עשיתי העתקת קו לפני חודש ושבוע ועדיין אין לי תשתית בזק התייאשתי כבר מה לעשות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי העתקת קו לפני חודש ושבוע ועדיין אין לי תשתית בזק התייאשתי כבר מה לעשות?

dd7

Recommended Posts

לפני חודש ושבוע ביקשתי להעביר את הקו של בזק לכתובת חדשה בתקופה הזו היו אצלי כבר 5 טכנאים, היום היה שוב טכנאי שאמר לי משהו כמו צריך לסדר את הכבלים מתחת לאדמה או משהו לא מובן בעליל והוא לא יודע מתי זה יסתדר עד להודעה חדשה, בקיצור אמרתי לנציג לפני שבוע אם שבוע הבא אין לי אני מתנתק מכם, אמר לי סבבה,

התקשרתי אליהם שינתקו אותי אחרי המתנה של 40 דקות וכאב ראש של "שנייה אני מעבירה אותך ואז מהתחלה כל החפירה.." אמרו לי אתה לא יכול להתנתק אלא אם כן אתה רוצה קנס של 500 שקל ואז ננתק אותך, לסיכום יש לי מספר שאלות:

1.לפי החוק האם מותר להם למרוח ככה לקוח כזה הרבה זמן, או יותר נכון מה הזמן המקסימלי שלהם שאפשר לבטל חוזה?

2. אם הם לא יכולים לספק לי שירות תוך זמן מסויים אני יכול\זכותי להתנתק מהם?

3. חשבתי לעבור לאינטרנט של חברות הסלולר סלקום\אורנג' נשמע הכי נוח בלי כל המודמים כבלים וראוטרים למינהם, מומלץ?

4. בכללי מה אתם ממליצים לעשות?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר לכמה התחייבות נשאר לי למה ששאלת :nixweiss:

עריכה:

אחרי ויכוח של שעות עם נציג של קשרי לקוחות.. הם התחייבו לחבר אותי עד יום שני הבא 14.3 במידה ולא הם משחררים אותי מהתחייבות ללא קנס יציאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אין פה שום תוקף להתחייבות כלשהיא. אם העתקת את הקו מראש החברה אמורה לספק לך את השרות בכתובת החדשה. אנשים שוכחים שהתחייבות זה עובד לשני צדדים: אתה מתחייב לשלם כסף כל חודש במשך שנה, הם מתחייבים לתת לך . אם זה יסתדר פה עם האנשים בפורום זה סבבה, אבל אני לא מבין איך אפשר לחיות בלי חודש ושבוע. אחרי שבוע הייתי כבר מזמין כל חברה אחרת (כולל הוט אפילו) וסוגר את העניין עם בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...