בעיה בחיבור כונן חיצוני לנתב PRIVATE BOX - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור כונן חיצוני לנתב PRIVATE BOX

yanivnn

Recommended Posts

שלום.

יש לי את הנתב הנ"ל שיש לו 3 כניסות USB חיברתי בשלושתם נגן ודיסק און קי ואני לא יודע איפה אני רואה אותם ואם הם בכלל מזוהים.

בקיצור האם אני יכול שהם יהיו מחוברים לשם ואני יראה אותם במחשב הנייד ואוכל לעבוד איתו באופן ולהוריד לשם תכנים {יש לי גם כונן חיצוני של טרה שהוא העיקר שעליו אני מכוון - לא ניסיתי לחבר אותו כיוון שהוא לא אצלי עדין - אני צריך לקחת אותו מחבר}

ניסיתי לשחק עם הגדרות ומה שאפשר ללא הועיל. - שאני נכנס להגדרות הנתב הם כן מופיעים - במחשב לא.

את הגדרות השיתוף במחשב משום מה אני לא יכול להפעיל זה לא נותן לי כמו עוד אופציות שונות כמו הווינדוס דינפדר ועוד כמה דברים שאין לי מושג מדוע אין לי אפשרות להפעיל אותם. {אולי משום שפעם עשיתי את זה דרך תוכנות כמו TuneUp Utilities וכיוצא בה.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

על מנת לראות את הכוננים המחוברים לנתב, צריך להיכנס ל- box\\ דרך הסייר.

יש לציין של PRIVATE BOX יש בעיות קשות בגישה לכונן חיצוני, לא פעם הראוטר מאבד את החיבור לכונן ויש לבצע איתחול, לי זה קורה לפחות פעמיים ביום.

מעבר לכך מהירות ה- R/W לכונן וממנו איטית להחריד. העתקה של סרט 700Mb מתבצעת במהירות של 500kb/ps גם כשמחוברים עם מתאם בתקן N.

ממבחן שערכתי עם תוכנת LAN SpeedTest כיבלתי תוצעות מאחזבות של בקושי 5Mbps מהירות כתיבה מהכונן. בעוד שגישה לכונן מהרשת כשהוא מחובר לאחד המחשבים, מתבצעת במהירות של 50Mbps (פי 10 מהר יותר).

לא יודע מה חושבים החברה בבזק בינלאומי, אבל בתור שרת NAS הקופסה שלהם בהחלט נכשלת בכל הפרמטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי לאט לאט...אני מרגיש שהקדמת אותי בכמה ליגות...

אתה יכול בבקשה להסביר לי קודם כל איך אני מחבר אליו כונן ורואה אותו במחשב אם זה אפשרי..

פשוט לא הבנתי...

יש לי כונן חיצוני של טרה שאני רוצה לחבר אליו ושאני יראה אותו במחשב וכל ההורדות שלי מהאינטרנט יתבצעו ישר אליו... זה אפשרי? אם כן איך? כי אני לא ממש יודע...

וכמו כן לחבר אליו דיסק און קי במידת הצורך וכנ"ל אם זה אפשרי... לגבי המהירויות אני לא כך כך בקיא במה שאמרת לגבי המספרים ואם הבנתי נכון אז דיברת על חצי מגה ו5 מגה..

אני רוצה לציין שחיברתי אליו דיסק און קי וחיפשתי אותו בכל מיני דרכים אבל חוץ מלהכנס ישר לממשק של הנתב לא הצלחתי לראות אותו...

בתודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי נותן לך אבל חבל על הזמן שלנו... פשוט לא תראה כלום חוץ מהכוננים הקימיים...

זה בידיוק מה שאני רוצה לברר.. האם אני יכול לחבר ליציאות שלו את הכונן החיצוני ולראות אותו במחשב...

דבר שעד עכשיו לא הצלחתי לעשות...

{דרך אגב זה נתב של בינלאומי...}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי yanivnn,

נשמח לבדוק איתך את נושא הפרייבט בוקס וחיבור כונננים חיצוניים, כמו

גם כל נושא אחר שקשור לנתב.

במידה ואתה מעוניין, שלח לי בבקשה שם משתמש, מספר טלפון, שעות

נוחות לחזרה ופירוט קצר של הבעיה אל המייל online@bezeqint.net

ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

המשך גלישה מהנה,

לוטם, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כדי לגשת לכונן חיצוני המחובר ל-Private Box ככונן רגיל ולא דרך ממשק הראוטר, יש צורך למפות אותו ככונן דרך מחשב שלי.

ניתן לגשת גם דרך תפריט הפעלה (RUN) של התחל. לתורך כך יש לכתוב את הכתובת: box\\ הכוננים המחוברים יופיעו כספריות בת של ספריית box

אם יש לכם מספר כונננים שמחוברים או כונן אחד שמחולק למחיצות ניתן לגשת לכל אחד מהם ואף להגדיר כל אחד מהם ככונן ע"י הכתובת [שם הכונן]\box\\

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

השיטה עם הגישה דרך //box עובדת, אבל הרגע דיברתי עם נציג והוא סיפר לי שזה תומך בכוננים עד חצי טרה.

תודה שאמרתם לי את זה לפני שעברתי לפרייבטבוקס

למי יש היום כונן כ"כ קטן? לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...