בעייה מוזרה בstreaming+router - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה מוזרה בstreaming+router

moshon

Recommended Posts

אחת התקלות/בעיות הכי מוזרות שנתלתי בהן

יש לי אתר שאני רואה ממנו בstreaming מזמן לא נכנסתי אליו, אתמול זוהי הפעם הראשונה שנכנסתי אליו מאז שהתקנתי WIN7 ומאז שרכשתי את הראוטר של DLINK DIR615- יש לציין גם DD-WRT עליו, אני מחובר בחיבור ללא חייגן 12 מגה של הוט

הבעייה היא כזאת פעם( לפני WIN7 ולפני הראוטר) שצפיתי בstreaming דרך פיירפוקס (האמת שלא חשוב דרך איזה דפדפן) ראיתי את ההזרמה של הוידאו באופן חלק על קצב של 3000 Kbps (לפי לשונית סטטיסטיקה בפלאגין של מדיה פלייר)

היום אני מקבל קצב של בין 80-300 שזה ממש כלום אם נמיר את זה לביטים... מיותר לצייו שאי אפשר לצפות ככה.

בהורדה של קבצים אני מצליח דרך הראוטר להשיג את המהירות של החיבור

קומבינציות שיש בהם בעייה:

1- win7, חיבור עם הראוטר

2- win7, חיבור ישיר למודם, בלי פיירוול בכלל +אחרי התקנה מחדש של הפלאגין

3-winxp, חיבור דרך הראוטר

4-winxp חיבור קווי דרך הראוטר- לא חשוב כמה הגדרות שיניתי בראוטר-dmz, משחק עם הפיירוול שלו ואפילו qos

ניסיתי לראות גם בRTSP גם בHTTP (בהגדרותךו של הפלאגין) לא חשוב מה אני עושה לא מצליח.

הדבר היחיד שעובד:

חיבור ישיר למודם של winxp

איכשהו יוצא שכל מחשב שמחובר דרך הראוטר לא חשוב באיזה לא מציג בצורה טובה

ואיכשהו קורה שwin7 בחיבור ישיר בלי קשר לראוטר גם לא עובד- שההגדרות זהות לחלוטין לXP.

מוזר שהדרך היחידה היא דרך winxp (ממחשב אחר יש לציין) ורק בלי הראוטר

לא מצליח להבין את ההגיון בין הבעיות ואיפה הבעייה נופלת- ברור שיש בעייה בראוטר כי איתו לא הצלחתי אבל מה הקשר לwin7,

מה כבר יכול להנחית את המהירות פי 10..?

אובד עצות לא מוצא כלום בגוגל

פרס לפותרים :)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק באתר הזה שמתי לזה לב, אני מניח שזה יקרה בכל אתר-כנראה יש גם בעייה בwin7 וגם בעייה בראוטר, אבל איזה בעייה במערכת הפעלה כבר יכולה לגרום לזה,

כי מעצם זה שאני מחבר את הxp אני מקבל קצבים גבוהים כל פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש "אינטרנט" בינך ובין האתר הזה אז הגיוני שיהיה עומס מדי פעם ולא תקבל מספיק רוחב פס בשביל streaming וזה קורה הרבה במוצ"ש - בדקתי את זה פעם פשוט מכה בראש :kopfpatsch: העומס במוצ"ש גם בתוך הארץ. זה לא קשור לשום דבר חוץ מלספק שירות שלך.

אשתי פעם עשתה streaming לאיזה אתר ולרוב עבד בסדר ולפעמים גמגם ואז הורידו את האתר אז היא עברה להורדות דבר שעובד מצוין בעיקר אם אתה מתכנן את התוכן שלך מראש כי העומס לא ממש משנה אם אתה נותן למחשב שלך זמן של יום-יומיים אבל בפועל זה עובד לה בזמן של פחות משעה :lol: . עכשיו היא מאוד מרוצה אין גמגומים וכלום. streaming זה טוב במקרה שאתה לא גר ב"אי" כמו (אנחנו מחוברים לעולם דרך כבל תת ימי). גם השרת של הstreaming יכול להיות עמוס ואז גם אם תגור איתי באותו בניין על אותו ספק שירות לא תקבל streaming אופטימאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...