בעיה מעצבנת בNFSU - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת בNFSU

a_nuke

Recommended Posts

כשאני נכנס למשחק אז דברים שאמורים להיות כתובים באיזשהו פונט מופיעים כריבועים אפורים כאלה

אני אדגים

Image3.jpg

תסתכלו למעלה ולמטה... בעיקרון במקום הריבועים האפורים אמור להיות כתוב משהו... כמובן שזה לא רק בחלק הזה.. יש גם במירוצים עצמם ששם זה בכלל מעצבן שאני לא יכול לראות באיזה הילוך אני או איזה סיבוב- שלא לדבר על זה שאני לא רואה בסוף את התוצאות ואייקונים מסוימים

:/

מתסכל

אם מישהו יודע איך לפתור אל תתביישו לחלוק איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר יש נושא על בעיות ב-NFSU אני יעלה שאלה ברשות a_nuke כמובן, פשוט לא נראה לי שווה לפתוח עוד תראד על בעייה אחרת במשחק.

אוקיי אז הבעייה היא: כל פעם שאני משחק במשחק הזה הוא חייב להיתקע, הוא המשחק היחידי שנתקע לי ככה בפתאומיות, והוא לא חוזר לווינדוס אלא התמונה קופאת ושומעים כל מיני אפקטים של מנועים ומכוניות ברקע. רק CTRL+ALT+DEL עוזר לי לצאת מהמשחק התקוע. זה יכול לקרות בזמן טעינה של מסלול או סתם בתחילת מסלול. אודה לכם מאוד אם תתנו לי פיתרון לבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שנתקלי בה זה שאני נוהג בפקינג מיאטה, איפה הסופרות והסקיילנים!?

אמממ... בהמשך?

נראה לך באמת שיתנו לך את כל המכוניות העצבניות ישר בהתחלה? תתחיל לעשות מירוצים ותפתח אותם.

סופרה מקבלים אחרי 65 משימות בערך, אני יודע שיש לי אותה כבר. אני מחכה לסקייליין וה-S2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את הבעיה הנה הפיתרון:

אז ככה כנס ל COntrol Panel ו ל Properties של הכרטיס מסך שלך.

איפה שבוחרים את רמת ה Anistropic Filtering \ Anti Aliasing

שם תעשה על הכל Default

לכל האופציות האלו שאתה רואה שם..תעשה ל Direct3d וגם ל OpennGL

וזהו זה נפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני בדרך לזה, עשיתי משהו כמו 45 משימות בנתיים.

המשחק נתקע לי ומנתק אותי מהרשת כשאני נכנס לMP, עידכנתי את המשחק, אני מריץ גירסה 1.2 משהו, קרה לעוד מישהו פה?

בעע גם אני רוצה לעדכן.... אפשר לדעת מאיפה הורדת את העדכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי אם לכתוב את ההודעה הזאת כאן או לפתוח אשכול חדש, אז אני מצטער אם זה לא המקום... יש לי גם בעיה ב underground, המשחק פועל לי נפלא, באמת פועל חלק, אבל הmanu (כניראה בגלל שהוא animated ומראה קטעים של מכוניות) פועל בצורה איטית ומזעזעת, ממש ממש מפריע לי! אני פשוט לא יכול לנווט כמו שצריך בשביל לבחור, זה מקרטע וקופץ....

יש למישהו רעיון?!

תודה מראש

t d

נ.ב איפה אפשר להוריד את הפאטצ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...