אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא?

benor

Recommended Posts

איזה מצחיקים אתם, רואים שרובכם ילדים כאן. שתגדלו יעבור לכם האנטי. לא נורא. כולנו היינו "בסרט" הזה.

זה מה שההורים שלי אמרו לפני 13 שנה "זה יעבור"... לצערם זה לא עזר להם..

לומרות שזה נשמע לך כמו ריטונים או אולי מרדנות ואימפולסיביות של אדם צעיר שלא חכך בדעתו... אני בספק רב שהזמן יגבש לי דעה אחרת.

just not the family type. never needed it don't want it. accept it. it's not that "wired" as you might think

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יודע, גם גיי זה באופנה.

לא.. גיי זו נטייה מינית שהייתה קיימת משחר ההיסטוריה.

אולי אתה לא יודע את זה, אבל ביוון העתיקה הומוסקסואליות הייתה יותר מנפוצה: גברים במעמד עמיד היו לוקחים לעצמם נער צעיר וחונכים אותו מינית ורומנטית. מי שלא היה לוקח חלק בהליך הזה, היה נחשב למוזר.

הדעה הרווחת היא שאנשים נולדים עם נטייה מינית מסויימת, ולכן זו לא יכולה להיות אופנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה 180 מעלות הפוך ממיינסטריים ו"אופנתי" כדבריו.

רובם המוחלט של אנשים חושבים על חתונה וילדים בשלב כלשהו בחייהם. why? i'm clueless.

אולי זה הציווי החברתי, מה שההורים רוצים לוחצים, קונפורמה לנורמה. :nixweiss:

יש כאלה שחושבים שזה בגנים שלהם.. ויש כמובן את קבוצת ה-delusinal שחושבים שיד האלוהים עצמה מכוונת את דרכם!31gzt.gif

^ הבחור הזה יודע על מה אני מדבר all too well.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאנטי לגידול ילדים לפי דעתי ילדותי ברמות...

אני בטוח שאותם אנשים אומרים גם חלק מהמשפטים הבאים:

- למה לצאת בסופי שבוע, הרבה יותר כיף לשחק במשחקי FPS \ הרבה יותר מועיל ללמוד דברים חדשים בזמן הזה \ יש אחלה תוכניות בשישי בערב, ובמילא כולם שיכורים ועושים דברים דפוקים :o

- למה צריך חברים? סתם לתחזק קשרים כל הזמן.. מיותר לגמריי.

- למה צריך לקנות בגדים נורמליים? גם טרנניג בן 7 שנים וחולצות שמקבלים בכנסים עושים את המטרה של בגדים, בכסף הזה אני ישדרג את האנדרואיד שלי בפעם השלישית השנה!!

- בשביל מה לי להסתפר? עד שהרסר לא יכריח אותי אני לא יסתפר!

- למה להתנהג עם טאקט לבחורות? מי הן בכלל? שיסתדרו עם הציניות הכובשת שלי או שלא ידברו איתי!

- למה לחיות כזוג? לא יותר פשוט וזול לשלם פעם בשבוע לזונה? ומזה נובע -

- למה לעשות ילדים עם האישה שאני אוהב? מה זה בכלל אישה שאני אוהב? אהבה זה בכלל לא בשבילי! זה לחלשים. אני רק רוצה להיות מול המחשב ולמות לבד

מה שמעודד הוא שהאנשים שאומרים את זה הם אנשים חכמים דווקא (בגלל זה הם לא מוכנים לקבל דברים סתם כי כולם עושים אותם) אבל בסוף הם יבינו את הטעות כנראה. (כמה אנשים אתם מכירים שבאמת חושבים דברים כאלה מעבר לגיל 25 ~ ?..)

גם אני הייתי אומר חלק מהמשפטים פה, השאר חברים מסויימים שלי אומרים ( ::) ) אבל ידידה שינתה לי קצת את המחשבות הדפוקות שהיו לי ועכשיו אני הרבה יותר יודע מה אני רוצה מעצמי ומהחיים שלי... וגם מבין שלא תמיד אני צודק, אם כווווולם עושים משהו, כנראה שיש בזה יתרון כלשהו, אז במחשבים טלפונים ומכוניות אני ירשה לעצמי לפעול לפי הדעות שלי, בדברים אחרים אני יעדיף לשמוע בקול מי שיש לו נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדותי? לא בהכרח. אני חושב שאתה מאוד הגזמת בתיאורים שלך.

הומואים ולסביות - ילדותי לא?

בישראל - גבר או אישה שלא רוצים ילדים כנראה שהם לא מפותחים שכלית, ילדותיים ומשהו דפוק אצלם מהיסוד.

באירופה - אין עם זה שום בעיה.

אני רואה שהדיון התחיל להתפתח מחדש.

מידע נוסף למי שזה מעניין אותו:

ראיון עם אורנה דונת, מחברת הספר "ממני והלאה"

http://boker.nana10.co.il/Article/?ArticleID=814579

קטע נוסף בנושא

http://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/howtobehappy-s1/VOD-c2e1a02a16d7221004.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאור, והספר הזה של האורנה הזאת לא נראה לך קצת קצתתתתת כמו משהו שcrazy cat lady היתה אומרת? כאילו זה סתם קטע הזוי כמו להיות שמאלני קיצוני או טבעוני או תל אביבי בכללי, זה לא משהו שבאמת מתאים לכל אחד. לכל דבר דבילי שנחשוב אפשר למצוא מישהו שלקח את זה לקיצון - השאלה היא אם הוא באמת צודק. אם כמעט כולם מאושרים ממערכות יחסים ומשפחה, וגם כשלא (מתגרשים), זה לא משהו שהם היו רוצים להעלים מהזכרון, זה חוויה שכל אחד צריך לעבור כי אם לא - הוא יצטער על זה מאוד וירגיש חסך כשזה כבר יהיה מאוחר מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל, אנשים שהם כיום בני 50+ חיו בזמן שונה בצעירותם.

אנשים מבוגרים היום ללא ילדים זה לרוב אנשים שלא הצליחו בצורה כזאת או אחרת בעבר.

היום, קח לדוגמא את גרמניה, גברים רוצים לפתח קריירה ונשים רוצות לפתח קריירה.

אחת המדינות המתקדמות בעולם. קצב הילודה שלילי, למה? כי לאנשים יש דברים יותר טובים לעשות,

משהו שנקרא הגשמה עצמית. לא תמיד אפשרית עם ילדים.

יש אנשים, שבשבילם הגשמה עצמית זה להוליד ילדים, אך לא כולם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הגשמה עצמית בזה?

כאילו פה זה כבר קטע של דעה, אבל בכל זאת גם דעה זה משהו שאפשר לשנות

אתה רואה כהגשמה עצמית להתפתח בסולם המשרות והתפקידים ולעבוד כל הזמן ולהרוויח מלא מלא כסף?

כאילו באמת?.... זה עבודה, WHO CARES? לא שלא אכפת לי, אבל עבודה זה הדרך, לא המטרה, והיא לא צריכה לבוא על חשבון החיים שלך!

לפי דעתי הגשמה עצמית היא חיים טובים ונוחים, שבהם יש לך אהבה, בת זוג, חברים, חיי חברה, ועבודה שמספיקה כדי שתקנה לעצמך בית איכותי , מכוניות חדשות, וכל מה שאתה, האישה והילדים יבקשו, בלי להסחף יותר מדיי... ולזה אפשר בקלות להגיע מעבודה שלא לוקחת לך את כל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוויה שכל אחד צריך לעבור כי אם לא - הוא יצטער על זה מאוד וירגיש חסך כשזה כבר יהיה מאוחר מדיי.

בנושא הזה לדעתי, כל אחד צריך לעשות מה שטוב לו, ומה שנראה לו לנכון.

אם מישהו משתוקק לילדים, מרגיש שהוא מוכן לזה ורוצה בזה - אז אין עם זה שום בעיה, להיפך כנראה שזה יהיה הדבר הנכון ביותר עבורו.

אם מישהו לא מעוניין - זה כבר הרבה יותר מורכב מזה. על ילדים אי אפשר להתחרט, זה לא מוצר שאתה קונה בשוק.

כמובן שדעות של אנשים יכולות להשתנות לאורך כל החיים אבל בכל זאת אני חושב שעדיף לגדל ולעשות ילדים מתוך רצון כנה ואמיתי, ולא מתוך לחץ של המשפחה/חברה/אישה וכו' וכו' גם לטובתו של הילד זה יהיה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה אולי נראה לך רחוק ולא מתאים לך,

עוד מעט תכיר מישהי ואתה תרצה דווקא אותה...

אחרכך אתה גם אולי תצא איתה,

אולייי זה גם ילך בינכם ותהיו ביחד תקופה ארוכה

אחרכך תסיים ויהיה לך כסף ועבודה...

ואז זה כבר לא יראה לך ככה.

(כבר הרבה לפני זה לא יראה לך ככה, בשלב הראשון או השני ברשימה הזאת, מקסימום בשלישי אם אתה ממש מיוחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה כשתצטרך איזה קרצייה שיבקר אותך מדי פעם, ידאג לך לניקיון הבית ויעשה לך קניות. במקרה הטוב.

אנשים חיים בסרט שילדיהם יאכילו אותם בכפית ויחליפו להם חיתולים. תשכח מזה. מי אמר שילדים יטפלו בכך? מי אמר שהם ירצו בזה או בכלל יהיו מסוגלים? ואם הילדים ירצו לחיות באוסטרליה תגיד להם לא! תישארו! עשיתי אתכם כדי שתטפלו בי! בקיצור תתחיל לחסוך לפיליפינית כי היא זאת שתטפל בך או תקווה שבגיל השלישי תתפקד כמו שמעון פרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה אולי נראה לך רחוק ולא מתאים לך,

עוד מעט תכיר מישהי ואתה תרצה דווקא אותה...

(כבר הרבה לפני זה לא יראה לך ככה, בשלב הראשון או השני ברשימה הזאת, מקסימום בשלישי אם אתה ממש מיוחד)

אני דברתי על הנושא הזה בכלליות - בשלב הזה של החיים, כמובן שאני לא מעוניין מסיבות ברורות. אני גם נוטה להאמין שרוב משתתפי הפורום בטווח הגילאים של 20 - 25 ואולי אפילו 25 - 30 לא מעוניינים. לפחות לא כרגע.

אלוהים יודע מה יהיה בעוד 10 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...