שאלה לגבי בדיקת שטח בשימוש ושטח פנוי ב-WINDOWS 7 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי בדיקת שטח בשימוש ושטח פנוי ב-WINDOWS 7

fakeman

Recommended Posts

שבת שלום חברה

יש לי בעיה שדי מעצבנת אותי. יש לי VERTEX 2 בעל 55.7 שטח איכסון מזוהה ע"י הווינדווס. עכשיו כשאני לוחץ לחמן ימני->מאפיינים כתוב שהשטח בשימוש הוא 34.6.

כשאני נכנס לתוך התקיה ומסמן את כולה(ע"י קונטרול+a)->לחצן ימני->מאפיינים כתוב שהשטח בשימוש הוא 22.1.

לאן נעלמו לי כל ה-12.5 ג'יגה?!??!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חדשות טובות, גיליתי לאיפה נעלמו לי יותר מ-10 GB. חדשות רעות, אין לי מושג מה לעשות עם זה.

2 קבצי מערכת שנמצאים בכונן C(לא בתוך התקיה WINDOWS):

pagefile בגודל 8.371GB

hiberfil.sys בגודל 6.278

ועוד קובץ נוסף של כנראה שמירות ב-DIRT2

replay.pbf בגודל של 2GB.

עכשיו יש לי כמה שאלות:

האם אני יכול פשוט למחוק הכל?(בכל זאת מדובר בקבצי מערכת שלא יעשה לי בעיות)

האם יש דרך לקבוע שכל השמירות של תוכנות,משחקים וכדומה ישמרו בכונן D במקום בכונן C?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור לאמצעי . הגדרה של path היא בישום עצמו לרוב ולא מחוץ לו. אם אני משתמש במנהל הורדות אז אני צריך להגדיר בתוכנה עצמה היכן אני רוצה שישמרו קבצים זמניים והיכן ישמרו הקבצים בסיום ההורדה.

ולא, אתה לא צריך למחוק את ה-PageFile וגם לא את ה-Hibernation.. אולי לשנות את הגודל שלהם או את המיקום, אבל אין סיבה לבטל לגמרי, בטח שלא את הזיכרון הוירטואלי.

על ה-hibernation אתה יכול לשאול בפורום Win כי זה לא קשור לכאן.

שמירות ב-Dirt 2- אם אתה לא צריך אז תמחק. למה אתה בכלל שואל? זה משהו פרטי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ואם אני לא משתמש במנהל הורדות ואני רוצה לשמור קובץ אוטומטית על D איך אני מגדיר?

ועוד שאלה באמת מותר לי לשנות ל-PageFile ול-Hibernation את המיקום? איך הווינדווס ידע לאן העברתי אותם זה לא יעשה בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"שינוי המיקום" לא התכוונתי לכך שתעביר ידנית את הקבצים למיקום אחר, אלא משנים את זה דרך ההגדרות של אותן פונקציות בלוח הבקרה. ^^

ואני לא יודע מה זה לשמור קובץ אוטומטית ב-D.. תסביר את עצמך, תפרט.

מנהל ההורדות שציינתי הייתה רק דוגמא שעברה לי בראש, כמו שציינת זה יכול להיות שמירות של משחקים, קבצי הגדרות של תוכנות, לוגים וכו'.. אין לזה סוף וכמו שאמרתי אתה צריך להגדיר את זה בישום עצמו. אם זה למשל הורדות דרך הדפדפן אז תחפש את ההגדרה בדפדפן עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...