האם נעשה לאלוף יואב גלנט עוול, מה דעתכם? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נעשה לאלוף יואב גלנט עוול, מה דעתכם?

BigTools

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי חד משמעית כן, משום שגם אם ההאשמות כלפיו היו נכונות, הדבר לא פוגע (לדעתי) ביכולת המקצועית של גלנט להיות רמטכ"ל.

ולמרות כל זות, גנץ חד משמעית מתאים לתפקיד (גם אם לא כמו גלנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי חד משמעית כן, משום שגם אם ההאשמות כלפיו היו נכונות, הדבר לא פוגע (לדעתי) ביכולת המקצועית של גלנט להיות רמטכ"ל.

אולי הוא באמת היה יכול להיות רמטכ"ל מצויין אבל אתה לא יכול לבחור אלוף לרמטכל ששיקר סה"כ שנה אחרי שהדיחו שני תא"לים בגלל שקרים הרבה פחות חמורים. אשכנזי ניסה להעביר מסר מסויים בהדחה של תא"ל צ'יקו תמיר ותא"ל עימאד פארס, המסר היה שהאמינות זה ערך עליון בצהל וזה תקף גם לחפ"ש בשטח גם למפקדים שלו וגם לכל המפקדים שמעליו, אם גלנט היה ממונה להיות רמטכ"ל בעצם ביטלת את המסר הזה וצה"ל הפסיד שני תא"לים מוצלחים במיוחד סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יקו תמיר ועימאד פארס שיקרו למצ''ח ולכן הודחו.

לגלנט יש עניין עם מנהל מקרקעי והיו כמה סתירות בתצהירים שלו.

עוול בזה שביטלו את הבחירה בו לא היה. העוול היה זה שלא ברק ולא ביבי התקשרו לגלנט והודיעו לו

שהוא כבר לא יהיה רמטכ''ל - הוא גילה לע זה בדרכים אחרות וזה ממש מגעיל.

גנץ לא ראוי להיות רמטכ''ל בגלל דעותיו המאוד שמאלניות ובעיקר בגלל העניין בקבר יוסף.

האנשים שראויים למשרה הם האלופים אייזנקוט , נווה וקפלינסקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שנגרם עוול גדול לגלנט, אחרי ראיון מרתק שצפיתי בו הוא קודם הסביר את כל עניין שטחי מטע הזיתים, הוא ביקש רשות על השביל (אבל נכון, השטח לא חוקית שלו) ואמר שבאמת יש פדיחה בנושא, הודה ואמר כי הוא מצטער.

אני רוצה להוסיף ולהזכיר גם את המנטליות של מקומות כאלה כמו מושבים ויישובים, אני עצמי גר ביישוב קהילתי שכזה ואני רוצה להגיד לכם שהמון אנשים במקומות כאלה משתלטים על שטחים כאלה, קודם כל השטח פרטי ושייך לישוב אז אין כאן עניין של נזק למדינה אבל מעבר לזה, זה חלק מהמנטליות של המקום ודבר כזה נתפס כמקובל.

באמת הפסדנו רמטכ"ל משמכו ומעלה וצר לי על זה.

אני לא יודע עד כמה אפשר להאשים אותו ממש כתור פושע בקטע של השטחים, זה דבר שהוא יחסית נורמלי במקומות כאלה, כמו שלכל מקום יש את המנהגים שלו ולכל עדה, כך שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יקו תמיר ועימאד פארס שיקרו למצ''ח ולכן הודחו.

לגלנט יש עניין עם מנהל מקרקעי ישראל והיו כמה סתירות בתצהירים שלו.

לגלנט אין "עניין" עם מנהל מקרקעי ישראל, לגנץ יש "עניין" עם מנהל מקרקעי ישראל.

גלנט שיקר לביהמ"ש זה לא פחות חמור מלשקר בדו"ח על תאונת דרכים שאשתך עשתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלנט השתלט גם על שטח של המושב וגם על שטח של המנהל. השטח שנשאר לו בסוף גדול פי כמה ממה שהיה אמור להיות לו, זה לא מישהו שבטעות הוסיף לעצמו כמה מטרים. ולקח לו המון זמן לפנות חלק מהשטח עליו השתלט.

וכן, יש גם את עניין התצהירים השקריים, אם הנ"ל לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שנגרם עוול גדול לגלנט, אחרי ראיון מרתק שצפיתי בו הוא קודם הסביר את כל עניין שטחי מטע הזיתים, הוא ביקש רשות על השביל (אבל נכון, השטח לא חוקית שלו) ואמר שבאמת יש פדיחה בנושא, הודה ואמר כי הוא מצטער.

אני רוצה להוסיף ולהזכיר גם את המנטליות של מקומות כאלה כמו מושבים ויישובים, אני עצמי גר ביישוב קהילתי שכזה ואני רוצה להגיד לכם שהמון אנשים במקומות כאלה משתלטים על שטחים כאלה, קודם כל השטח פרטי ושייך לישוב אז אין כאן עניין של נזק למדינה אבל מעבר לזה, זה חלק מהמנטליות של המקום ודבר כזה נתפס כמקובל.

באמת הפסדנו רמטכ"ל משמכו ומעלה וצר לי על זה.

אני לא יודע עד כמה אפשר להאשים אותו ממש כתור פושע בקטע של השטחים, זה דבר שהוא יחסית נורמלי במקומות כאלה, כמו שלכל מקום יש את המנהגים שלו ולכל עדה, כך שמה.

סיכמת מעולה , מישהו לא רצה אותו והיה חייב להעיף אותו .

אשכנזי בכלל לא לעניין מה שהוא עושה בצבא , חושב שהוא אלוהים , מחזיק נייר נגד פקוד שלו וחושף אותו לעיתונות בדקה ה 90 .

קקה אחד ! (אין לי מילה אחרת אז תסלחו לי)

ממתי העיניינים האישיים של מר גלנט היקר משפיעים על מועמדותו לרמטכלות ? תזכורת : לשר החוץ יש חקירה במשטרה , זה יותר טוב לכם ? האם יושב ראש של איזה בנק או משהו בסגנון בסקטור הפרטי מפשפשים להם גם בחיים האישיים לפני המינוי ודופקים אותם בדקה ה 90 ?

אז להם סגן הרמטכל הוא כן טוב , אבל להיות רמטל הוא לא טוב ? :bash:

ורק עכשיו בני המושב נזכרו שגלנט "סיפח" לעצמו שטחים ? למה לא דיברו על זה ביום שהוא שתל את העצי זית או שהוא סלל את השביל ?

give me a break !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי העיניינים האישיים של מר גלנט היקר משפיעים על מועמדותו לרמטכלות ? תזכורת : לשר החוץ יש חקירה במשטרה , זה יותר טוב לכם ? האם יושב ראש של איזה בנק או משהו בסגנון בסקטור הפרטי מפשפשים להם גם בחיים האישיים לפני המינוי ודופקים אותם בדקה ה 90 ?

אני יגיד לך בדיוק ממתי - מיוני 2009 שתא"ל בצהל הודח בגלל שהוא לא דיווח שהבן שלו נסע בטרקטורון צבאי והיה מעורב בתאונה מינורית וגם מאוגוסט 2009 כשתא"ל אחר הודח מצהל בגלל שהוא דיווח שהוא היה ברכב בזמן שאשתו נהגה והיתה מעורבת בתאונה.

או שרמטכ"ל לא אמור לעמוד באותם סטנדרטים שמצפים מתא"לים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך בדיוק ממתי - מיוני 2009 שתא"ל בצהל הודח בגלל שהוא לא דיווח שהבן שלו נסע בטרקטורון צבאי והיה מעורב בתאונה מינורית וגם מאוגוסט 2009 כשתא"ל אחר הודח מצהל בגלל שהוא דיווח שהוא היה ברכב בזמן שאשתו נהגה והיתה מעורבת בתאונה.

או שרמטכ"ל לא אמור לעמוד באותם סטנדרטים שמצפים מתא"לים?

מחזק!

גלנט הוא אכן מפקד מעולה,איש משכמו ומעלה ואדם שעשה רבות למען המדינה,אבל לא הגיוני שאיש ציבור יסטה ולו במעלה אחת. יש מערכת משפטית והיא קבעה שהאדם לא ראוי וזה לטעמי מספיק כדי שכולנו נעצור את הסימפטיה ונבין שצריך לעשות ניקוי אורוות,ושלא משנה מה דרגתו של אדם אף אחד לא מעל החוק.

אז אומנם איבדנו רמטכ"ל נהדר בפוטנציה,אבל זה ששולחים נשיא לשעבר בכלא ורמטכ"ל מודח על עבירות כביכול מינוריות, מחד מאוד גורמים לי לקבס על השחיתות שיש כאן בקרב הבכירים,אבל גם שמחה שיש פה גם סיכוי לדמוקרטיה מתפקדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? ואם יש לו ארמון כי אישתו מליינית?

הסיבה העיקרית זו ההשתלטות החריפה על הקרקעות(35 דונם) והשקרים לביהמ"ש.

לי אישית נמאס מההתקופפות הזאת בפני סמכות שיש לחלק מהאנשים,

לקצב עשו עוול, לבר-לב עשו עוול, לבניזרי עשו עוול, לאלי ישי עשו עוול, ולגלנט עשו עוול.

אף אחד לא לוקח אחריות על העוולות שהוא עושה, רק להם עושים.

הם עשו עוולות לאנשים, נתפסו על חם עם הזין ביד(לפעמים, תרתי משמע) ועוד יש להם את החוצפה להלין

ולבכות על מר גורלם ושנטפלים אליהם.

והכי חמור, הטמבלים, הנגררים חובבי התאוריות הקונספירציה שישר חושבים לעצמם, מה? אם הגעתי לתפקיד

רם מעלות, אני לא מעל החוק? לא מותר לי לעשות מה שבזין שלי ללא שום השלכות על זה אחר כך?

חלילה! על תפקידים רמי מעלה יש להגן כאילו היו מלכים בשלטון טוטאליטארי.

"כן אדוני המלך! כל מה שאתה עושה זה טוב, אתה משתין עליי ואני אגיד שיירד גשם".

ורק עכשיו בני המושב נזכרו שגלנט "סיפח" לעצמו שטחים ? למה לא דיברו על זה ביום שהוא שתל את העצי זית או שהוא סלל את השביל ?

הם לא "נזכרו" בזה, הם תמיד ידעו את זה וכיסו על זה.

העיתונאי קלמן ליבסקינד ממעריב, חשף את הפרשייה הזאת, וטוב שכך.

סיכמת מעולה , מישהו לא רצה אותו והיה חייב להעיף אותו .

אשכנזי בכלל לא לעניין מה שהוא עושה בצבא , חושב שהוא אלוהים , מחזיק נייר נגד פקוד שלו וחושף אותו לעיתונות בדקה ה 90 .

קקה אחד ! (אין לי מילה אחרת אז תסלחו לי)

תגיד לי, גלנט אבא שלך? :lol:

תגובה "אובייקטיבית" כזאת לא ראיתי הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...