המלצה לספק שקט , 450-500W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק שקט , 450-500W

tomerzz

Recommended Posts

צריך המלצה לספק איכותי 450-500W עם דגש על פעולה שקטה . עד 500 שקל. 80ברונז - יתרון.

הייתי לוקח את ה SEASONIC X FANLESS 400W שלפי הביקורות מוציא גם 600 אבל הוא נורא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=best&uin=10995

גם אנרמקסים סדרות PRO/MODU82+ שקטים מאד.

:goodposting:

למה לשלם כל כך הרבה שיש את זה.שקט מאוד לא שומע אותו בכלל

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=138_400_418&products_id=8014

אני רואה אותך מפרסם את הספק הזה בכל מקום שניתן, מה יש?

אז זה שאתה לא שומע אותו על פני רעש של רכיבים אחרים במחשב, לא אומר שהוא בהכרח באמת שקט.

הרבה פעמים, בעומס כבד הספק ירעיש כי יהיה חם והמאוורר יסתובב מהר.

לפני שתמליץ תמצא ביקורות מקצועיות ברשת תקשר אליהן, ואז אפשר יהיה להמליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ה X-560 באמת נראה בחירה מצוינת והמחיר שלו ב KSP אטרקטיבי. רק אני קצת חושש מלהזמין מהם ..

עוד המלצות?

אין לך מה לחשוש מKSP. קניתי מהם כמה פעמים והכל היה בסדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הסיסוניק 430 2 -המאורר שלו שקט חבל על הזמן ,אבל יש לו זמזום ששומעים ואני מאוד רגיש לרעש ,אולי זה רק אני !

ה 450W שהיה לי עד אז ,היה שקט חבל על הזמן ,עד שהמאוורר התחיל להרעיש אחרי שנתיים ,אבל שניהם מעולים בכללי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, קיבלתי היום את הספק (SEASONIC X560). אני חייב לציין שהייתי בהלם מהאריזה ומהתוכן שלה..הספק היה ארוז בתוך שקית בד איכותית סגורה, הכבלים בנרתיקים סגורים בסקוצ'ים (!!) נפרדים. אפילו החוברת (שכמעט ולא שימושית) מודפסת על נייר איכותי ונעים למגע. בנוסף הגיעו כמה אזיקונים, ברגים, מדבקות ומעין פאטצ'ים מבד שעוד לא הבנתי את המשמעות שלהם.

על הספק עצמו הייתה "אזהרה" בצורת סרט מסביב שהמאוור לא פועל בעומס של פחות מ 20% ...תענוג!

בקיצור, אני מחזק את ההמלצות שקיבלתי פה על הספק הנל. בהחלט היה שווה להשקיע עוד 100 שקל ולקבל ספק מודולרי סופר איכותי ומאוד שקט.

המחיר ב KSP דרך אגב, נמוך משמעותית ממקומות אחרים. חבל שלקח להם שבוע+ להביא אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קיבלתי היום את הספק (SEASONIC X560). אני חייב לציין שהייתי בהלם מהאריזה ומהתוכן שלה..הספק היה ארוז בתוך שקית בד איכותית סגורה, הכבלים בנרתיקים סגורים בסקוצ'ים (!!) נפרדים. אפילו החוברת (שכמעט ולא שימושית) מודפסת על נייר איכותי ונעים למגע. בנוסף הגיעו כמה אזיקונים, ברגים, מדבקות ומעין פאטצ'ים מבד שעוד לא הבנתי את המשמעות שלהם.

על הספק עצמו הייתה "אזהרה" בצורת סרט מסביב שהמאוור לא פועל בעומס של פחות מ 20% ...תענוג!

בקיצור, אני מחזק את ההמלצות שקיבלתי פה על הספק הנל. בהחלט היה שווה להשקיע עוד 100 שקל ולקבל ספק מודולרי סופר איכותי ומאוד שקט.

המחיר ב KSP דרך אגב, נמוך משמעותית ממקומות אחרים. חבל שלקח להם שבוע+ להביא אותו .

תתחדש, עשית יופי של בחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...