צריבת DVD-R/+R על גבי כונן CDRW רגיל ? - הייתכן הדבר? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבת DVD-R/+R על גבי כונן CDRW רגיל ? - הייתכן הדבר?

mekadur

Recommended Posts

ITAMARZ-

אתה לא צודק ואני מסביר למה הצורב קומבו מכיל כבר בתוכו את כל הרכיבים הדררושים לשם צריבת דיוידי רק מה מנהל ההתקן שזו הקושחה לא מאפשרת לו את זה למשל מקרה דומה יש יש בקוראי דיוידי שיש גירסאות של ה 1612 שלא קוראים מדיות של דיוידי פורמט פלוס ולמה זה מפני שטושיבה חסמו את האפשרות הזו בקושחה יש אנשים באינטנטר שלקחו את הקושחה הזו הכניסו בה את השינויים הדרושים והדיוידי התחיל לקרוא מדיות בפורמט פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב , שים לב להבדל בין שינויי תוכנה לבין שינויי קושחה , שינויי תוכנה ניתן בד"כ לבצע באמצעות תוכנת שידרוג מסוג מסויים ( כמו תוכנת עידכון לביוס ) , תיקוני קושחה חייבים לפתוח את הכונן , להוציא ג'וק מסויים ולהחליפו באחר , דבר זה לא ניתן בד"כ לעשות בבית , ואפילו אם כן זקוקים לג'וק חדש ( שמחירם בד"כ הוא מאות שקלים כדוגמת ג'וק השידרוג לPLAYSTATION2 ) , כך שקשה לי להאמין שכל אחד שקונה את המכשיר המדובר יכול בקלילות לצרוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבב שמכיל את הקושחה שזה ה FIRMWARE זהו שבב FLASHROM זה זה שניתן לצריבה הרבה פעמים הכונן כגון הביוס שלך בלוח אם, הצורב או כל כונן אחר מסוגל לתכנת (לצרוב) מחדש את השבב הזה בין אם מדובר בלוח שיש בו ביוס או סתם בכונן דיוידי/צורב שיש בו FLASHROM שמכיל את הקושחה.

ולא צריכים לקנות שבבים חדשים ולהחליף את הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב פעם , לתכנת מחדש לא מספיק בשביל להעביר צורב רגיל ( גם משולב ) לצורב , יש צורך בקצת יותר , הקצת יותר מתבטא בתוכנה חדשה ובג'וק חדש.

עכשיו אנחנו קצת טוחנים מים , אני טוען 1 ואתה עונה 2 , אז בבקשה תמצא את הדרך להעביר CDR ל DVDR ותהיה מליונר !!!

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FIRMWARE ניתן להחלפה בלי שום שינויים פיזיים לצורב.

עובדה שיש צורבים של לייטאון למשל שסדרות שלמות שלהם בנויות באופן זהה מבחינה אלקטרונית ופיזית ורק הקושחה מבדילה בין המהירויות - בצורבים האלו אם אתה מחליף את הקושחה של מודל X32 בזו של מודל X48 אתה מקבל צורב X48 שפועל באופן מושלם.

לדעתי אתה מפחית מערכה של הקושחה, החומרה תפקידה רק להביא את הראש למקום הנכון ולסובב את הדיסק, הקושחה היא זו ששולטת במיקום הראש ומה הוא יעשה כשהוא יגיע למקום הרצויי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבב שמכיל את הקושחה שזה ה FIRMWARE זהו שבב FLASHROM זה זה זיכרון שניתן לצריבה הרבה פעמים הכונן כגון הביוס שלך בלוח אם, הצורב או כל כונן אחר מסוגל לתכנת (לצרוב) מחדש את השבב הזה בין אם מדובר בלוח שיש בו ביוס או סתם בכונן דיוידי/צורב שיש בו שבב FLASHROM שמכיל את הקושחה.

ולא צריכים לקנות שבבים חדשים ולהחליף את הישן.

It's actually EEPROM (Electronicly Erasable Programable Read Only Memory), not flash.

anyway, I've heard about 2 years ago from a friend, who read on the web that someone tried writing a with a normal CDRW (not combo) and he succeeded. so who know?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי דווקא זה נשמע הגיוני מאוד.

אבל שוב כמו שאמירם אמר, זה קשה מאוד לשנות הקשוחה של קומבו שיצרוב , אז אני לא חושב שיש אנשים בעולם שהחליטו לרצוח כמה וכמה כונני קומבו עד שהם יצליחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...