המלצה לעכבר אלחוטי לגיימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לעכבר אלחוטי לגיימינג

ychig

Recommended Posts

בתקציב הזה תקח Razer DA 3.5G או Logitech G500 (שניהם טובים כמעט באותה מידה, לך לפי הנוחות וכו').

עריכה:

עכשיו שמתי לב שאתה מעוניין בעכבר לגיימינג אלחוטי. אין כזו חיה בתקציב הזה.

הכי קרוב שתוכל להגיע זה ה- Logitech MX1100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לקנות בחו"ל ולמתוח את התקציב, אז הוא בהחלט שווה את זה (לפי ביקורות בנט), אני עצמי מתכנן עליו (קניה מחו"ל, כנראה אמזון).

יש לך אפשרות לקנות דרך איביי, או לקנות דרך אמזון בעזרת מסטופ (הם נותנים הנחה של 10$ על קניה מאמזון). קח בחשבון 16% מע"מ (אין מכס).

אם אתה רוצה לוותר על הבלאגן הזה, אתה יכול לקנות את ה- MS SW X8, הוא לדעתי פחות טוב ה- G700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני נרשם ?

https://www.usonestop.com/component/virtuemart/?page=shop.registration&Itemid=173

הם מבקשים כתובת בארה"ב :nixweiss:

ואיך אני מחשב את המשלוח?

הם לא מבקשים כתובת בארה"ב, הם נותנים לך כתובת בארה"ב שתוכל לשלוח לשם מוצרים, אחרי ההרשמה.

את ה- MAMBA כנראה לא תוכל לרכוש בתקציב הזה. אני לא יודע מה יש ל-STEELSERIES אבל שווה לבדוק אם יש להם משהו. אם אתה מחפש משהו קומפקטי יותר, יש את ה-PYRA WIRELESS של לדעתי בתקציב שלך.

כשאני בדקתי והשוואתי עכברי גיימניג עדיין העדפתי את ה- G700 אבל ה- Mamba בהחלט אפשרות (יקרה יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ צודק לא שמתי לב xD

הממבה יקר מדי..

לpyra יש dpi יחסית נמוך, וגם הוא עובד ב1ghz שאפילו לVX שלי יש 2.4

על הg700 ראיתי שרשמו שהסוללה לא מחזיקה אפילו יום אחד, הvx revolution עם סוללת AA אחד מחזיק לי כמה שבועות.. איך זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ צודק לא שמתי לב xD

הממבה יקר מדי..

לpyra יש dpi יחסית נמוך, וגם הוא עובד ב1ghz שאפילו לVX שלי יש 2.4

על הg700 ראיתי שרשמו שהסוללה לא מחזיקה אפילו יום אחד, הvx revolution עם סוללת AA אחד מחזיק לי כמה שבועות.. איך זה יכול להיות?

גם לי לא נראה הגיוני שעכבר כזה לא יחזיק טעינה יותר מיום, ישנם דיווחים שהמחוון של הסוללה אינו מדויק ועוד... עדיין אין לי את העכבר, לכן אני לא אוכל לומר ממקור ראשון, אולי השירשור הזה יעזור -

http://logitech.lithium.com/t5/G-series-Gaming-Mice/G700-battery-life-indicator-completely-wrong/td-p/491124

גם אני הייתי בדילמה שלך לפני שנה+...ורכשתי את הMX1100..

אני חייב לציין שבתור אחד שעברו אצלו הMX518 הG5 הMX1100 לא מאכזב בכלל..אחלה ביצועים בלי שום כבל ;D

אני גם משתמש ב- MX1100 והוא אכן מספיק לרוב הפעולות (גם למשחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...