ביוס ל Radeon9500pro של Sapphire - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביוס ל Radeon9500pro של Sapphire

Fridge

Recommended Posts

שלום אנשים!!! לא היתי פעיל הרבה זמן אבל חזרתי

:P

אז ככה יש לי Radeon9500pro של סאפיר מכיוון שאי אפשר לעשות לו ללא פלאשינג של הביוס אני פונה אליכם חברי הפורם הנכבדים

אני חיפשתי ביוס מתאים וממש לא מצאתי :\

היתי רוצה בבקשה שאנשים שעשו אובר קלוק ופלאשינג לביוס יתנו פה את דרך הפעולה שלהם ובבקשה קישור לביוס שאני צריך לאובר...

ותוכנה אם אני צריך לפרט דגם מדויק של הכרטיס וזכרונות אני יפרט

תודה מראש!

;D

נ.ב

הכרטיס אין לו דבר אשר מבדיל אותו מכרטיס ATI רגיל אין סינק שונה וכו... לכן יש לי אי וודאות...אני יכול לצלם ואלי אתם תוכלו לזהות אותו

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי היה את הכרטיס (בתיקון) אז יכלתי להזיז במאפיינים (דרך השולחן עבודה) את המהירויות של הליבה והזיכרון איפה שהוא באפשרויות של קונטרול פאנל זה היה האמת אף פעם לא ניסיתי אבל היה אפשרות להזיז את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי היה את הכרטיס (בתיקון) אז יכלתי להזיז במאפיינים (דרך השולחן עבודה) את המהירויות של הליבה והזיכרון איפה שהוא באפשרויות של קונטרול פאנל זה היה האמת אף פעם לא ניסיתי אבל היה אפשרות להזיז את זה...

תודה על השיתוף אבל לפי מה שאני יודע לרדיון 9500 פרו ישנה נעילה בביוס נגד :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תתקין אומגה ותשתמש בכלי לOC שמגיע איתה.

אני עשיתי OC לרדאון 9500 של ספייר בלי להחליף את הביוס (בפעם הראשונה הכרטיס נהרס לי, למזלי בחנות החליפו לי)

עכשיו בליבה עובדת על 360 מגה הרץ והזכרונות על 310 (במקום 275/275)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני עשיתי את הOC הזה עם התוכנה הזאת וזה נתן באמת תסמינים שזה עובד למרות שלא לא יכול לעבוד

תנסה להשתמש בתוכנה שהחבר פה אמר

תעשה לפני הOC 3DMARK2001 ואחרי בבדיקה של הNATURE אני קיבלתי בלי OC על ההתחלה ממש (!!!) ככה 70FPS ולאט לאט זה עלה ל80...

עם OC למהירויות שהחבר אמר בדיוק ששם אני עכשיו יש לי 90 FPS על ההתחלה וזה עולה ל130 או 140

אם אתה לא מרגיש שום הבדל תגיד לי לאיי סי קיו אני אשלח לך משהו שבמקום לפרוץ תביוס להפיג תאחריות אתה תעשה אותו ויהיה לך OC

עכשיו תנסה מה שאמרתי לך עם התוכנה שOMEGA הביאה.... קוראים לה RADCLOCKER ותגיד לי עם אתה רואה הבדלים בFPS בבדיקה של הNATURE ממש על ההתחלה שהבדיקה מתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...