הצבעים במשחקים אצלי כהים מהרגיל.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצבעים במשחקים אצלי כהים מהרגיל..

SuB

Recommended Posts

שלום! במשחקים רבים ששיחקתי בהם (בעיקר משחקי פעולה, שבהם אזורים חשוכים ומוצלים) שמתי לב שהצבעים אצלי ממש כהים. זה בא לידי ביטוי בזה שאני לא מסוגל לראות כלום כשאני במקום חשוך, והאויבים מנצלים את היתרון והורגים אותי. במשחקים החדשים קיימת האפשרות להבהיר את התצוגה, אבל במשחקים מעט ישנים היא לא קיימת, וגם הייתי רוצה שההבהרה תהיה אוטומטית.

לכן, רציתי לדעת עם איזה תוכנה אני יכול לקבוע את הבהירות רק במשחקים ובישומים מחוץ לעבודה ב-WIN. אני יודע שקיימת אפשרות בהגדרות של לשינוי הבהירות אבל כשאני מעלה אותה לרמה שטובה במשחקים, השולחן עבודה נהיה בהיר עד כדי כך שגוונים בהירים הופכים ללבן.

ניסיתי גם לשנות בהגדרות של את הבהירות תחת הקטגוריה : "חפיפת .." וזה לא פעל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לדעת את אותו הדבר, כי גם אני סובל מאותה בעיה.

יש לי מסך חשוך.

ד"א, אני משתמש באופציה של RIVA TUNER על ה שלי, יש שם אופציה לשחק עם הצבע והאור אבל זה משפיע רק על הDESKTOP, וגם כשאני משנה בהגדרות של כרטיס המסך את רמות האור במשחקי מחשב, זה לא עושה כלום.

מה עושים באמת ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה פה, גם עם כרטיס עם Mag 786FD

יש לי את הבעיה המון זמן, וחשבתי שרק אני סובל ממנה (שזה שחיקה של מסך או משהו)

כנראה כל אלה שיש להם מאג סובלים מזה

יהיה נחמד אם משהו יביא פתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי מלא מעט אנשים על כך שמסכי MAG נהיים כהים עם הזמן, זה כנראה משהו שלא תלוי בתוכנה :(

הבעיה היא שהגישה לשינוי ההגדרות האלו נעולה, הכל מופיע באפור ואי אפשר ללחוץ על כלום או לשנות משהו.

נסה בדרייברים 45.23, אצלי איתם זה פועל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MAG 786FD, חשבתי להגיד את זה קודם אבל הייתי בטוח שהמסך שלי כבר ישן וזקן אז אולי הוא נדפק קצת.

אז עכשיו נפל לי האסימון, 786FD הם חשוכים ! :-(

ואני על 9000 RADEON לא קשור ל זה קשור רק למסך.

נ.ב

אני עדיין מחכה למציל :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...