תשלום אגרה - רק לבעלי רכב? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום אגרה - רק לבעלי רכב?

Demagh

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שמעתי, אבל אם זה נכון, אז הם משחקים משחקים. האם בעלות על מעידה על מצב כלכלי?

אם מסתכלים על השיקולים הכלכליים שעומדים מאחורי ההחלטה לקנות או לא, די קל להבין שבעלי הם בעלי רק כי הם יכולים להרשות את זה לעצמם. אז כן. אני יודע שלפעמים המציאות אפורה (דווקא בקטע הזה הרבה פחות מאשר בכל נושא אחר), אבל המיעוט של האנשים שבאמת חייבים אוטו ולא יכולים להשתמש בתחבורה ציבורית - קטן עד כדי אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מספרים, אבל המצב האיום של התחבורה הציבורית כופה על בעלי הכנסה נמוכה להחזיק . למשל נסיעה מאשדוד לראשון לציון ברכב בתנועה זורמת לוקחת בערך חצי שעה. באוטובס שעה ורבע בלי לקחת בחשבון את הזמן שלוקח להגיע לתחנה המרכזית. נכון שאפשר להסתדר בלי, אבל זה מאוד קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מספרים, אבל המצב האיום של התחבורה הציבורית כופה על בעלי הכנסה נמוכה להחזיק . למשל נסיעה מאשדוד לראשון לציון ברכב בתנועה זורמת לוקחת בערך חצי שעה. באוטובס שעה ורבע בלי לקחת בחשבון את הזמן שלוקח להגיע לתחנה המרכזית. נכון שאפשר להסתדר בלי, אבל זה מאוד קשה.

עלויות של רכבת/מונית בחיים, בחיים לא יגיעו להוצאות על . בחיים. ואם אתה לוקח מונית, אתה נמצא בדיוק אותו זמן בדרכים, אולי אפילו פחות אם יש דבר כזה נתיב הסעות/ציבוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא.

זמן זה כסף, ולפעמים דבר "פשוט" כמו להתנייע במרכז בעזרת תחבורה ציבורית יכול להיות עניין של שעתיים שלוש במקום 45 דקות (בעומס).

,

בתור חייל שעושה מספיק נסיעות מהקריה לאשדוד\רחובות\בני ברק, בשלב מסויים (שהשעה שלך כבר לא שווה שכר מינימום) הופך לחסכוני יותר, אם תשקלל גם את הנוחות.

ד.א אין סיכוי שמוניות ספיישל זולות יותר מרכב, אבל זה כבר תלוי כמה אתה נוסע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...