ייעוץ מקצועי בעניין Storage.מערכת NetApp FAS2020 מול HP P2000 G3 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ מקצועי בעניין Storage.מערכת NetApp FAS2020 מול HP P2000 G3

miller84

Recommended Posts

שלום לכולם. אני עובד באירגון בגודל בינוני ולאחרונה החלטתי לעבור לסביבה וירטואלית (VMware). יש לי כיום בערך 10 שרתים בתפקידים שונים שלאט לאט ארצה להעביר אותם לוירטואלים, ביניהם Active Directory + File Server, Exchange 2003, 3 Terminal Servers, Web Access ועוד... כמובן כל העניין דורש Storage. פה נכנסתי לסרט... ההצעות שקיבלתי הם NetApp Fas2020 ו- P2000 G3. בגדול הפרש מחירים ביניהם לא גדול. חשוב לציין שכמות המידע שיש לי בארגון הוא בסביבות 500 GB, וכמות ה- IOPS המקסימלית היא 520. העניין הוא שלא קיבלתי חוות דעת אובייקטיבית בגלל זה פניתי לפה. מה שחשוב לי זה הביצועים כמובן (שיספק אותי מבחינת IOPS נוכחי + גדילה של 30% לפחות בעתיד). יכולת גדילה מבחינת נפח בצורה כמה שיותר מהירה ניהול המערכת - פשוטה ומהירה עד כמה שאפשר ובכלל מבחינה טכנולוגית, לאיזה כיוון כדאי ללכת. תודה רבה לכל העוזרים. מיכאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

גלאס האוס במחלקת VMWARE מציעה את השירות הזה..

בעזרת כלים של VMWARE הם יוצרים DB של נתונים שהם אוספים על המכונות שלך ובוחנות אם הם בכלל יתאימו לתפקד כוירטואליות ואם כן אז כמה HOSTS יאכלסו אותם ואיזה משאבים הם יקבלו.

מן הסתם השירות עולה כסף, ולא קצת.

בנוסף הם יכולים להמליץ לך בשיתוף עם נטאפ איזה מערכת תתאים לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...