עלילות קרירין בתאילנד - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלילות קרירין בתאילנד

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראמן לפי נארוטו זה אחד הדברים!

חבל שלא ניסיתי..

מקווה שנהנית.. תאילנד מקום חביב מאוד..

מאוד נהנתי

ויש כמה סוגים של ראמן

דרך אגב יפנים אומרים נארוטו באופן שונה

יצא לי לדבר עם כמה יפנים שם

הדור החדש לא סגור כמו שחושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך חשוב לך להיות אזרח ?

לא מספיק להיות תושב ?

אז לא תצביע בבחירות-

גם ככה הכל מפוברק שם

אתה לא יכול לקנות דירה שם בלי אזרחות -זה לא כמו בארץ

כמובן יש קומבינות של לקנות דרך חברה -אבל זה פרוצדורה

זה לא שאתה מגיע עם מספיק כסף אז פותחים לך שטיח אדום

גם שאתה מתחתן עם תאילנדית אין לך אזרחות וכל חצי שנה אתה חייב לחצות גבול כדי לקבל וויזה חדשה

בקיצור אני צריך לחשוב על כל הנושא יותר ברצינות

יש דרך לגור שם כמה שנים עם לומדים תאילנדית ואז מקבלים וויזה ללימודים

אבל בלי לקנות דירה (או כמה לקבל שכירות ) זה לא משתלם לי

לא יודע אולי טיול הבא אני יעשה לדרום אמריקה ויברר שם את המצב

אני רוצה לילמוד ספרדית כי חצי עולם מדבר ספרדית ואולי שם יש ארץ עם "תנאי קבלה "נוחים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לילמוד ספרדית כי חצי עולם מדבר ספרדית

קודם תלמד אנגלית :lol:

אל תחשוב שהמצב שם יותר טוב, רמת הפשע והשחיתות שם ברמה בלתי נסבלת. אני לא מבין את המחשבה להגר מישראל

למדינות מתפתחות. עדיף להיות זנב לאריות מאשר ראש לשועלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהסרט התאילנדי שלך, יש לי כמה חברים שעברו לחיות בתאילנד, אתה לא מרוויח מספיק כדי לחיות כמו שצריך, הדבר היחידי שתוכל לעבוד בו זה בתיירות, כי אין לך מה לעשות שם חוץ מזה, הרוב המוחלט של מי שאני מכיר שם עובדים שם כי הם מאסו בחיים בארץ, ומה שהם עושים שם זה לדאוג לאותם ישראלים שנשבר להם הזין מהם.

כמו שאתה מתקיים פה, בדיוק ככה תתקיים שם, לא רמה מעל, תזכה לאותה רמת חיים.

קודם תלמד אנגלית, ואחר כך כבר תחליט איפה ומה אתה רוצה לעשות.

עם כל הכבוד, ובלי להעליב, אין לך מה לחפש בתאילנד, חוץ מליידיבויז למיניהם, וילדות בנות 12 שיכולות לצלוף בזבוב ממרחק 9 מטר עם כדור פינגפונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1immortal לא חשבתה שיש לי מספיק כסף לקנות שם שנים על שנים כבר היום ברמת חיים נורמלית ?

אני לא מדבר על לחיות כתיר כי שם למרות המחיר הנמוך זה עדין שורף כסף

אני מדבר על שכירות של 2500 באט לחודש (תחלק ב8.5 ) על ארוחות בשקלים בודדים וכו וכו

בארץ אין לי כסף לקנות חצי דירה אפילו בגלל המחירים

לחם פה עולה יותר מארוחה במסעדה מקומית שם (לא של תירים שם זה קצת יותר יקר )

הבעיה זה עניין הויזה -לא רוצה קומבינות ושטויות ולדעת שבחיים אני לא יקבל אזרחות שם

אני רוצה באמת להגר לארץ אחרת וצריך יציבות מסוימת בארץ אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היום יש לך דירות 4 חדרים בפחות מ-500 אלף ש"ח. אם מקומות כמו שדרות, אופקים, באר שבע נראים לך כמו מקומות בלי עבודה

אז תדע לך שנסיעה לת"א או י-ם לוקחת כ-שעה ואפילו פחות למקומות כמו אשדוד. אתה חושב שבצ'יאנג מאי לא יהיו לך נסיעות?

בסוף תהיה נהג טוק-טוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגיב כי לפני כמה זמן (למעלה מ3 חודשים ) נקלעתי להרצאה על מגדר. ההתקוממות שחשתי עדיין לא התפוגגה והתגובה שלכם פשוט הדליקה לי איזה סויטץ'.

אם אני סתם משליך- סליחה. :P

הן קרות אליך כי אתה (כן, דגש על האתה) מרשה לעצמך לזלזל בהן. אני מאמין שלא רק בתאילנד לא מצליח לך עם בחורות :)

קרירין, אם תתיחס לבחורות (בכלל, לא רק תיירות סלביות כחולות עיניים ומחומצנות שיער) כמו בני אדם ולא כמו מספרים תגלה שאפשר לשוחח איתן על הא ודא, בלי רק לחשוב על אלגוריתמים ושיטות של מאפ"י ( :pissed:) ולגלות שהן הרבה פחות קרות ממה שאתה חושב.

בחייכם, בחורות הן אולי בני אדם ואכן צריך לשוחח איתן, אבל כל הגישה הפמיניסטית הזו היא קצת מיתממת. אפשר להחפיץ יותר ואפשר פחות, אבל הנקודה הבסיסית היא זו שכולם מדרגים את מי שסובב סביבם. בין אם זה יותר בבוטות ובין אם זה ביתר עדנה. אפשר ללכת בגישה "שוביניסטית" של מספרים, ואפשר לעשות את זה בגישה נשית יותר סמויה, שבה בדרך פלא המדרגים הגבוההים מתנקזים עם המדרגים הגבוההים והנמוכים עם הנמוכים.

לטעמי דווקא הגישה הסמויה היא יותר צבועה ופוגעת, כאשר אתה מטיף למשהו אחד, אבל אצלך בבית הדברים מסתדרים מ"עצמם" בצורה אחרת.

שיטות מאפ"י מיועדות (ואין לי מושג אם זה באמת עוזר, אבל אנחנו מדברים על העיקרון) להקנות כלים לאנשים שלא יכולים לעשות את מה שכל השאר, גברים ונשים, באופן אינסטינקטיבי. הם פשוט מעלים את זה על הנייר. כן, זה באמת נשמע צורם אל מול הערכים המתייפיפים שעליהם גדלנו, אבל כמו בהלכות בית הכסא- כולם מולכים שם ואף אחד לא שח בשילטונו (קרדיט על התיאור לד"ר... משהו , פמיניסטית גלוחת ראש).

וכשכולם לפתע תוקפים, על דברים ששווי ערכם (או אותם דברים ממש) כל אחד באופן יומיומי... זה מרתיח ביותר.

ושוב אני מתנצל אם הדברים שלי לא קשורים למה שאמרתם...

נ.ב קרירין-

עוד לפני שנים התעניינתי בכלכלה עולמית והבדלי מחיה. אתה יודע מה גיליתי? שכל מחירי המחיה בכל העולם הם מחירים זהים. גלובליזציה. מה שכן יש לך זה מוצרים שונים, ועל כן ההבדל במחירים. על דבר שאתה מרוויח באספקט אחד- אתה תפסיד באספקט אחר והכל בסופו של דבר מתאזן. אם אתה מוכן להמיר מחירי דיור בחוסר בבריאות- בבקשה. (אלא אם כן במקום אחר יש לך הזדמנות להרוויח יותר כסף, זה כבר עניין אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם עושים סוג של דירוג והעדפה - אבל כאשר הגישה שלך היא כזאת מלכתחילה ואתה מרגיש כאילו אתה צובר נקודות כשאתה משכיב בחורות כמו במשחק מחשב (כי ככה זה למרבה הצער נראה), זה עצוב.

כאשר אתה ביודעין משתמש במניפולציות שמטרן לפגוע בדימוי העצמי של הצד הנגדי על מנת "להשכיב" אותו - זה גם עצוב.

יש הבדל בין המשפט "ראיתי בחורות יפות וחלקן אפילו יפות מאוד" לבין "ראיתי בחורות 8, 9 ואפילו 10". לפי דעתי השיטה הזאת ודומותיה אפילו עלולים לפגוע בסיכוי של מאן דהו למצוא את הבחורה שהוא נמשך אליה והיא מתאימה לו - משהו שלא תמיד ניתן לכימות ולא תמיד שיטות מאפ"י רלוונטיות לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...