CM 690 II Advanced VS LIAN LI Lancool PC-K62 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CM 690 II Advanced VS LIAN LI Lancool PC-K62

psybrain

Recommended Posts

ה HAF 932 זה FULL TOWER אני לא צריך את זה...

וכל האחרים מה שהצעת הם לא מגיעים לרמה למה שאני הצעתי ל CM 690 II Advanced ו LIAN LI Lancool -K62

המארזים שאני הצעתי נותנים איוורור הרבה יותר טוב .. פיטשרים טובים יותר ואיכות טובה יותר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמת לב

מה שהוצע לך פה זה HAF 922 ולא 932

וה922 הוא MID ולא FULL

אני קניתי CM690 II PLUS ומארז מעולה סידור כבלים מעולה וכל מה שרציתי ממארז ומשהיה הכי חשוב לי זה הפנים השחור

אם לא אני בכיף הייתי עולך על ה922.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הייתי ממליץ לך על ה - Tempest Evo -

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1940

פשוט כיף של מארז, יפה, אוורור מצוין (שישה מאווררים) , מלא מקום לעבוד

ואפשר לסדר כבלים בכיף. (יש גם שתי חורים לקירור מים אם אתה מעוניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה HAF 932 זה FULL TOWER אני לא צריך את זה...

וכל האחרים מה שהצעת הם לא מגיעים לרמה למה שאני הצעתי ל CM 690 II Advanced ו LIAN LI Lancool -K62

המארזים שאני הצעתי נותנים איוורור הרבה יותר טוב .. פיטשרים טובים יותר ואיכות טובה יותר ..

לא מסכים, אם אתה לא רוצה FULL אז סבבה.

ה - 922 טוב מה - 690 באוורור, לגבי פיטצ'רים אפשר להתחיל להשוות ולא נראה לי שנמצא הבדלים משמעותיים לכאן או לכאן.

ה - TT ELEMENT S הוא MIDI TOWER ויש בו כל מה שאפשר לבקש ממארז:איכות בנייה מצויינת, נוחות הרכבה ושימוש ומרחב פנימי גדול ואוורור.

לדעתי שניהם עדיפים על הלנקול (שהוא מארז טוב אבל ממש לא שווה 500 ש"ח לדעתי, יותר לכיוון ה - 400) וה - CM 690 II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך המארזים האלה עומדים ביחד עם CM690-II...?

אולי HAF 922, אולי.

הטרמלטייקים אולי נראים טוב, אבל מבחינת סידור כבלים ונוחות עבודה והם דומים למארזים ב-90 שקל. וגם זה, אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רכשתי את המארז lancool k62b אני הייתי גם במצב שלך אך אחרי בדיקות רבות הגעתי למסקנה שהלאןקול יותר טוב .

המארז שקט בעל צורה אלגנטית ביותר שחור בפנים ובחוץ מקרור בצורה טוב -מאורר 1 140MM מקדימה (אני הוספתי עוד 140MM מקדימה) שני 140MM למעלה ואחד 120MM מאחורה מקום לסידור כבלים פשוט נפלא וTOOLESS זה הדבר היותר נוח שיצא לי לעבוד איתו מארז מומלץ בחום.

מה שהכי אהבתי זה האפשרות לשנות את כיוון הכלוב של הדיסקים קשיחים או להסיר אותו .

ועוד משהו לאלה שממליצים על מארז כול עוד אין לכן ניסיון איתו אתם לא יכולים להמליץ עליו שהמארז מגיעה אלייך לידיים הקו מחשבה שלך משתנה במציאות הם נראים אחרת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...