שימוש במדפסת מקומית בהשתלטות על מחשב מרוחק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש במדפסת מקומית בהשתלטות על מחשב מרוחק

lyzer

Recommended Posts

השטלתי על מחשב מרוחק , ואני חיב להדפיס ממנו מסמכים ,ואני רוצה להדפיס ממדפסת שמחוברת למחשב השולט, והגדרתי בהשתלטות שישתמש במשאבים מקומיים ,וכשאני מנסה להדפיס ,הוא מראה לי את המדפסת ברשימה של המדפסות ,אבל בפועל הוא לא נותן להדפיס ,הוא כותב הודעה שלא ניתן להדפיס בגלל בעיות הגדרה . למשהוא יש רעיון מה צריך להגדיר עוד . תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעת בדקתי והוא מראה על שגיאה מלפני שעה

מקור-TerminalServices-Printers

מזהה אירוע -1111

קטגוריה -ללא

מילות מפתח -קלאסי

רמה -שגיאה

מה זה אומר ? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקל בזה הרבה בעבודה שלי.

אתה צריך שעל המחשב שאליו אתה מחובר יהיה מותקן אותו דרייביר בדיוק כמו שמותקן במחשב השולט. גם הגירסה חייבת להיות תואמת.

תיכנס במחשב הנשלט ללוח הבקרה, משם להגדרת מדפסות ופקסים. תלחץ קליק ימני באמצע החלון שנפתח ובחר בהוספת מדפסת חדשה.

תגדיר את המדפסת כמדפסת מקומית (לא חשוב מאיזו יציאה. כלומר, זה יכול להיות COM, או SERIAL -זה ממש לא משנה) ותן לו לחפש דרייברים מ update.

אם הוא לא מוצא כלום תצטרך לאתר את הדגם של המדפסת באופן ידני.

אם גם שם הדגם של המדפסת לא מופיע, תצטרך להוריד עדכניים מהאתר של החברה של המדפסת. אם יש אפשרות כזו באתר, תוריד קובץ ZIP ותפתח אותו במחשב שלך, תעשה למדפסת שלך update driver ידנית מתוך מקום ספציפי ותאתר את הדרייבר שפתחת. אותו דבר תעשה גם במחשב הנשלט בהוספה של חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי מלכתחילה להתקין 32 אבל הוא לא נותן הוא אומר שזה לא מתאים

בכל אופן כעת אני מנסה להתקין את ה64 ואנ י יבדוק אם זה עובד תודה רבה[br]פורסם בתאריך: 8.03.2011 בשעה 15:25:54

התקנתי ולא עזר .

אגב ,מה שמעניין שחיברתי כעת אחרת במחשב השולט, והתקנתי אותה רק שם, וזה מדפיס .אבל אני חייב לפתור את הבעיה במדפסת הקודמת ,כי זאת לא מהירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת מדפסת ובחרתי בדרייבר. מישהוא שלח לי לינק

http://www.virtualizationadmin.com/articles-tutorials/terminal-services/printing/windows-terminal-services-printing.html

אבל לא לגמרי הבנתי, יען כי אני חלש באנגלית ,אם מישהוא יסביר בקצרה זה מאוד יועיל .תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...