הסרת משקפיים בלייזר, מידע כללי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרת משקפיים בלייזר, מידע כללי

BigTools

Recommended Posts

אהלן חבר,

קודם כל, אולי תוכל להשתמש במידע שבשרשור הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=468584.msg4004726#msg4004726

כפי שהגבתי שם, עשיתי את הניתוח באסותא אופטיק בשיטת ASA. די כאב. היום, כמה חודשים אחרי הניתוח אני עדיין משתמש בטיפות לסיכוך העין מדי פעם (הבנתי זה אינדיווידואלי. חלק משתמשים יותר וחלק פחות. תהיה מוכן לזה). למיטב ידיעתי אם המספר שלך נמוך אז אתה יכול לעשות בשיטה אחרת, שבה זמן ההחלמה נמוך יותר, אבל ה trade of הוא שהיא כוללת חיתוך.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה אני עומד מבחינה יחסית, יש לי עין אחת בעייתי יותר (מינוס 5)

ועין אחת בעייתי פחות (מינוס 2) ..קראתי קצת על השיטות,

מחברים וקרובים שעברו את הניתוח, כולם ממליצים פה-אחד דווקא על השיטה שכוללת חיתוך. (והחלמה מהירה במיוחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי אצל פרופסור פרוכט בהדסה אופטימל. שיטת LASIK. למחורת היום נהגתי חזרה מירושלים לבית שאן ללא שום כאב או תחושת אי נעימות, ולמעשה זה ככה עד עכשיו.

החלמה של כמה שעות ואחרי זה שבוע-שבועיים שמים קצת טיפות כמה פעמים ביום וזהו.

עלה לי 11200 עם הנחה של חיילים. פה ושם נסיעות הלוך חזור והוצאות על אוכל וזה מוסיף עוד כמה ג'ובות לעסק.

היה לי מספר -3 בעין ימין ו -2 וחצי בשמאל.

כמעט ואין קשר למספר בעיניים לשיטה שתעשה. זה קשור לעובי הקרנית שלך. אם יש לך קרנית עבה מספיק בשביל LASIK, אז פאקינג תעשה LASIK. אם היא דקה מדי ואתה חייב לעשות PRK, משתתף בצערך. יותר כאב, החלמה של כמה שבועות עד חודשיים, והרבה טיפות עם אנטיביוטיקה.

וממליץ לך בחום רב לעשות אצל פרופ' פרוכט. בעיניים אין פשרות. אפילו שזה לא הכי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחברים וקרובים שעברו את הניתוח, כולם ממליצים פה-אחד דווקא על השיטה שכוללת חיתוך. (והחלמה מהירה במיוחד)

גם אני, בדיעבד, הייתי עושה בשיטה הזאת. זמן ההחלמה הוא פקטור חשוב, ולרופאים יש הרבה נסיון איתה, כך שלא נראה לי שאתה צריך להיות מודאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית גם עשיתי אצל פרופסור פרוכט במסלול חיילים

רופא מצויין ומרפאה אדירה, מאוד נהנתי לבוא לשם

אני עשיתי PRK מחוסר ברירה, וההחלמה מאוד תלוייה בבנאדם

רק בשבוע הראשון יחסית סבלתי מאור אבל אחרי זה זה היה די בסדר

מה שיותר מעצבן שלוקח לראייה יותר זמן להתפקס (משהו כמו חודשיים שלוש) ככה שיש אנשים שיכולים להיות לחוצים מזה

אבל אחרי זה אתה כבר רואה מצויין ולא משנה איזה מהניתוחים אתה יכול לעשות זה אחד הדברים הכי מומלצים

אני ממש שנאתי את המשקפיים שלי

בנוסף גם שתי האחיות שלי עשו והם ממליצות על זה (אני לא זוכר איפה) אני עשיתי לפני איזה 4 שנים אחיות שלי לפני 7 ו8 וכולנו רואים מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף גם שתי האחיות שלי עשו והם ממליצות על זה (אני לא זוכר איפה) אני עשיתי לפני איזה 4 שנים אחיות שלי לפני 7 ו8 וכולנו רואים מצויין

מסקרן אותי לדעת, מה זה מצוין בשבילך.

אתה יכול לראות מודל ממרחק של 60 50 מטר?

שלט רחוב?

זה מצוין, כל דבר אחר, ובכן, לא מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, קשה לי בדיוק לענות לשאלות שאתה שואל

אבל בבדיקות ראיה הראיה שלי היא מעל 6:6

אני רואה מניסיון בכיתות באוניברסיטה ובאולמות הפרש גדול בין יכולת הראיה שלי לבין אחרים, בעוד הרבה מהחברים שלי מתקשים לשבת בשורות הרחוקות לי אין שום בעיה לשבת בסוף האולם ולראות מה הוא רושם על הלוח

אז ההתרשמות שלי מאיכות הראיה שלי היא יותר השוואתית, אחרי הניתוח הרבה מצבים שחברים לא מצליחים לראות או לקרוא משהו רחוק אני כן מצליח

אז אם אתה רוצה לקרוא לזה לא מצויין כי לא בדקתי את זה עם מטר על שלטים אז תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום הנאה בזה ידידי, רק רציתי לוודא מה ההגדרה שלך למצוין.

יש לי חבר עם ראיה של נץ, באמת הראיה שלו מדהימה.(כמו שאמרתי, הוא קורא מודל רכב חלק ממרחק של לפחות 60 עד 70 מטר.)

אני עם , ועדיין הוא רואה יותר טוב ממני ב20 30 אחוז.

מה גם אני מעונין לדעת אם האיכות ראיה שלך נשמרת, זאת אומרת, ניתוח וזהו, הראיה באותה איכות תמיד, או שזה כמו עם , שהמספר עולה עם השנים.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...