יהורם גאון: "המוזיקה המזרחית - זבל שהשטן לא ברא" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהורם גאון: "המוזיקה המזרחית - זבל שהשטן לא ברא"

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועכשיו להכי חשוב, כל מי שלא אוהב את המוסיקה הזאת, שילך לה****ן. שישמע מה שבא לו, ולא ידבר עליה לרעה.

מוזיקה מסריחה, תת-רמה וגועל נפש.

ומי ששומע את המוזיקה הזאת ונהנה ממנה, דפ"ר עוד יותר מהזמר ששר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזיקה מסריחה, תת-רמה וגועל נפש.

ומי ששומע את המוזיקה הזאת ונהנה ממנה, דפ"ר עוד יותר מהזמר ששר אותה.

:lol: :lol:

אני מת לראות איך הוא יגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש כאן אמבוש אחד גדול, מכיוון שהם לקחו ותמצתו ראיון שלהם שנמשך כשעה וחצי ל-דקה וכמה שניות.

איפה מה שנאמר לפני, או אחרי? אולי הוא התכוון לזמרים ספציפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא התכוון לזמרים ספציפיים זה עדיין לא אומר שזה בסדר... ואני אחד ששונא את המוזיקה הזאת,כל השירים אותו דבר ואותם מילים,

אוהב אותך אוהבת אותי בואי תלכי שונא אותך מתגעגע תחזרי אלי שבוי אלייך מה עשית לי ורק המוזיקה משתנה פה ושם..

בעבר שהמוזיקה המזרחית הייתה באמת איכותית ובעלת משמעות מסויימת היא הייתה "מוזיקת ערסים" והיום שזאת דפוקה וממוחזרת

של זמרים שמחפשים לעשות עוד כסף ורעש על הסינגל הבא שלהם אז זה נהיה ישראלית ולהיטים.. העולם דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משער שעוד לא יצא לו להקשיב לליריקה של אחד מהלהיטים הבאים...

:נזכרבימיהזוהרבהםהייתיעושהסיבובידאוויןבכיכרותשלהקריותעלהקורקינטוהבוםבוקס:

WRneo8GPXu0

Nwj87Mzr0i8

עשיתי במכנסיים מההתחלה של אישה מטומטמת

חחחח אין דברים כאלה

זה באמת זבל יענו, אני אחד ששונא מזרחית אבל וואלה השירים הנורמליים של הזמרים הסבבה זה עוד בסדר איכשהו, היום אירועים אפילו של אשכנזים מלווים בזמרי מזרחית, זה הגיע עד קיסריה זה מספיק. ומה לעשות ברור שזה עושה הרבה יותר שמח בחתונה מאשר לשמוע את אביב גפן (סתם דוגמא אני לא דוגמא למוזיקה ישראלית הידע שלי קטן בזה :P ).

בכל מקרה בחתונה אצלי יופיע דיג'יי אסטריקס

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...