בעיה בלוח אם Asus P8P67 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בלוח אם Asus P8P67

Chaosruler

Recommended Posts

קניתי לפני זמן מה מחשב חדש (פחות משבוע)

הינה הSPEC

Motherboard: P8P67

Keyboard: Gigabyte GK-K6800,

Case: Coolermaster CM 690 II Advanced,

Video card: Sapphire ATI Radeon HD5870 1024MB DDR5 PCIe

, Speakers: Altec Lansing BXR1220 2.0

, Processor: Intel i5-2500k,

Memory card reader: Winstars WS-CR302M 3.5" black

, Screen: Samsung 23" 2333T 8ms LCD

, Memory: G.Skill 4096MB 1333Mhz CL 9-9-9-24 "Ripjaws"

, Headphones+Microphone: Plantronics GameCom 367

, burner/reader: LG-GSA-GH22L X22 SATA DVD

, HDD: Samsung Spinpoint F3 HD103SJ 3.5" 1000GB=1TB SATA2 32MB

, printer: LaserJet Pro P1102

, Processor Cooler: Scythe Mugen 2 Rev. B

, Power Supply: Seasonic 620W S12II-620Bronze

, Mouse: G500

רק שאת הספק ואת העכבר כבר היה לי אז בקשתי להזמין את המחשב ללא החלקים הנ"ל ולהרכיב אותם בעצמי

הרכבתי, ניסיתי להדליק את המחשב ואני מקבל הודעת שגיאה "Please check signal cable, Digital" מתי שאני מחבר את המסך עם AGP למתאם DVI לכרטיס מסך (כלומר המסך משתמש ביציאת הAGP, אז למה הוא מבקש תיקון ליציאה הדיגיטלית?) והכרטיס מסך נמצא בPOST (מאוור ב100% מהירות)

ניסיתי את הMEMOK!, ניסיתי CMOS RESET, ניסיתי להוציא את הבטריה והלכניס שוב לאחר כמה דקות

ניסיתי את הכרטיס מסך במחשב אחר, זה עובד

ניסיתי את המסך על הלפטופ, הוא עובד

ניסיתי חיבור אחר לPCIE שקיים אצלי בספק (יש לי 4+4 פינים, 8 פינים ו2+6 פינים, הכל עובד חוץ מי 2+6 פינים שבכלל לא מדליק את המחשב, ושאני אומר "עובד" אני מתכוון שזה נכנס לPOST ולא עובר אותו)

ניסיתי כרטיס מסך אחר (7300 GS) וזה עדיין לא עובד

הרעיון שלי שהבעיה נמצאת איפשהו בלוח אם, ולא, יש לי רק הארד דיסק אחד אז הבעיה עם הבקרים לא אמורה להשפיע...

מי ששם לב שכבר עשיתי את התרד בפורום כי חשבתי שהוא הבעיה (כיוון שהוא לא יצא מי POST)

אני יתקשר לSKYPC עוד חצי שעה ויראה מה הם מציעים... אני אשמח לשמוע שאולי אתם יכולים למצוא את הבעיה ולעזור לי

עריכה: אם זה עוזר, אין צפצפוים לBIOS כדי להודיע על בעיה בחלק ספציפי, הLED של הMEMORY מהבהב כמה פעמים ונכבה, בעקרון בגלל שניסיתי את הMEMOK אני לא מאמין שזה הבעיה, אבל הכל יתכן, בסופו של דבר גם אין BOOT אז אין אפשרות בשבילי גם להכנס לBIOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון שתבין משהו, 4+4 או 8PIN שלא רשום עליהם PCIE לא מיועדין לכרטיס המסך, אלא לכח למעבד על לוח האם

אין לחבר אותם בשום אופן לכרטיס המסך

לכרטיס שלך אתה צריך לחבר שני מחברי כח של 6PIN PCIE, יש לך שניים כאלה בספק. אתה מחבר אותם ו...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון שתבין משהו, 4+4 או 8PIN שלא רשום עליהם PCIE לא מיועדין לכרטיס המסך, אלא לכח למעבד על לוח האם

אין לחבר אותם בשום אופן לכרטיס המסך

לכרטיס שלך אתה צריך לחבר שני מחברי כח של 6PIN PCIE, יש לך שניים כאלה בספק. אתה מחבר אותם ו...?

מוזר, שאני מחבר את ה6 או את ה6+2 אז המחשב לא נדלק, וה96GT נדלק כמו שצריך עם ה8 לבדו... אתה בטוח שזה לא פשוט צורת חיבור שונה לאותו PCIE?

SeaSonic גם כתבו על הכבלים "PCIE", אז זה לא PCI EXPRESS, אז מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיס מסך דיי לא משנה ה rails. אם הספק מספיק חזק הוא יחזיק את הכרטיס מסך, אם לא הוא יתכבה כשתנסה להעמיס יותר מדיי. העומס של הכרטיס סמך כשמדליקים את המחשב נמוך וזה לא אמורה להיות הבעיה

אם חיברת את החיבורים הלא נכונים אתה עשית קצר אל המסילה של ה 12 V. בספק שיש לו הגנות טובות הספק לא ידלק במצב הזה (או ידלק וישר יתכבה), בספק שיש לו מסילה אחת חזקה הוא יכול לנסות לעבוד אבל במקרה כזה אתה תראה מהר מאוד עשן מהלוח או מהכרטיס מסך. אם לא קרה לך, אז זה לא הבעיה

בחיבורים האלה יש פלסטיק כזה שתופס אותו לתוך השקע. דרך לדעת בצורה מוחלטת איזה חיבור הוא של מה - בחיבורים של הכרטיס מסך הפלסטיק נמצא לייד החוטים השחורים. בחיבור של המעבד הוא נמצא לייד החוטים הצהובים

ניסית להדליק כשהכבל לא מחובר לכרטיס מסך בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...