אז תעודת בגרות באמת כ'כ עוזרת בסופו של דבר? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז תעודת בגרות באמת כ'כ עוזרת בסופו של דבר?

yacovmateo

Recommended Posts

אוקי תודה על העזרה,אני ילמד בכל הכח השנה מתמתיקה שיהיה לי לפחות 2 יח'ל,ובשנה הבאה אני ינסה לעשות עוד 2 יח'ל,וכמובן לעשות את המקצוע במחשבים.

יש איזה אתר שמסתובב באינטרט שיכול ללמד ספרות או לשון?,ומה התנאים לבגרות מלאה?,אם יש לי כבר יותר מ21 יח'ל אבל אין לי לדוגמא תנ'ך או משהו כזה לא יתנו לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באיזה מוסד שמכבד את עצמו זה קיים?

בשביל חוג יוקרתי צריך גם בגרות טובה וגם פסיכומטרי טוב

כל מני מוסדות נידחים כמו האוניברסיטה העברית. מי שמקבל פסיכומטרי מעל 700 וזכאי לתעודת בגרות יכול להתקבל לרוב הפקולטות היוקרתיות על סמך הציון הפסיכומטרי בלבד.

http://info.huji.ac.il/ShowPage.asp?cat=399&in=395#2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מני מוסדות נידחים כמו האוניברסיטה העברית. מי שמקבל פסיכומטרי מעל 700 וזכאי לתעודת בגרות יכול להתקבל לרוב הפקולטות היוקרתיות על סמך הציון הפסיכומטרי בלבד.

http://info.huji.ac.il/ShowPage.asp?cat=399&in=395#2

אבל דיברנו על מישהו בלי בגרות

קצת הבנת הנקרא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלים כל עוד אתה יכול..

יש לי כמה חברים בשכונה בקידום נוער, זה אחלה דבר למי שמשקיע באמת. עד מרץ אתה יכול להשלים 5 יחידות במקצועות חובה

כמו היסטוריה, מתמטיקה, ספרות, תנך וכו' תחשוב שכמה שתספיק עכשיו אחרי הצבא יהיה לך יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להשלים את הבגרויות לפני , למרות שבהחלט אפשרי לאחר הצבא.

לי לא הייתה זכאות לבגרות לפני הצבא, היו חסרים לי שני מקצועות: מתמטיקה וספרות, ובכל מקרה, הציונים שכן היו לי היו מאוד ממוצעים (מה לעשות, לא השקעתי הרבה בתיכון...).

אחרי הצבא עשיתי מכינה באוניברסיטה העברית, ובהחלט קרעתי את התחת, אבל קיבלתי ציונים טובים.

יש לזה יתרון לאנשים שצריכים לשפר כמה בגרויות, כי התעודה עצמה מחליפה את תעודת הבגרות.

הפוסט הזה בא להראות שלמרות שהייתי במצב דומה לשלך, לא התעצלתי והשקעתי, והיום אני מתחיל בקרוב תואר שני במדעים ביו-רפואיים באוניברסיטה העברית.

תשקיע בבגרויות ולאחר מכן בפסיכומטרי, והרבה דלתות יהיו פתוחות לפניך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך להיות נהג משאית בצבא, תנסה להתקבל לתובלה.

אתה יוצא מהצבא עם משכורת 7-8, ומשלים מה שבראש שלך.

במידה ויש לך B C E, ז"א גם על פול טריילר, אתה מוזמן לעבוד בחו"ל ולהרוויח בדיוק כמו אנשים עם תואר, לחסוך ואחרי זה ללמוד מה שבראש שלך.

היום יש הרבה אופציות לרווח טוב מבלי שיהיה לך בגרות או תואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימה חלקית של ג'ובים חלומיים במדינת שלא דורשים תעודת בגרות או כל כישורים מיוחדים --

* תפקידים טכניים שונים בנמלי , מקורות, חברת החשמל

* כבאי

* מגוון תפקידים ברשויות המקומיות, לדוגמא בתחום התברואה

* חברה קדישא

* מגוון של ג'ובים מנהלתיים/טכניים במשרדים ממשלתיים שונים

ועוד ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...