מודינג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג

giliboy

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

אני מציע לך למצא מישהו שיעזור לך לעשות את זה , שלא תגמור קטוע גפיים בגלל שרצית לעשות חלון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך למצא מישהו שיעזור לך לעשות את זה , שלא תגמור קטוע גפיים בגלל שרצית לעשות חלון .

:lol: :lol: :lol:

אל תדאג קודם כול אני סתם יחתוך דברים לנסיון(וכיף) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

כי יש לJIGSAW ( ולא ג'קסון ) כוח עצום , ואם לא תצליח להשתלט עליו , אז קצת תשכח מהלעשות את החלון . תנסה לנסר דברים אחרים , אתה צריך מסורית לברזל , וקח בחשבון שאם אתה מפקשש , אין דרך חזרה . הרסת וזהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש לJIGSAW ( ולא ג'קסון ) כוח עצום , ואם לא תצליח להשתלט עליו , אז קצת תשכח מהלעשות את החלון . תנסה לנסר דברים אחרים , אתה צריך מסורית לברזל , וקח בחשבון שאם אתה מפקשש , אין דרך חזרה . הרסת וזהו .

כבר אמרתי לך אל תדאג אני קודם כל מנסה על דברים אחרים ויש לי מסורית לברזל אבל אך אני מרכיב אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

צריך להיות לך כמו פרפר של מקדחה או מברגה , רק בקוטר יותר קטן , צריך להיות לך בה גלגל שייצב את המסורית , ותופסן כזה .

אין שם הרבה מה לעשות לא נכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות לך כמו פרפר של מקדחה או מברגה , רק בקוטר יותר קטן , צריך להיות לך בה גלגל שייצב את המסורית , ותופסן כזה .

אין שם הרבה מה לעשות לא נכון .

תודה הצלחתי פשוט לא ראיתיאת ה"פרפר".

עכשיו רציתי לשאול אם יש אפשרות לחתוך מהאמצע של משהו?( נגיד אם יש ריבוע אז להתחיל לחתוך מהאמצע של הריבוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

מהאמצע ?

לא הבנתי למה אתה מתכוון . אתה חייב שיהיה לך חור כדי שתתחיל לנסר מאיפשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...