כשאני עובר משתמש בווינדוס 7 המסך מהבהב כל כמה שניות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשאני עובר משתמש בווינדוס 7 המסך מהבהב כל כמה שניות

achiya1

Recommended Posts

בעיה הזויה קצת,כל פעם שאני מחליף משתמש המסך מתחיל להבהב בשחור. לא בדיוק הבהוב יותר נכון לומר מחשיך וחוזר כי זה לוקח איזה שניה בערך..

נגיד כשאני ממזער חלון\סוגר,פותח דברים כאלה אז זה גם מחשיך.

בעיה מוכרת ?

יש פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ivan-כן הן זהות,אני לא משנה ערכות נושא בווינדוס.

need4steer -עכשיו בדקתי והרזולוציות זהות,אבל ברגע זה שבדקתי לא היו את ההבהובים האלה זה דבר שמשתנה בין הפעלה להפעלה.

כמו עוד דבר שמשתנה ומאד מציק בקטע של הרזולוציה-לפעמים המחשב עולה עם תוכנית שקוראים לה s3funkey ואז יש לי רזולוציה גבוהה ונוחה ולפעמים הוא לא עולה עם המחשב ואז הרזולוציה מגעילה (1200-800) על מסך 22.

יכול להיות שזה הגורם? למרות שאני לא זוכר שקרה שהייתה רזולוציה נורמלית במשתמש אחד ובשני היה גרוע ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה ב- device manager? יש שם איזה סימני קריאה / שאלה? תוודא שאתה רואה התקנים נסתרים באמצעות סימון "show hidden devices" תחת תפריט view.

מה לגבי ה- event viewer? אולי יש שם שגיאות שישפכו אור על התקלה.

אני מניח שהדרייבר הכי מעודכן מותקן עבור כרטיס המסך המובנה. ניסית להסיר את הההתקנה שלו ולהתקין מחדש? וידיאת שאין גרורות של הדרייבר של כרטיס המסך הקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במנהל התקנים יש לי באמת סימן קריאה צהוב על VIA Chrome9 HC IGP Family WDDM

ובקשר ל event viewer אני לא ממש יודע איך משתמשים בזה גם אם אני מוצא שם שגיאות (ואני חושב שיש דווקא)

בקשר לדרייברים אני בכלל לא סגור על זה ששלי מעודכן,אני לא ממש מוצא בגוגל הורדות נורמליות שלא מתקינות מנהלי וכל סוגי זבל דומה..אין לי דריייברים של הכרטיס מסך הישן זה אני יודע בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- event viewer הוא כלי מאוד חשוב בתחקור תקלות.

במידה ויש לך קרוב / חבר שיכולים לעזור זה מצויין.

במידה ולא, יש אפשרות לייצא את הלוגים מה- event viewer ולהעלות אותם לאינטרנט. אני מניח שהגודל המקסימלי לכל לוג יהיה 20 מגה. במידה ואתה מעוניין להעלות אותם לכאן, תכנס שוב ל- event viewer (תריץ את הפקודה eventvwr.msc) > בעץ הניווט משמאל (בגרסה האנגלית של windows) בדוק אם אתה רואה את 2 הלוגים הבאים: "Application" ו- "System". במידה ולא הם יהיו תחת הקטגוריה "Windows Logs". שמור אותם באמצעות כפתור ימני על כל אחד מהם ובחירה באפשרות המתאימה. ב- / 7 האפשרות היא "Save All Events As". ב- היא "Save Log File As".

תאחד אותם תחת קובץ zip או rar אחד, ותעלה אותם לאינטרנט.

בגדול הרעיון שלי הוא להציץ ב- event viewer, ולנסות להתקין את הדרייברים העדכניים למחשב שלך, לאחר הסרה של כל הדרייברים הקיימים.

ועוד 2 דברים, האם גם במצב בטוח התופעות האלו מתרחשות? והאם ניסית לעשות עדכונים למערכת ההפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...