור להם הכל , הם שונאים אותנו , שימצאו דרכים אחרות לקבל חשמל מים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם אוהדי בית"ר (שאינם ערבים כלל)...?

חארות יש משני צידי הסכסוך, לא רק בצד השני.

ולכל התגובות המתלהמות שבטוח יבואו בקרוב, אני לא שמאלני יפה נפש שתומך בהחזרת כל ה"שטחים" (+כל מה שאינם "שטחים")

בשביל להקים מדינה פלסטינאית, אבל אני כן מודע לכך שרוב האנשים בצד השני הם סתם אנשים שרוצים לחיות

את חייהם בשלום ושהפוליטיקה לא מעניינת להם את הביצה השמאלית (בדיוק כמו רוב האנשים בצד הישראלי).

ולמקרה שזה עדיין לא מספיק ברור שאני לא שמאלני יפה נפש, אני גם תומך במדיניות חיסולים נרחבת וכן בהעמדה לדין וגזירת

עונשי מוות על מחבלים (למשל הצמד חמד מהכפר עוורתא שביצעו את הפיגוע באיתמר) וכן בהפסקת הזרמת חשמל, סחורות, מים, גז וכד' לרצועת עזה במקרה של שיגורי קסאם או ירי טילי קורנט על רכבים אזרחיים, למשל.

(זה מספיק ברור בשביל שכולם יבינו שאני לא שמאלני יפה נפש או שיש עדיין כמה סתומים שלא הבינו?)

אתה לא שמאלני, אבל אתה בהחלט צבוע לא קטן.

נגיד שאתה מטיל סגר מלא על עזה. כתוצאה ממנו מתים אזרחים. איך זה מסתדר לך עם התפיסה שרוב הפלסטינים לא מחפשים סכסוך איתנו?

אפילו אם זה מסתדר לך ורוב הפלסטינים אכן חפצים בשלום - מדוע אין הפגנות שלום פלסטיניות? אהה זה כי הפוליטיקה לא מעניינת להם את הביצה...בהחלט טיעון מנצח, בהתחשב בכך שבהפגנות טרור משתתפים אלפי אנשים.

(ואני לא מדבר רק על רצועת עזה, אלא גם על איזור יותר "דמוקרטי" כמו איו"ש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא שמאלני, אבל אתה בהחלט צבוע לא קטן.

נגיד שאתה מטיל סגר מלא על עזה. כתוצאה ממנו מתים אזרחים. איך זה מסתדר לך עם התפיסה שרוב הפלסטינים לא מחפשים סכסוך איתנו?

אפילו אם זה מסתדר לך ורוב הפלסטינים אכן חפצים בשלום - מדוע אין הפגנות שלום פלסטיניות? אהה זה כי הפוליטיקה לא מעניינת להם את הביצה...בהחלט טיעון מנצח, בהתחשב בכך שבהפגנות טרור משתתפים אלפי אנשים.

(ואני לא מדבר רק על רצועת עזה, אלא גם על איזור יותר "דמוקרטי" כמו איו"ש)

למה צבוע? אמרתי שרובם לא מחפשים סכסוך איתנו ואין להם עניין וחצי עניין בפוליטיקה.

אבל זה לא אומר שאני מתכוון לתת לישובי הדרום (או כל יישוב אחר) לספוג מטחים של רקטות/טילים ללא תגובה.

ואם אזרחים חפים מפשע וחסרי עניין בפוליטיקה יסבלו מכך, ובכן, הם כנראה היו צריכים לחשוב על זה כשהם נתנו לחמאס לעלות לשלטון (בין אם כתוצאה מבחירה חופשית שלהם או מאוזלת ידם או בגלל חוסר העניין שלהם)

כמה "הפגנות שלום" יש כאן בארץ? (ולא, השמאלנים שמפגינים נגד הכיבוש זה לא ממש "הפגנת שלום" לדעתי).

בהפגנות מחאה/שנאה תמיד יהיו יותר אנשים כי יותר קל לשכנע אנשים למחות כנגד משהו מאשר בעד משהו.

ו"אלפי אנשים" אולי נשמע הרבה, אבל בפועל ישנם איפשהו בין 2 ל-3 מיליון תושבים באיו"ש, אז נניח ועשרת אלפים משתתפים

בהפגנה זה עדיין יוצא רק חצי אחוז מתוך כל האוכלוסיה. אז כמו שאמרתי - לרובם לא מזיז יותר מדי המצב הפוליטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...