מחפש מארז שקט.אבל ממש שקט!!! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז שקט.אבל ממש שקט!!!

udih

Recommended Posts

יש לי מארז די שקט אבל מכיוון שאני יושב קרוב למחשב ועובד שעות רבות בשקט יחסי אז אני מחפש מארז ממש שקט .

יש לי מאווררים טובים 120 מ"מ של זלמן.

וספק כח TOP COOL 600וואט .

אשמח להמלצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שdennis14 נתן לך הוא מארז מעולה, אבל הייתי שוקל להחליף גם את הספק כוח כי הוא בטוח די רועש יחסית לספקים איכותיים, ועל כן גם המארז השקט בעולם לא יצליח למנוע מספק כזה להרעיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא אלה ? הצעתי לך מארז שקט יותר מהם.

ואם אתה באמת רוצה שקט אז באמת כדאי לך לקחת ספק איכותי ושקט במקום הג'נרי שלך כמו שהציעו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבין שאף מארז אינו מרעיש. מה שמרעיש הם הרכיבים הזזים שבתוך המארז.

כמובן שמארז שמכוון שקט יכיל גומיות בנקודות המגע בין הכוננים הקשיחים וכלוב הכוונים הקשיחים, גומיות או סיליקון בנקודות המגע בין המאווררים והמארז, רגלי גומי או סיליקון ועוד, אבל כל עוד יהיו לך רכיבים מרעישים בתוך המארז שום מארז לא יעזור באמת.

יש גם עם בידוד אקוסטי, המחיר שאתה משלם על זה הוא בדרך כלל מעלות גבוהות יותר בתוך המארז. עבור מערכות חמות במיוחד זה פחות מומלץ, אבל בהתאם לחומרה שלך ולדרישות ייתכן שמדובר בפשרה טובה עבורך.

כדי להגיע למערכת שקטה אתה צריך לדאוג ל:

1. מארז מכוון שקט (מהבחינות שהוזכרו לעיל). ההצעה של Dennis14 מצוינת.

2 גוף קירור שקט למעבד.

3. 2-3 מאווררים שקטים (1000-1200 סל"ד) במארז במיקומים אסטרטגיים לסירקולציה מרבית בדרגת שקט נמוכה.

4. שקט

5. גם כוננים שקטים לא יזיקו אך רוב הכוונים של ימינו הם די שקטים ועיקר הרעש נובע מהרעידות שהם יוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P182 או ANTEC SOLO - תלוי מה התקציב ומה דרישות הקירור של המפרט.

עם זאת, רמת השקט נקבעת לא פחות ע"י החומרה שמותקנת במארז - כפי שציינו לפני.

שקט אמיתי עולה כסף ולא מעט: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=458906.msg3922882#msg3922882

מארזי HEC הם מאוד בסיסיים ו"שקטים" זה אחד הדברים האחרונים שאפשר לומר עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...