אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא?

benor

Recommended Posts

- למה לצאת בסופי שבוע, הרבה יותר כיף לשחק במשחקי FPS \ הרבה יותר מועיל ללמוד דברים חדשים בזמן הזה \ יש אחלה תוכניות בשישי בערב, ובמילא כולם שיכורים ועושים דברים דפוקים :o

- למה צריך חברים? סתם לתחזק קשרים כל הזמן.. מיותר לגמריי.

- למה צריך לקנות בגדים נורמליים? גם טרנניג בן 7 שנים וחולצות שמקבלים בכנסים עושים את המטרה של בגדים, בכסף הזה אני ישדרג את האנדרואיד שלי בפעם השלישית השנה!!

- בשביל מה לי להסתפר? עד שהרסר לא יכריח אותי אני לא יסתפר!

- למה להתנהג עם טאקט לבחורות? מי הן בכלל? שיסתדרו עם הציניות הכובשת שלי או שלא ידברו איתי!

- למה לחיות כזוג? לא יותר פשוט וזול לשלם פעם בשבוע לזונה? ומזה נובע -

- למה לעשות ילדים עם האישה שאני אוהב? מה זה בכלל אישה שאני אוהב? אהבה זה בכלל לא בשבילי! זה לחלשים. אני רק רוצה להיות מול המחשב ולמות לבד

יש פה כמה מהפילוסופיות שלי ... :lol: . תודה חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

benor,קודם כל גישתך תקינה לגמרי. זכותך לא להביא ילדים לעולם משלל סיבות. הרי להרבה אנשים שהם הורים גרועים צריך לאסור על כך ואי אפשר לצערנו. אין ספק שבטווח הקצר יש הרבה יתרונות באי גידול ילדים, יש יותר הכנסה פנוייה, אפשר לצאת לבלות ולהחיות את הזוגיות ויש יותר זמן לעצמנו. אבל אליה וקוץ בה...

קודם כל אני אמנע מהתגובה החברתית והמשפחתית,שתהיה כמובן שלילית, אמנע גם מההצדקה האבולוציונית כי אכן זה תפקידנו להביא ילדים לעולם פן תיכחד הציבילזציה (או העם היהודי לחלופין). אבל ברשותך אמנע מצידוקים אלו.

בתור אדם צעיר ללא ילדים אני יודע שלא מלקקים דבש בגידול ילדים, הם לעיתים מאכזבים, הם דורשים השקעה וכסף, ולא תמיד גומלים בחזרה.

יש שתי שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך במידה ותחליט שלא להביא ילדים לעולם לאחר שהתעלמת מהנ"ל

1)מה אתה משאיר אחרייך - אנחנו אולי עובדים כל חיינו אבל לרובנו אין תוצר שיזכור אותו במהלך העתיד הקרוב או הרחוק. גידול ילד נותן לך את האפשרות להשאיר אחריך חותם בעולם, אדם שיזכור אותך ויכבד את זכרך, ושבאמת יושפע מהתנהגותך. הרבה אנשים מבוגרים שדיברתי איתם ,שעליהם נמנו פרופסורים בעלי שם ובכירים בחברות אמרו לי בצדק שכשאתה זקן וכל הסטטוסים וההישגים כבר לא רלוונטיים, מה שנשאר זה הילדים, הנכדים שהם מקור הנחת,מה שמוביל אותי לטענה הבאה.

2)כמו שנאמר כאן, ראיתי בבתי חולים ובבתי אבות שבהם התנדבתי או ביקרתי מה היחס לזקנים עריריים-מתעלמים מהם והם בודדים וגלמודים. אם אתה בונה על ביטוח לאומי שיציל אותך בעת צרה, חשוב שוב אם אתה מוכן להסתמך על קרן פנסיה שאולי לא תשרוד עקב השקעות כושלות, וביטוח לאומי שאולי ישתנה בעקבות שינוי דמוגרפי ומדיני. הערובה לכך שבשעת צרה מישהו יהיה שם כדי לתמוך בך (ואם אתה חושב שחברים יבואו, אז תדע שהם לא) היא רק בגלל הילדים.

אז אולי אתה צעיר וזה ממש לא בראש מעייניך,וזה בסדר, אבל חשוב על הדברים הללו לפני שתגבש החלטה אבסולוטית. מנסיוני הדל אני רואה מה קורה לאנשים ללא ילדים, ולצערי זה לא גזר הדין שאני מאחל לא לשונאיי ולבטח לא לאוהבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאלו שחושבים שיש להביא ילדים לעולם. אולי לא 7 ילדים אבל 1-3 זה נשמע אחלה.

עלינו ליצור המשכיות למין שלנו.

אני בדעה שכל אדם שנולד יש לו ייעוד. תקראו לזה מיסטי חרטא או כל דבר אחר.

יש שתורם יותר ויש שתורם פחות. מין אפקט הפרפר כזה, שכל דבר תלוי בשני. (טוב זו אולי לא דוגמא טובה אבל אתם מבינים למה אני מתכוון)

העניין הוא שאנו לא יודעים מיהו הגאון הבא.

לגבי אלו שלא רוצים להביא ילדים לעולם, זו זכותם המלאה ואני מברך על כך. כן ירבו.

לדעתי הם הדילול הטבעי של המין שלנו. הטבע דואג לעצמו.

תמיד יהיה מי שלא ירצה להביא ילדים לעולם וזה אפילו לא חבל.

תעשו מה שאתם מרגישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכחת שהרצון להביא ילדים לעולם נובע מאגואיזם ואינטרסים. מה תעשה אם ילדיך ירצו לחיות בחו"ל? איך זה מסתדר עם התוכניות שלך? ואם ילדים לא ירצו לטפל בך? ואם ילדים יגדלו להיות נרקומנים/עבריינים/זונות/סתם לא יוצלחים שיגרמו לך רק לאכזבה ולא תוכל לישון בלילה עד מותך? אנשים רואים בילדים אידיאל, יצור מושלם, תעודת אחריות לזקנה וזה ממש לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם ואם ואם. ואם מחר נמות?

כן אני חושב שזה ברור שמדובר באגואיזם ואינטרסים, למה יש עוד סיבה אחרת?

וגידול ילדים הוא לא מדוייק. אתה עושה מה שאתה יכול. אתה מכוון לשם. אתה נותן את החינוך הטוב ביותר שאתה יכול.

יותר מזה אתה לא יכול לעשות.

רוב הסיכויים שהם לא יטפלו בי כשאהיה זקן...נו? אז זו סיבה לא להביא ילדים?

אני לא מביא ילדים בשביל שיטפלו בי. לזה יש פיליפינית.

ואין דבר כזה יצור מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה משאיר אחרייך - אנחנו אולי עובדים כל חיינו אבל לרובנו אין תוצר שיזכור אותו במהלך העתיד הקרוב או הרחוק. גידול ילד נותן לך את האפשרות להשאיר אחריך חותם בעולם, אדם שיזכור אותך ויכבד את זכרך, ושבאמת יושפע מהתנהגותך.

מתי שאסיים את תפקידי בעולם - כנראה שלא יעניין אותי יותר שום דבר.

לא קיים אצלי הצורך שיזכרו אותי לאחר מותי.

אז אולי אתה צעיר וזה ממש לא בראש מעייניך,וזה בסדר, אבל חשוב על הדברים הללו לפני שתגבש החלטה אבסולוטית. מנסיוני הדל אני רואה מה קורה לאנשים ללא ילדים, ולצערי זה לא גזר הדין שאני מאחל לא לשונאיי ולבטח לא לאוהבי.

עוד לא החלטתי שום דבר, ועדיין אין לי החלטה מגובשת בנושא הזה. כמו שאמרתי, אני לא יודע מה יהיה בעוד 5 - 10 שנים. אנשים נוטים לשנות את ההחלטות שלהם כל מהלך חייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שכל הנשים רוצות וכמהות לילדים?

אולי ניתן לספור אותן על יד אחת, אבל זה לא אומר שהן לא קיימות. :hat:

אני לא מנסה לשכנע אף אחד - שכל אחד יעשה מה שמתאים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שכל הנשים רוצות וכמהות לילדים?

אולי ניתן לספור אותן על יד אחת, אבל זה לא אומר שהן לא קיימות. :hat:

אני לא מנסה לשכנע אף אחד - שכל אחד יעשה מה שמתאים לו.

אם תמשיך "לחפש" מישהי שמתאימה לכל הדעות הטיפשיות האלה, במקום לנסות לקבל את הדיעה המקובלת שהיא לא כזאת נוראה, בסוף או שתגלה שבחורה כזאת לא קיימת ותאשר לבד, או שתגלה שבחורה כזאת לא קיימת ותמצא סתם את הראשונה שתגיע.

שעוד אין נסיון בזוגיות או כל דבר שמתקרב נראה לי ממש ממש טיפשי להחליט על הדיעה שלך בקשר למשהו שהוא בLEVEL הרבה יותר גבוהה של זוגיות כמו ילדים. זה כמו שתחליט מה יותר טוב למבורגיני או פרארי כשאתה עוד לומד לנהוג על הסקודה דיזל של המורה נהיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגידול ילדים הוא לא מדוייק. אתה עושה מה שאתה יכול. אתה מכוון לשם. אתה נותן את החינוך הטוב ביותר שאתה יכול.

וכדוגמא אביא את אימי, שמטפסת על הקירות שאתמסד, אחזור בתשובה ואשריץ לכל הפחות 15 אלפות.

מה לעשות, לא הולך לקרות. אלפא אחד בעולם to rule you ALL!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...