המלצה לספק כוח [תקציב 890-850] - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק כוח [תקציב 890-850]

skullfacer

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל עוד אתה לא הולך על CF\SLI הוא יחזיק בלי שום בעיה גם 580

אני מאוד מודה לך הארת לי נקודה למחשבה .

אתה יודע מה? אתה צודק כרגע אני לא ישדרג תספק אני ישאר איתו ובהמשך נשדרג אותו כרגע אין לי סיבה באמת לשדרג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 28.02.2011 בשעה 14:46:16

לגבי החלפת כרטיס מסך, תעשה שוב חושבין, הכרטיס הנוכחי שלך הוא מפלצת לא קטנה גם במושגים של היום, על אחת כמה וכמה כשמדובר במסך 22

כן אני יודע אבל אני רוצה DX11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המטרה היא BF3 אז אני מאמין שכבר יצא הדור הבא של כרטיסי המסך.

תאמת זה המטרה היחידה אני משחק שנים במשחק הזה יש לי את כול הגירסאות ויש לי קבוצה דיי וותיקה במשחק ברשת שכנראה הרבה מכירים פה

אז עשיתי pre order לBF3 ואני פשוט רוצה לשחק במשחק הזה בגרפיקה גבוהה בכיף בלי קריסות FPS וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שספקי כוח בסטנדרט GOLD בנויים מרכבים האיכותיים ועמידים ביותר שיעבדו עוד יותר זמן יישמרו על איכותם. באמת אין טעם לקנות ספק 500W או 600W GOLD אבל עם מדובר על 750W או אפילו 850W זה יכול להיות חכם להשקיע עוד קצת ולקחת GOLD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי ואי ואי אתה מצחיק.

אז מה,

כל מה שהמלצתי לך מבוטל?

אתה מבקש אופציה ל2 כרטיסי מסך GTX570.

כל אחד צורך בפול מאמץ לפחות 250 וואט לבדו.

מי שעושה גם למעבד ואולי גם לכרטיסי מסך, לא יכול להרשות לעצמו להיות גבולי מבחינת אמפרז'.

ועוד דבר - המרצה שדיברת איתו אולי צודק שgold זה לא מוצדק ואפילו silver,

אבל מי שקונה זהב מקבל עוד יותר איכות מבחינות אחרות.

ושוב תפקוד בעומסים לאורך זמן, זרם יציב, אמפרז' גבוה - אבל עזוב. מה אני מבין?

אתה מתכנן לקנות היום gtx570. ואם לפחות אחד, אז ארנקך ישקול 1500 פחות אם לא יותר.

אז אמרתי אלף פעם אז אני אחזור עוד אלף פעם:

כרטיסי מסך הם השוק עם הזקנה הכי מהירה מבחינת מחיר וטכנולוגיה. תוך 3, 4 , חודשים יש ירידה ב25% מהערך וגם יוצאים כרטיסים חדשים

כל חצי שנה בדרך כלל.

ספק כח איכותי עם אמפרז' גבוה, לפחות נשאר וגם לכל קונפיגורציה. (והערך לא ממש יורד)

הseasonic x 850 יכול להגיע ליותר מ1000 וואט ועדיין לשמור על 80+ bronze (שהם 82.5%).

ודבר אחרון - ראיתי את המפרט שלך. בהחלט לא מפרט זול.

אתה מוכר את הספק שזה כבר הפסד לספק מצויין. אז כל פעם שיהיה חסר לך קצת אמפרז' אתה תהיה מוכן להפסיד על הספק הקודם?

על כרטיסי המסך בכל מקרה תפסיד יותר.

דבר ראשון שום דבר לא בוטל פשוט אני מעדיף לחכות עד היציאה BF3 לראות מה קורה ואז להחליט מה המהלך הבא ועד אז יהיה לי מספיק כסף לכול הסיפור הזה.

על הספק אני לא מפסיד הרבה כסף כי קניתי אותו בזול .

וכן אין מה לעשות אתה כול פעם מפסיד כסף שאתה משדרג אבל אין מה לעשות ככה זה עובד בכול מה שקשור לחשמל הייד שנייה תמיד מפסיד הרבה כסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מודה - לקנות ספק כח gold לא מצדיק את המחיר.

אבל כשמדובר בסיסוניק אז כן.

אני קונה לעתיד - קונה ספק בשביל לא לקנות ספק.

שוב מחזק את מה שאמרת. אני לא מומחה, אבל אם הייתי צריך ספק של 850 W הייתי משקיע רק ב SEASONIC.

לפי אתר שלהם ב SEASONIC X GOLD הם משתמשים ב מאוורר שקט במיוחד, הוא מודולרי מלא, Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors, ושיפורים אחרים בעיצובו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך מחליפים כל שנתיים- שלום שנים.

ספק כוח איכותי מסוגל לעבוד הרבה יותר משנתיים

מחזק, הספק כוח שלי SEASONIC S12II 430W נמצא איתי כבר מעל 4 שנים....

לך על ה-SEASONIC שהציעו לך בלב שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...