הדמיית דפדפנים (לצורכי בדיקות) - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדמיית דפדפנים (לצורכי בדיקות)

idofr

Recommended Posts

ישנן 2 אפשרויות עיקריות:

1. התקנת הדפדפנים שברצונך לבדוק (לרוב מדובר בכ- 3-4 דפדפנים עיקריים אז זאת בהחלט אופציה שפוייה, יש גרסאות portable מצויינות).

2. שימוש בכלים חיצוניים בשביל זה, אתר לדוגמה: http://browsershots.org

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מאכזב... הייתי בטוח שיש איזה משהו שעושה את זה מובנה.

ראיתי משהו שניקרא IE TESTER אבל הוא עדיין בשלבי ורשום שם על מספיק בעיות שזה מוריד את זה כרגע מהאפרשויות.

תודה בכל מיקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מאכזב... הייתי בטוח שיש איזה משהו שעושה את זה מובנה.

ראיתי משהו שניקרא IE TESTER אבל הוא עדיין בשלבי ורשום שם על מספיק בעיות שזה מוריד את זה כרגע מהאפרשויות.

תודה בכל מיקרה

מניסיון, לא הייתי משתמש בIETESTER הוא דיי גרוע ולא באמת "מרנדר" את הדף כמו שצריך.

כמו שהציעו אתה יכול להתקין VM, או להשתמש בגרסאות "ניידות".

הצעה נוספת היא להתקין את IE9 החדש ובתוכו יש לך אופציה לבחור את מנוע הרינדור הוא מציע את כל האחרונים למעט גרסה 6, כלומר IE7,IE8,IE9.

זאת האופציה המומלצת לצרכיך לפי מה שתיארת. (עריכה: עכשיו קראתי ואתה מעונין בגרסאות ישנות ,תשתמש בVM)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי התוכנה של אדובי רק מרנדרת לי עמוד ואי אפשר באמת לעשות איתו משהו כמו להכניס מידע וכ'ו, מה שאתה אומר על הIE9 נשמע ממש טוב ואם זה באמת אפשרי וכ"כ פשוט אני יוכל גם לוותר על IE6, גם ככה ברוב הדברים 6 ו7 מגיבים די אותו הדבר. איך אני משנה ל9 את המנוע רינדור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ie-tester וכאלה תמיד עשו בעיות בדברים הקטנים, אבל ברמה שזה מפריע ממש בכל את שבונים (לפחות אצלי שאני מנצל הרבה את הcss)

ההעברת גרסה בf12 של אאספלורר - פעם (בie8 שהעברתי למצב ie7) יצא הבדל, ולא הבנתי מה הלקוח רוצה ממני עד שהתקנתי ie7 אמיתי.

אולי סידרו את זה בie9 ואולי לא.. אבל זה היה מקרה נדיר.

לפי דעתי - להתקין virtualbox (הרבה יותר קל ופשוט מvmware) ועליו xpים עם ie7 ו8. אני בלינוקס אז יש לי עוד עם ie9, ועדיין יש לי את הxp עם הie6 - ברגע שבמחלקה שלי בצבא יעברו ל8 (אמור לקרות בקרוב) אני מוחק את ה6, כבר אף אחד לא משתמש בו ומלא אתרים כבר לא תומכים בו.

עכשיו האסטרטגיה שלי תהיה כנראה לבדוק הכל עם הf12 של ie9 ובסיום רק לוודא על הxpים שזה באמת נראה אותו דבר.

עד עכשיו לא ידעתי שבie9 יש גם 7 וגם 8. חשבתי שבכלל יעיפו את הפונקציה המיותרת הזאת :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...