עלילות קרירין בתאילנד - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלילות קרירין בתאילנד

stone cold

Recommended Posts

בחייך, אנחנו מדברים כאן על טרמינולוגיה. אחת אולי יותר פוגעת באנשים מסוימים מאחרת, אבל גם בשנות ה-30, כאשר אנשים היו יותר מעודנים, ומעללים רומנטיים היו בגדר עניינו של ג'נטלמן (אגב, זה תיאור סטריאוטיפי ורומנטיזציה של התקופה. בפועל הדברים היו גסים יותר), כשדיברו על עלמות חן נאות להכיר- הכוונה הייתה בדיוק אותה כוונה של היום.

מה שרציתי להגיד, זה שכאן שפה לא בהרכח יוצרת תודעה. וטרמינולוגיה או כימות מספרי, היא בעלת לא יותר ולא פחות כוונות מאשר ביטוי עדין. כולם מכמתים וכולם מתייחסים לזולת בהתאם לכימות הזה, וזה לא קשור אם אתה עושה זאת מראש או לא, לעיתים זה עניין של מילישניות.

אבולוציה- ללא התכונה הזו אי אפשר לשרוד.

באשר לנושא השני של 'באיזו גישה אתה מגיע למפגש ואם כל מה שמעניין אותך זה סקס או שאתה באמת רוצה להכיר את הבן אדם'... עזוב, לא התכוונתי להיכנס לזה. ואם על זה דיברת בהודעה הקודמת, אז סליחה, התבלבלתי. השלכה. :nixweiss:

באשר לטיעון השלישי של הטקטיקות שבהם משתמשים בכל הקורסים האלה (ואין לי מושג אם זה ככה, זה מה ששמעתי מחבורת פמיניסטיות זועמות)-

מעבר לעובדה שהשיטה הספציפית של הורדת ביטחון עצמי נשמעת לי קצת לא יעילה (ז"א לא באמת מורידה את הביטחון העצמי), בזמן הכרויות, בכל מטרה שהיא (ובייחוד בהיכרויות למטרות ארוכות טווח), כל אחד מאיתנו מפעיל מאות רבות של שיטות לקרב (או להרחיק) את הצד השני. אז אצלנו זה בא באופן אינסטינקטיבי, יש אנשים שאין להם את הEQ המתאים- הם צריכים עזרה והדרכה מודעת. הדברים שאנחנו עושים באופן אוטומטי לא באמת יותר 'מוסריים' מהדברים שהם עושים באופן מודע.

נדמה לך שלהונות את בן שיחך זה יותר 'מוסרי'? קשה לי להאמין שב99% מהאינטרקציות שלך, לא עשית שימוש בדבר כזה במידה זו או אחרת. בד"כ במפגשים חברתיים, אנחנו מנסים להביא את השותף לאותו מצב כמו שלנו ולגרום לו להגיב בצורה הרצויה לנו. מה זה אם לא מניפולציה רגשית בוטה? זה נראה לך יותר 'מוסרי'?

נ.ב לא הבנתי, השיטות של מאפ"י גם אומרות לחניכים באילו בחורות לבחור? טוב, זה מוזר. אבל בכל מקרה כל אחד עושה את הכימות שמתאים לו. (כמובן שככלל אצל גברים, רוב הקרטריונים יתחילו מחיצוניות. ויתפתחו משם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי אמר שלהגדיר בחורות כ8-10 זה רק למתרות סקס ?

הגדרתי יופי וזה הכל

מבחינת יופי בלבד הייתי מקים משפחה עם הרבה מהן

כמובן יש הרבה דברים אחרים להחלטה גורלית כזאת ובפועל אין לי שיג ושיח :smile1: עם הבחורות ההן

הן פשוט בבועה רוסית בלי קשר להתחיל או לא

לא מדברות אנגלית ולא מדברות רגיל עם אנשים לא מרוסיה או מהאזור הזה

בניגוד לרוב התירים והתירות שם כולל סינים ויפנים

סליחה שאין לי עברית כמו ירון לונדון -ובאמת הייתי מאוד רוצה ואני מקנא באנשים שיודעים לדבר ולכתוב בשפה קולחת (אני מקווה שככה רושמים קולחת )

אז אני לא יכול להסביר את היופי בשפה נורמלית -אלה עם אני יעתיק משהו מספר

אז אני רושם 8-10 שתבינו

הבחורות היפות בעולם -לא משנה מה תרצו מהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אף אחד לא מעניין האומנויות שלכם, תשאירו את זה מחוץ לדיון.

mindset של "יש פה רוסיות שוות 8 9 10 הייתי משכיב אותן בכיף" פשוט זלזול מגעיל. אני בטוח שאם מישהו היה מדבר ככה על אחותך לידך "וואי אחי הייתי מזיין לה את הצורה 8 פעמים בכל חור" היית מתחיל לראות דברים אחרת.

חוץ מזה, שמי שמדבר יותר מדי, ברוב המקרים, סתם בתול. ;)

קרירין - מה אכפת לך באיזו בועה הן חיות? זה שלא רצו לדבר איתך לא נותן לך את הזכות להעביר עליהן ועל העם שלהן ביקורת.

butthurt much?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא כתבתי "הייתי משכיב אותן בכיף " -למרות שכן הייתי מת לזה :smile1:

בכל מקרה זה תוספת שלך

סך הכל נתתי ליופי מספר

לא מבין מה הפקינג דיל

מה זה משנה לכתוב משהו כמו -הן יפות כמו נסיכות

לבין הן 8-10 ביופי

כאילו מישהו לא היה רוצה לשכב עם נסיכות ?(סטריוטיפ ליופי ולא איזה נסיכה מכוערת )

בחור נורמלי גם בחורה שהוא מאוהב בה ורוצה להקים איתה משפחה הוא רוצה לשכב איתה -מה רע בזה ?

לא אמרתי זונות לא אמרתי מסריחות

ולא אמרתי סנוביות או כל דבר אחר רק בגלל שאני לא מעניין אותן בכלל

רק פאקינג אמרתי בחורות יפות בעברית המסריחה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בראד פיט היה מת לזיין בחורות מסויימות, זה לא אומר שהוא הולך ומדבר על זה ::)

אני לא יודע איך אתה מספיק להתאהב בבחורה אחרי כמה ימים, ולרצות כבר להקים איתה משפחה.

שמור דברים לעצמך, זה יישתלם לך בעתיד, רוב הבחורות לא ייתלהבו יותר מדי מ"את כל כך יפה אני רוצה להקים איתך משפחה" על הדייט הראשון, ויחשבו שאתה פסיכופט או סתם נזקק שמוכן לשקר תמורת סקס. אני מקבל את הדיעות שלך ושל כולם על בחורות מספרים וזיונים אבל זה לא פשר הדיון...במיוחד לא בפורום מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי שנשבר מחסום הפחד אתה יכול לנסוע למקומות יותר מענינים

כמו שאני נוסע בפסח לצפון הודו

יותר חושב על דרום אמריקה

סך הכל אסיה זה אסיה -נכון שיש שוני בין הארצות אבל לא מספיק גדול מבחינתי

ואני גם לא טיפוס שמחפש ישראלים בחול ככה שלא יודע מה אני יעשה בהודו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אין מקום בעולם בלי ישראלים. דודה שלי נוסעת כל הזמן לטייל בעולם - הייתה תקופה שהיא חיפשה מקומות בלי ישראלים

והיא לא מצאה. החל באיי הפסחא, ועד אי סוקוטרה. ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...