מה הבעיה במארז גנרי? והאם באמת אני חייב להחליף אותו במפרט שלי? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הבעיה במארז גנרי? והאם באמת אני חייב להחליף אותו במפרט שלי?

mulki

Recommended Posts

לי יש את הלבן הפשוט של איבורי שמצאתי זרוק (כלומר היה בו מחשב לפניי), ועבר אצלי 2 מחשבים (אחד היה זמן קצר מאוד) ואין איתו בעיה, מארז שקט ולא עושה בעיות (אבל מריץ מחשב פשוט P4 478)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מארז גדול פשות של אייוורי שלוש שנים ועכשיו יש לי מארז עם ידית של אייוורי וגם עובד טוב מאוד. הוא גדול, יציב, עשוי מחומרים טובים, מגיע עם מאוורר קדמי 12 ס"מ ושמו לי 8 ס"מ אחורי בזמן ההרכבה. אחרי שנה וחודש מאוורר האחורי הפסיק לעבוד, אבל החליפו לי ל EZCOOL. כנראה הוא פחות טוב ממותגים מפורסמים, אבל עובד וזה חשוב.

בגדול המחשב אצלי שנתיים ותשעה חודשים ואין לי שום תלונות למארז ג'נרי הזה של אייורי. אבל עדיין אני כבר אמרתי קודם, שאני אישית אקח מארז ברמה של 300 למפרט הבא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והפילטרים האלה באמת מונעים אבק?

יש לכם ידע כל כמה זמן לשטוף אותם?

ולא כל כך הבנתי, האם ישנו הבדל טמפרטורה משמעותיים בין מארז גנרי לממותג עד 200-300 ש"ח?

אם אתה רוצה מינימום מחיר ומארז לא גנרי, תסתכל על 66RC של compucase.

תודה, אבל יש לך משהו מKSP?

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=beersheva&cat=330

ריבוי מאווררים (גדולים ואיטיים) לא רק מפנה יותר חום כמותית, זה גם מזרים אוויר טרי על כל חלקי הלוח כחלק מזרם הסירקולציה המוגברת.

זה אבל הרי לא קשור ליצרן המארז?... (ז"א רק לגודל)

ותודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלי טמפ' גדולים בין גנרי אחד לגנרי אחר, ובין מותג אחד ומותג אחר. הגנריים הטובים יותר נמצאים באותו תחום אם האיכותיים מאותו סוג

ה 66 RC נראה מקורר ממש טוב, מעל לגנריים. אבל יש "חצי גנריים" (chenbro למשל) שמצאים באותו אזור אם מעולים

הקירור אכן לא קשור ליצרן, במארזים מספיק שתסתכל אליו מכל הכיוונים (ומבפנים) כדיי לקבל הערכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה לכם.

המסקנה שקיבלתי אחרי מעבר רב על ביקורות של תקציביים ואחרי שקראתי את דבריכם ועוד כמה נושאים פה, זה שאם ההבדל הוא 120 ש"ח, עדיף לקחת את הממותג בגלל:

א. יש לו מאווררים יותר שקטים ומקררים. (לאנטק יש מאוורר 14 ס"מ ו 12ס"מ, בניגוד לשאר הגנריים עם מאוורר 8 ס"מ אחד).

ב. ביטוח. כדי שלא ליפול על מארז גנרי רע.

טוב נו, בהתחשב בעובדה שאני רוכש את זה דרך האינטרנט, שכנעתם אותי.

תודה רבה! :)

לא הבנתי את השאלה שלך לציטוט שבטעות שייכת לי

אופס.

התכוונתי לכך שכשART אמר שריבוי מאווררים מקרר יותר טוב, אז אני הגבתי(בציפיה להיות מתוקן אם אני טועה) שהרי ריבוי מאווררים אפשר לשים בכל מארז וללא רק ממותג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...