פיירפוקס portable - יש הבדל מהגירסה הרגילה? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיירפוקס portable - יש הבדל מהגירסה הרגילה?

Milford Cubicle

Recommended Posts

אם יש משהו שמציק לי כל הזמן, זה שאני לא יכול לסנכרן בפיירפוקס את כל הפרופיל שלי בצורה נוחה. אני יכול לסנכרן מועדפים וסיסמאות, אבל כל התוספים שלי, וכל ההגדרות שלי - לא באות איתי לכל מחשב שבו אני נמצא.

לכבוד המעבר לפיירפוקס 4, מעבר שבמילא יכפה עליי לעשות התקנות והגדרות מחדש, כבר לנצל את ההזדמנות ולעבור להשתמש בגירסת portable של הדפדפן.

אבל חוץ מכמה מילים ששמעתי בחלל האוויר פה ושם, אני לא ממש מבין מה זה אומר, ולא מצאתי מידע על זה באתר הרישמי של מוזילה.

זאת בכלל גירסה רישמית או שמדובר על משהו לא רישמי?

גיגול על זה הביא אותי לכל מיני אתרים כמו portableapps.com וזה לא מצא חן בעיניי כלכך כי לא מעניין אותי כל הדברים מסביב.

מישהו פה משתמש ב- portable ?

האם יש הבדל מבחינת פונקציות/תאימות לתוספים וכו' בין הגירסה הרגילה לזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בגרסת הפורטאבל מזה שנים (וגם של THUNDERBIRD וכמעט כל מה שאפשר).

ההבדל העיקרי הוא בהפעלה הראשונה - לוקח כמה שניות לדפדפן לעלות וזה חמור יותר אם יש המון תוספים מותקנים.

לאחר מכן - הכל מהיר וזריז.

ההבדל השני הוא ברמת האינטגרציה עם המערכת ותוכנות מותקנות - לעיתים צריך להגדיר דברים ידנית כדי שלינקים יפתחו ב-FF, כולל mail to, הזמנות מ-calender וכדומה.

הגרסה ב-portableapps מצויינת ויש עוד גרסאות לא פחות טובות:

http://www.portablefreeware.com/index.php?id=132

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדחוף את תיקית הפרופיל (הרגילה) ל שישמור עליה מסונכרנת בין כל המחשבים שלך.

(רק חשוב לזכור שאסור לפתוח 2 אינסטנסים של הדפדפן בו זמנית ממקומות שונים, כי זה דופק עניינים כשקבצים נעולים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם משתמש בגירסה הPORTABLE מזה כמה שנים טובות, ובהחלט יש לציין מס' יתרונות:

1. שומר את רוב ההגדרות בין מעברי מחשבים ומערכות ההפעלה של WIN, שומר סיסמאות, תוספים וכמובן מועדפים.

2. חוץ מFLASHPLAYER, לא הייתי צריך להתקין שום דבר מחדש בין עשרות המעברים.

3. נוח לשים אותו בDOK ולעבוד איתו על מחשבים זרים, נוח בעיקר כשאני מגיע למחשבים של קרובי משפחה וצריך לבדוק משהו באתר שאני רשום בו כמו HW :smile1:

4. מתעדכן ומעדכן הרחבות ללא בעיה, כמובן שהכל נשאר מעודכן וקבוע ולא חוזר לגירסאות ישנות, מלבד FLASHPLAYER ועוד כמה תוספות בודדות שלא זכורות לי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...