ואלו הם האנשים שמשפיעים על הנוער - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואלו הם האנשים שמשפיעים על הנוער

אורח The_Exorcist

Recommended Posts

לדעתי זה בדיוק מה שההיפ הופ בארץ צריך בשביל לתפוס גל ותאוצה...היה ובעצם זה מה

שהביא את הסצינה הזו לתודעה רחבה יותר בארה"ב...אכן נרצחו מספר אמנים אבל המודעות

לראפ גדלה הרבה יותר עקב הריבים הללו...כי אף אחד לא מעניין אותו באמת חוץ מקומץ אנשים...

רוב האנשים מתעסקים בתככים, קטטות, רכילויות, שקרים ומזימות...לא כולם אנשים בעלי רמת אינטיליגנציה

גבוהה, ומה לעשות יש אנשים שיודעים לנצל את זה טוב, טוב...

יש מצב שאפילו לא היה ולא נברא המקרה...וכל זה סתם publicity stunt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מי שמשפיע על הנוער שלנו, הנוער שלנו דפוק בפני עצמו. ילד עם שכל או אחד שלימדו אותו בבית את ההבדל בין טוב לרע ידע "לסנן" את הדרעק ויודע שלא מה שהכוכבים עושים בטלויזיה הוא נכון ובסדר ולא עושים זאת. אבל הנוער שלנו ברובו, פשוט בור מכדי לפעול נכון ואולי סתם חסר להם איזה חלק באונה הקדמית אז הם חושבים שכל שטות שהם רואים בטלויזיה או בכל מקום אחר זה "מגניב" ו"גם אני אעשה ככה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קל להאשים את הנוער , בבורותו - אך אין זה ניתוח הוגן של המצב מכיוון שבני נוער בכל מקום מזדהים עם גיבורי התרבות שלהם , זה חלק מהגיל. זה נכון להביע צער על כך שאלו האנשים שהנוער מעריץ , אך פה מדובר בבעיה רחבה יותר.

אין זה נכון שלנוער הארץ ישראלי יש נחיתות מוחית מיום היוולדו , החינוך , או יותר נכון חוסר החינוך - הוא זה שמתוכו מתפתחת אותה מחלה שאותה אני נוהג לכנות "המצב".

ילד יכול להיות חסר שכל , אך בעל חינוך טוב מבית - הוא כנראה יהיה בסדר.

אך הילד בעל השכל , שלא חונך כהלכה יפנה את משאבי השכל שלו לprocess אחר (אולי לוירוס.. lol)..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גדלתי על ה SEX PISTOLS ופאנק ומה עושה אותי דפוק ..........

מה עם הייתי שומע את מייקל גקסון הייתי יותר טוב ;D ;D או שלמה קרצי בבבעעעעעע :P

יש קומץ מושפע באמת השאר רק סתם נגררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההתלהבות בדיוק מסבלימינעל...

הוא אידיוט עם ליריקס מפגר ומוזיקת הרקע של השירים שלו זה 3 סמפלים שרצים בלופ 4 דקות...

יש אמת.

זה לא ראפ, זה קקה לא נורמאלי.

ראפ אמיתי זה כלא 6, A2R, סנאגל והברנש, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוער מתלהב ממנו כי הוא עושה לימין מה שמוקי עשה לשמאל. הוא פשוט רוכב על גל ה"מההה-וות לערבים!!!" שנפוץ כל כך אצל הנוער הישראלי (ערסים מישהו?) בשנים האחרונות. הברבריות שלהם מגולמת כפי הנראה לא רק בשירים אלא גם במעשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גדלתי על ה SEX PISTOLS ופאנק ומה עושה אותי דפוק ..........

מה עם הייתי שומע את מייקל גקסון הייתי יותר טוב ;D ;D או שלמה קרצי בבבעעעעעע :P

יש קומץ מושפע באמת השאר רק סתם נגררים

Sex Pistols rock!

חבל שהנוער שלנו לא שומע מעבר לשיט הזה בטלויזיה ולא נחשף ליותר סגנונות . היו צריכים להשמיע את קוקובלוף והיתושים ברדיו וקשה לי להאמין של"פלוץ 59" וכל הדרעק הזה היה יותר קהל... הילדים היום לא יודעים מזה איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sex Pistols rock!

חבל שהנוער שלנו לא שומע מעבר לשיט הזה בטלויזיה ולא נחשף ליותר סגנונות . היו צריכים להשמיע את קוקובלוף והיתושים ברדיו וקשה לי להאמין של"פלוץ 59" וכל הדרעק הזה היה יותר קהל... הילדים היום לא יודעים מזה איכות.

אוקי, אני אסלח לך על זה.

בכל מקרה, אני מהאנשים שלא סובלים רוק, לא מוכן לשמוע אותו בשום צורה, שום מקרה.

כמו שאני מבין ממך, לדעתך אין יותר טוב וחינוכית מרוק, אז אני אפתח לך אופקים חדשים, יש.

טופאק שאקור, הראפר האגדי, 95% מהמוזיקה שלו היא עם מסרים חזקים, יש לו בקושי 20 שירים Party ו-Pure Fun מכל ה-50 שעות שהוא עשה. וגם לשירים האלה יש מטרה.

חוץ מזה, אם מדברים על ראפ ישראלי, תנסי לחפש שירים של כלא 6. הם גם כן מדברים על דברים חזקים וישראלים וכל דבר שמפריע לנו. בלי לזיין ת'שכל על מוות לערבים וכל השטויות של סאבלימינל האידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני אסלח לך על זה.

בכל מקרה, אני מהאנשים שלא סובלים רוק, לא מוכן לשמוע אותו בשום צורה, שום מקרה.

כמו שאני מבין ממך, לדעתך אין יותר טוב וחינוכית מרוק, אז אני אפתח לך אופקים חדשים, יש.

טופאק שאקור, הראפר האגדי, 95% מהמוזיקה שלו היא עם מסרים חזקים, יש לו בקושי 20 שירים Party ו-Pure Fun מכל ה-50 שעות שהוא עשה. וגם לשירים האלה יש מטרה.

חוץ מזה, אם מדברים על ראפ ישראלי, תנסי לחפש שירים של כלא 6. הם גם כן מדברים על דברים חזקים וישראלים וכל דבר שמפריע לנו. בלי לזיין ת'שכל על מוות לערבים וכל השטויות של סאבלימינל האידיוט.

בוא אני אגלה לך סוד... עד גיל 12 אני שמעתי ראפ, רק שאז התחלתי להבין אנגלית יותר טוב ואז לא כל כך התלהבתי מהמסרים האלו יותר מדי,בלי להעליב... ואני לא שומעת רק רוק, אני שומעת ראגיי, סקא, אוי!, מטאל, שנות ה-80, שנות ה-90 המוקדמות, קלטית עממית והאופרה המוזרה הזאתי שהם שרים בכנסיות גוטיות... היי, מה רע בלהרחיב אופקים אל מעבר ל-MTV? גם לקוקובלוף יש יופי של מסרים אבל כולם בפוזה הזאתי של "איכס, רוק" ואף אחד לא שומע. לי לא אכפת כל כך מה אנשים שומעים אבל בגלל שהילדים היום דפוקים מכדי לסנן את הבולשיט שנכנס להם למוח מהטלויזיה או מכל מקום אחר, הם מתחילים לחשוב ש"ראמל", אלימות סמים ואלכוהול זה מגניב, הם לא מבדילים בין סרט למציאות ועושים המון דברים דפוקים ואמנים מסויימים שמעודדים תופעות כאלו ואחרות רק בגבירים את התופעה. לא חבל?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אגלה לך סוד... עד גיל 12 אני שמעתי ראפ, רק שאז התחלתי להבין אנגלית יותר טוב ואז לא כל כך התלהבתי מהמסרים האלו יותר מדי,בלי להעליב... ואני לא שומעת רק רוק, אני שומעת ראגיי, סקא, אוי!, מטאל, שנות ה-80, שנות ה-90 המוקדמות, קלטית עממית והאופרה המוזרה הזאתי שהם שרים בכנסיות גוטיות... היי, מה רע בלהרחיב אופקים אל מעבר ל-MTV? גם לקוקובלוף יש יופי של מסרים אבל כולם בפוזה הזאתי של "איכס, רוק" ואף אחד לא שומע. לי לא אכפת כל כך מה אנשים שומעים אבל בגלל שהילדים היום דפוקים מכדי לסנן את הבולשיט שנכנס להם למוח מהטלויזיה או מכל מקום אחר, הם מתחילים לחשוב ש"ראמל", אלימות סמים ואלכוהול זה מגניב, הם לא מבדילים בין סרט למציאות ועושים המון דברים דפוקים ואמנים מסויימים שמעודדים תופעות כאלו ואחרות רק בגבירים את התופעה. לא חבל?...

מצטער על הסטיה מהנושא אבל את מדברת על Therion ו Haggard?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוקבלוף אנשים מצחיקים, יושבים כל היום ובאמצא מתחילים לכתוב שירים.

MTV אני לא סובל, אני די שונא ממוסחרת. המקסימום שאני מוכן לשמוע זה "ממוסחרת למחצי", זאת אומרת שיש כמה שירים של הבנאדם/הרכב ב-MTV ובלה בלה, אבל לא את הדברים החזקי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...