אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא?

benor

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קשה לי לתת דעה כרגע כי אני לא במצב ואני גם לא רוצה להיות במצב הזה בזמן הקרוב.

אבל הנטייה הכלכלית שלי בנושא היא כן להביא ילדים.

אני לא חושב שזה גורם לפיצוץ אוכלסין כפי שמתארים, אני חושב שזה הגזמה.

ואני לא רואה את הילדים שלי כ"תיקון" שלי, אני חושב שזה ראייה שגויה לחושב ולצפות לדבר כזה.

אם אני מביא ילדים זה נטו בגלל שאני רוצה מורשת, שיהיה לי משפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

אני יודע שהדיון הזה לא פעיל במשך שנה, אבל אני ובנאור דנו בנושא קשור בדיון אחר והוא הפנה אותי לפה. יש לי הרבה מה לומר ואני גם חושב שיש סיכוי שמישהו שחשב משהו אחד יכול לשנות את דעתו, אבל אני יכול לתת לכם תגובה במשפט אחד. מי שחושב שלא צריך להביא ילדים לעולם יגרום לכך שמורשתו של היטלר תנצח. אני באמת מקווה שזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהדיון הזה לא פעיל במשך שנה, אבל אני ובנאור דנו בנושא קשור בדיון אחר והוא הפנה אותי לפה. יש לי הרבה מה לומר ואני גם חושב שיש סיכוי שמישהו שחשב משהו אחד יכול לשנות את דעתו, אבל אני יכול לתת לכם תגובה במשפט אחד. מי שחושב שלא צריך להביא ילדים לעולם יגרום לכך שמורשתו של היטלר תנצח. אני באמת מקווה שזה לא יקרה.

מה הקשר להיטלר? דיי, היה בנאדם משוגע עשה את מה שעה.

אבל מה זה קשור לזה שאני לא רוצה להביא ילדים לעולם? בגלל שאני יהודי? ואם הייתי "הארי" (לדברי הנאצים) אז זה בסדר לא להביא ילדים לעולם?

ד"א דיון מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה כשתצטרך איזה קרצייה שיבקר אותך מדי פעם, ידאג לך לניקיון הבית ויעשה לך קניות. במקרה הטוב.

האמת שאני מבין לגמרי את האנשים שלא רוצים ילדים..הם פשוט לא מבינים איזה כיף זה, ונכון גם כמה ועד כמה הם לא מתארים שזה קשה.

אבל זה ממש קלישאה טחונה "לא תדע עד שיהיה לך" והיא ממש ממש כמה שהיא טחונה היא נכונה-חוויתי על בשרי ואני עדיין לא מאמין שזה אמיתי.

קרציות..חח זה באמת מצחיק להגיד על ניסים כאלה קרציות. ;D

אגב, קרציות-מי שמחפש חיים קלים זה לא קשה למצוא..השאלה כמה כיפים ומעניינים הם(ומאתגרים אותך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה כשתצטרך איזה קרצייה שיבקר אותך מדי פעם, ידאג לך לניקיון הבית ויעשה לך קניות. במקרה הטוב.

יש הרבה כאלו שגם יעשו את זה תמורת כסף - רק שאותם אני לא אצטרך לקלח ולספוג את תהליך ההתבגרות האדיוטי:

http://www.nursing.org.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מטריד אותי.

זה צידוק מאוד פתטי ואגוצנטרי להבאת ילדים לעולם.

אם אני יגיע בגיל מתקדם למצב תלותי ואומלל מידיי i'll just off myself. חייתי מספיק.

האמת שאני מבין לגמרי את האנשים שלא רוצים ילדים..הם פשוט לא מבינים איזה כיף זה, ונכון גם כמה ועד כמה הם לא מתארים שזה קשה.

אבל זה ממש קלישאה טחונה "לא תדע עד שיהיה לך" והיא ממש ממש כמה שהיא טחונה היא נכונה-חוויתי על בשרי ואני עדיין לא מאמין שזה אמיתי.

דעתך לא מודל האוביקטיביות לא היית אומר? זה לא שיש לך עכשיו בדיוק דרך קלה להיפטר מהם גם אם תרצה. כבר מזזמממן החמצת את הרכבת הזאת. you're stuck dude.... ועכשיו אתה מנסה לתקוע אותנו בבוץ איתך. סבל קולקטיבי נחמת הנדכא, דאט סורט אוף פינג.

תשאל את עצמך, נניח והיית באמת סובל ורוצה חיים אחרים, האם היית אומר לנו זאת ומגדיר את חייך כאכזבה/כשלון? או בוחר להדביק חיוך גדול מאוזן לאוזן על הפנים ולהכריז חגיגית שאין מאושר ממך. מרבית האנשים יבחרו בהבעת הפנים הזאת :smile1: .

ילדים הם לא bundle of joy הם bundle of neediness והזהות העצמית שלי לא סובבת סביבם וסביב צרכיהם ואני לא מגדיר את עצמי דרכם. אותו הדבר לגבי מוסד הנישואים. אובסוליט.

אני גם לא מבין למה אנשים מחפשים המשכיות... YOU'RE F**KING DEAD GET OVER IT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי דבר יותר דבילי מזה, באמת. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מטריד אותי.

זה צידוק מאוד פתטי ואגוצנטרי להבאת ילדים לעולם.

אם אני יגיע בגיל מתקדם למצב תלותי ואומלל מידיי i'll just off myself. חייתי מספיק.

דעתך לא מודל האוביקטיביות לא היית אומר? זה לא שיש לך עכשיו בדיוק דרך קלה להיפטר מהם גם אם תרצה. כבר מזזמממן החמצת את הרכבת הזאת. you're stuck dude.... ועכשיו אתה מנסה לתקוע אותנו בבוץ איתך. סבל קולקטיבי נחמת הנדכא, דאט סורט אוף פינג.

תשאל את עצמך, נניח והיית באמת סובל ורוצה חיים אחרים, האם היית אומר לנו זאת ומגדיר את חייך כאכזבה/כשלון? או בוחר להדביק חיוך גדול מאוזן לאוזן על הפנים ולהכריז חגיגית שאין מאושר ממך. מרבית האנשים יבחרו בהבעת הפנים הזאת :smile1: .

ילדים הם לא bundle of joy הם bundle of neediness והזהות העצמית שלי לא סובבת סביבם וסביב צרכיהם. אותו הדבר לגבי מוסד הנישואים. אובסוליט.

איזה מצחיקים אתם, רואים שרובכם ילדים כאן. שתגדלו יעבור לכם האנטי. לא נורא. כולנו היינו "בסרט" הזה.

אופנה...חחח, כן זה לא באופנה, זה אובסיליט. אתה יודע, גם גיי זה באופנה.

אין מה לדבר איתכם עד שלא נדע את הגיל האמיתי שלכם בכלל, זה מיותר כל הדיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...