שאלה\התייעצות. - מחשבי DELL - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה\התייעצות. - מחשבי DELL

entire

Recommended Posts

שלום לכל המבינים בנושא ! :)

אני צריך את עצתכם בנוגע למפרט מסוים. אני לא מבין כ"כ במחשבים אך משהו חסר לי בעין במפרט , הכרטיס מסך.

והינה הוא המפרט :

computern.jpg

משהו מוזר לי בזה שלא רשום כרטיס מסך .

שאלה שניה כמה אמור לעלות מפרט כזה? תודה !

לינק לתמונה http://shay4.coi.li/computern.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כרטיס מסך של אינטל (Intel Graphics Media accelerator HD), לא רשום הדגם אבל נראה לי שזה GMA 4500HD. מדובר בכ. מסך מובנה וחלש יחסית שלא מיועד למשחקים.

צריך לזכור שבמחשב המפרט הטכני הוא לא הכל וקיימים הרבה גורמים אחרים שמשפיעים על האיכות (איכות בנייה, מסך, תקופת אחריות, גודל וכו'...)

המלצה שלי, אם אתה מחפש לקנות , תוסיף תקציב ודרישות (חשיבות לניידות, ביצועים כליים/משחקים, דרישות מהסוללה [תעיין בסטיקי לעוד פרטים]), כך ידעו להמליץ לך על מחשב שיתאים לך במסגרת התקציב :xyxthumbs:

לגבי המחיר, המפרט די דומה לזה: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=778647 רק שהקשיח קצת יותר קטן, אבל זה נותן סדר גודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפיצה לנושא אחר , יש מחשב בסביבות ה3500 ש"ח (מקסימום) אחר שאתם ממליצים עליו , לא משנה חברה ספציפית .

עדיף הכרות אישית עם המכשיר . אשמח לשמוע הצעות .!!

תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי, אם אתה מחפש לקנות , תוסיף תקציב ודרישות (חשיבות לניידות, ביצועים כליים/משחקים, דרישות מהסוללה [תעיין בסטיקי לעוד פרטים]), כך ידעו להמליץ לך על מחשב שיתאים לך במסגרת התקציב :xyxthumbs:

העניין הוא שלשימושים שונים מתאימים שונים, לכן אם תענה על השאלות האלה, מצד אחד תייעל את העבודה של חברי הפורום, ומצד שני תקבל את ההמלצות הכי מתאימות עבורך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה בעיקרון אני חייל כבר שנה חצי , וחשבתי להתחדש במחשב לבסיס למטרות אישיות.

המחשב צריך להחזיק באיכות גבוהה HD DVDR וכו'..

כמו כן אני צריך את המחשב למשחקים שונים לא משהו כבד במיוחד משחקים נחמדים להעברת הזמן NFS וכו'..

וזהו לא יותר מזה :)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...