חברה אני מבקש את עזרתכם ברכישת קונסולת משחק אשמח לעזרה - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה אני מבקש את עזרתכם ברכישת קונסולת משחק אשמח לעזרה

ROBE

Recommended Posts

שלום לכולם

אז כפי שרשמתי אני מחפש קונסולה לרכישה העניין הוא כזה יש לי ילדים בני חמש ,ואני מודה שאין לי שום מושג ממה עליי להתחיל קראתי כל מיני מאמרים לגבי הקונסולות אך הבחירה היא לא קלה .

וכמו כן וסילחו לי על חוסר הידע האם יש משחקים שניתן להוריד ברשת היום ולהתקין אותם במכשיר או שחייבים לרכוש כל משחק בנפרד.

האמת שקצת סיבכו אותי בחנות ואמרו לי שיש לקונסולת שעלייה חשבתי מ"ס יצרנים ויש שחורה ולבנה ולא כל הדגמים עם החיבורים הדרושים לתפעול המשחק

ואמרו שיש עד מ"ס תוספים כמו בקרי ייצוב המשחק ועד כל מיני ג'יבריש עבורי הדבר ממש לא מובן ולכן אני מבקש את העזרה שלכם

לא מחפש בשלב זה להשתגע מבחינת המחיר היות ומדובר בגיל צעיר מאוד פשוט חשבתי על מכשיר שבאמת יוכל לספק את חויית המשחק לילדים ולגרום להם להנות .

טווח המחיר יהיה בין 1000\1500 אם אפשר למצוא מכשיר יחסית טוב ואיכותי שיענה על הדרישות

אודה לכם על תגובות והמלצות

תודה רבה

רובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלפני שתרכוש קונסולה כלשהי, כדאי לבדוק אצל חברים או בני משפחה האם הילדים שלך מסתדרים עם בקרי השליטה של כל קונסולה. אני לא חושב שכל ילד בן 5 יוכל להסתדר עם בקרי השליטה של ה-PS3 וה-Xbox 360, כך שרק ה- יישאר בתור אופציה. אם אתה מתעניין ב-, איני רואה צורך לרכוש תוספות כלשהן מלבד בקר נוסף (על מנת שהילדים יוכלו לשחק יחדיו), אני בספק אם יש להם צורך בבקר עם קליטה משופרת כאשר הם משחקים במשחקים פשוטים יחסית.

במקרה של ה- יש צורך לרכוש דיסקים של רוב המשחקים אך ניתן להתחבר לשירות אונליין ולהוריד משחקים דרך הקונסולה, לרוב מדובר במשחקים שיצאו לקונסולות הישנות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב ותודה שחזרת אליי

לא ידעתי שישנה אופצייה להורדת משחקים ברשת ,האם אפשר לקבל המלצתך לגבי רכישת מגשיר בדגם החדיש ביותר שיש בו את האופציות הנדרשות .כמו חיבור לרשת כבלים ,ומה ההבדלים בין ציבעי המכשיר שחור\אדום\לבן ואיזה דגם יצרן עליי לבקש סין\קוריאה \אירופה

אשמח לעזרתך

תודה והמשך יום טוב

רובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים הבדל של כמה מאות שקלים בין קונסולה שחורה לקונסולה לבנה וזאת בגלל שהקונסולה השחורה מכילה שלט עם זיהוי תנועה משופר ומשחק שאינו נכלל בחבילה של הקונסולה הלבנה. אני אישית הייתי קונה את הדגם האירופי כי למיטב ידיעתי הוא נפוץ ביותר והמשחקים עבורו זולים יותר לעומת הדגמים האחרים.

אני מניח שתשאל גם לגבי חנות לרכישת הקונסולה ואציין שאני ממליץ מנסיוני על VGS, רכשנו שם שתי קונסולות והכל היה בסדר גמור. קיימות חנויות נוספות שהומלצו ע"י משתמשים אחרים בפורום ומומלץ לערוך חיפוש בפורום.

http://www.vgs.co.il/?catid={2462D939-A18B-4545-A562-7C14C2277AD6}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
קיים הבדל של כמה מאות שקלים בין קונסולה שחורה לקונסולה לבנה וזאת בגלל שהקונסולה השחורה מכילה שלט עם זיהוי תנועה משופר ומשחק שאינו נכלל בחבילה של הקונסולה הלבנה. אני אישית הייתי קונה את הדגם האירופי כי למיטב ידיעתי הוא נפוץ ביותר והמשחקים עבורו זולים יותר לעומת הדגמים האחרים.

היום יש גם לבנות באותה חבילה בדיוק כמו השחורות

בגדול כל הבאנדלים החדשים מגעים עם השלט החדש

וכל השלטים החדשים הם רימוט + (התוסף מושאן פלוס כבר משולב בתוכו )

ואין טעם לקנות דגמים ישנים כי בחול זה אותו מחיר (לא מיצרים את הישנים יותר )

בארץ יש חנויות שעדין מוכרות ישנים ככה שצריך לבדוק מה קונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...