זקוק להמלצה להארד דיסק חדש לנייד Toshiba L650-122 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה להארד דיסק חדש לנייד Toshiba L650-122

moshe_91

Recommended Posts

מה המצב חבר'ה ?..

טוב לפני חצי שנה בערך קניתי מחשב נייד חדש Toshiba L650-122 וכבר נהרס ההארד דיסק משום מה (יוצאים לי מסכים כחולים ולא זה לא בגלל הכרטיסי זכרון בדקתי אותם) ואני לא רוצה ללכת להחליף אותו תחת אחריות החבר'ה כי פעם שעברה שהלכתי לחברה שרטו לי את המסך ואני מעדיף לעשות את הכל לבד וגם לשלם על הארד דיסק חדש .. אשמח לקבל המלצה להארד דיסק חדש (לא רועש ושיחזיק מעמד לפחות כמה שנים בלי לההרס עם שימוש נכון כמובן) בנפח של 500GB לפחות עד 250 ש"ח בחנות של KSP בכרמיאל (קישור מהיר http://www.ksp.co.il/newmap/carmiel.html)

תודה מראש,

משה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן זה.

It is only designed for use with Fujitsu Branded Toshiba ATA/IDE hard drives.

אין לטושיבה כלי אבחון אוניברסלי להורדה, חלק מניידים באים עם כלים מובנים (במחיצה מיוחדת) שצריך להפעיל לפני העלת מע' הפעלה.

אם אין, אפשר להשתמש בזה של היטצ'י.

http://www.hitachigst.com/support/downloads/#DFT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם ל-SATA, אם לזה התכוונת.

Windows Diagnostic Tool Ver. 1.12

(For IDE/ATA/SATA Hard Drives)

ZIPfjdtwin.exe [464KB]

DOS Diagnostic Tool Ver. 7.0

(For IDE/ATA/SATA Hard Drives)

ZIPfjdt_700.zip [62KB]

נ.ב. כשאני חושב על זה- אני בור בניידים אבל מי אמר שיש לו דיסק של בנייד :)

הייתי בודק מה הדגם ולפיכך בוחר את ה-utility המתאים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

It is only designed for use with Fujitsu Branded Toshiba ATA/IDE hard drives.

אין לטושיבה כלי אבחון אוניברסלי להורדה, חלק מניידים באים עם כלים מובנים (במחיצה מיוחדת) שצריך להפעיל לפני העלת מע' הפעלה.

אם אין, אפשר להשתמש בזה של היטצ'י.

http://www.hitachigst.com/support/downloads/#DFT

זה לא עובד לי הוא אומר שלא קיים לי קובץ dll מסויים .. ניסיתי לחפש את אותו הקובץ באינטרנט אבל אין הורדה שלו .. מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם ל-SATA, אם לזה התכוונת.

נ.ב. כשאני חושב על זה- אני בור בניידים אבל מי אמר שיש לו דיסק של בנייד :)

הייתי בודק מה הדגם ולפיכך בוחר את ה-utility המתאים ביותר.

לא, התכוונתי שהכלים מיועדים רק לדיסקים שבמקור של פוג'יצו - Fujitsu Branded Toshiba .

לגבי מי היצרן של הדיסק בנייד, אתה צודק, צריך לבדוק ואז לבחור כלי מתאים.

זה לא עובד לי הוא אומר שלא קיים לי קובץ dll מסויים .. ניסיתי לחפש את אותו הקובץ באינטרנט אבל אין הורדה שלו .. מה עושים ?

צריך הוריד CD IMAGE, לצרוב ולעלות ממנו, זה לא יעבוד מחלונות. אבל, כפי ש- Nike העיר, תבדוק ברשימת חומרה מי יצרן הדיסק (לפי הדגם).

אין על נייד Toshiba Diagnostic Tool, Toshiba Laptop Checkup, או Rescue CD מצורף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז הבנת את זה הפוך שהרי Fujitsu branded Toshiba = דיסק עם מיתוג של פוג'יטסו

אבל אין לי מושג למה הכוונה בכלל שהרי קנו את עסקי ה-HDD של פוג'יטסו. אז או שהם טעו והם התכוונו לכונן פוג'יטסו עם מיתוג , או שהם פשוט מתייחסים לכוננים של פוג'יטסו כאל הכוננים שלהם פיזית ורק מציינים שהמיתוג שלהם נותר פוג'יטסו.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, התכוונתי שהכלים מיועדים רק לדיסקים שבמקור של פוג'יצו - Fujitsu Branded Toshiba .

לגבי מי היצרן של הדיסק בנייד, אתה צודק, צריך לבדוק ואז לבחור כלי מתאים.

צריך הוריד CD IMAGE, לצרוב ולעלות ממנו, זה לא יעבוד מחלונות. אבל, כפי ש- Nike העיר, תבדוק ברשימת חומרה מי יצרן הדיסק (לפי הדגם).

אין על נייד Toshiba Diagnostic Tool, Toshiba Laptop Checkup, או Rescue CD מצורף?

לא הגיע עם הנייד אף דיסק .. היה על הכונן גיבוי של הווינדוס אבל לא יותר מזה .. אני מסתבך עם התוכנה הזאת .. צרבתי את ה - Image על דיסק העלתי את זה ב - Dos אבל זה מבקש ממני להתקין משהו ואני לא יודע לאן זה בכלל מתקין .. אין אולי תוכנה טובה אחרת באותה מידה רק יותר מובנת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דיסק קשיח של Toshiba .. את הדגם אני כרגע לא יכול לבדוק (אני מפרמט את המחשב, גם ככה אין לי שם דברים שאני צריך) אני אבדוק עוד כמה דקות כשההתקנה תסתיים ואעדכן ..

עריכה: הבעיה הייתה בהארד דיסק כמו שחשבתי בהתחלה (לא הרצתי אף בדיקה כי פשוט שום תוכנת בדיקה לא עבדה) .. קניתי הארד דיסק חדש, התקנתי אותו והכל עובד =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...